Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 30

Θέμα: ΕΧΩ ΣΟΒΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΖΗΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΑΝ ΒΟΗΘΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΕΙΜΑΙ

  1. #1
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    UnHappy ΕΧΩ ΣΟΒΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΖΗΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΑΝ ΒΟΗΘΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΕΙΜΑΙ

    ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Ε.Η.Ε ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ Α.Γ.Δ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΝΙΑΙΩ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ ΕΠΑΣ ΒΡΙΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΜΠ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΑΝ ΒΟΗΘΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΜΕΣΟ ΟΑΕΔ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΚΟ ΔΟΜ Η ΑΛΛΙΩΣ ΙΟΜ ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΕΤΗΘΗΚΕ ΕΠΙΔΗ ΓΑΜΙΘΙΚΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΥΒΑΛΙΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΡΤΕΣ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΕΠΙΔΗ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΝ ΚΑΘΙΚΟΝΤΟΝ ΕΠΕΡΝΕ ΠΟΙΟ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΕΡΝΕ ΑΠΟ ΜΕΡΕΜΕΤΙΑ ΕΞΩ ΗΡΘΕ ΠΡΩΧΤΕΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΑΝΕΡΓΟΣ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΜΕ ΜΕΣΟ ΑΥΤΟΣ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΑ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΜΠΡΙΖΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΗ ΜΟΝΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΔΗΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΑ 1) ΔΕΝ ΕΦΕΡΕ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΟΥΤΕ 1 ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ 2) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΑΞΙ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 3) ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΠΟΡΤΕΣ ΑΛΛΑΖΑΜΕ ΠΟΜΟΛΑ 4) ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΑΝΗΓΗ ΣΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ3 ΚΟΜΑΤΙΑ ΤΑ ΤΟ 1 ΓΙΝΕΤΕ ΣΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΕ 2 ΚΟΜΑΤΙΑ Η 1+1 Η 3 ΜΙΑ ΣΚΑΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΗΞΗ 5) ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΝΕ ΕΝ ΑΜΑΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΑΣΗ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΓΕ ΤΑ ΦΙΣ ΤΟΥ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΕΝΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΩΝΑΞΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΕΓΩ - 5) ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΙΝΕ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΟΗ ΤΟ ΡΕΥΜΑ 6) ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΛΕΝΤ ΛΑΜΠΕΣ ΣΩΛΗΝΕΣ Τ8 ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3ΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΟ Ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΕΡΙΑΖΗ Η ΛΑΜΠΑ ΑΛΛΑΖΗΣ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΩ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΕΣ Η ΛΑΜΠΕΣ ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ 6) ΜΕΤΡΑΓΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΜΕ ΒΑΤΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΑΛΑΨΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΩΤΩΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΝΑ ΓΙΝΗ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΕΠΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΣΤΑΘΜΟ 20Κ ΒΟΛΤ ΣΚΥΕΤΟΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΥΨΗΣ ΕΠΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝΕ ΑΝΕΡΓΟΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΕ 350Ε ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΙΚΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ 850 Ε ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ 1 ΑΝΗΛΙΚΟ ΕΝΑ ΓΙΟ 30 ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΗ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΗ ΣΟΒΑΡΗ ΠΟΙΝΙΚΗ ΕΥΘΗΝΗ ΝΑ ΓΙΝΗ ΑΤΥΧΗΜΑ

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΝΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΑΝΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΠΟΧΕΥΤΕΥΣΗΣ 2 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΗ ΘΑ ΜΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΦΕΝΕΤΕ 99% ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΗ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ Η ΚΟΥΒΑΛΙΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΓΙΝΗ ΑΤΥΧΗΜΑ ΘΑ ΕΧΩ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΕΣΥ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΜΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Ο ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΒΟΗΘΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ 200 ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ 3 ΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 1000 ΒΟΛΤ ΚΑΙ 200 ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 ΒΟΛΤ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη her
    Όνομα
    Ηρακλής
    Εγγραφή
    Jun 2007
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    1.123

    Προεπιλογή

    Δεν σε άκουσα...τι έλεγες;
    πρόσεχα αλλού....

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον her για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    ThanosGr (11-01-18)

  5. #4
    Μέλος
    Όνομα
    Πέτρος
    Εγγραφή
    Oct 2011
    Περιοχή
    Έβρος
    Μηνύματα
    2.438

    Προεπιλογή

    (Παναγιώτη με μικρά γράμματα .)
    ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΜΕΣΟ ΟΑΕΔ
    Δεν έχεις καμία ποινική ευθύνη και στο υπογράφω . Πάνω από όλα ποινική ευθύνη έχει εις βάρος του δημοσίου για τον τρόπο που επιλέγει τα όποια άτομα εις το 10 πλάσιο. Βλέπε
    ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΑΝΕΡΓΟΣ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΜΕ ΜΕΣΟ
    Άμα είσαι άτομο "γενικών καθηκόντων " , κάτι ξέρουν τα αφεντικά σου , και ακολούθησε τους χωρίς να μιλάς . Αυτό θέλουν τα συμφέροντα του δημοσίου. Όλα τα άλλα είναι καραγκιοζιλίκια.
    Για να σε κάνω να καταλάβεις πόσο καραγκιόζης είναι το δημόσιο , έχουμε ένα παράδειγμα .
    Έστω και θέλεις εσύ εθελοντικά να φτιάξεις π.χ. μια καρέκλα και αυτή η καρέκλα απαιτεί 1-2 εξαρτήματα (βίδες κτλ ) θα σου πει το δημόσιο δεν εγκρίνονται τα υλικά αυτά για την αγορά τους . Φυσικά το δημόσιο θα καταλήξει να αγοραστούν νέες καρέκλες (αν και όταν αγοραστούν) . Αυτό είναι το δημόσιο . Εσύ γιατί αγχώνεσαι ?

    1 Not allowed! Not allowed!

  6. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη Fire Doger
    Όνομα
    Στέφανος
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    1.519

    Προεπιλογή

    Να τον βάλεις να κάνει τον χαμάλη και να μην πιάνει καλώδια. Για να αλλάξεις 1 πόμολο δεν θέλεις ούτε πτυχίο ούτε γνώσεις, σε δουλεύει...
    Αν δεν θέλει να καταλάβει να ενημερώσεις έγγραφα έχοντας πιστοποίηση παραλαβής τον αρμόδιο και ότι καταλαβαίνουν ας κάνουν μετά.
    Για να είσαι καλυμμένος ότι φρούτο και να σου βγάλουν αν γίνει κάτι.

    Και εννοείτε μην αφήσεις τις μλκιες του για να τον κράξουν, πάνω απ' όλα προέχει η ασφάλεια.

    1 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fire Doger : 10-01-18 στις 00:07

  7. #6
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    τώρα άμα σου πω ότι με τον τρόπο που γράφεις δεν έβγαλα άκρη τη θες να πεις? υπάρχουν τα μικρά γράμματα γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις (μπορεί και να το κάνεις από αγανάκτηση αλλά εδώ δεν έχει νόημα να το κάνεις) και υπάρχουν και κάποια άλλα σύμβολα(τα λένε και σημεία στίξης) που τα λένε τελεία (.) κόμμα(,) και κάποια άλλα. αλλά έστω με αυτά θα βολευόμασταν να τα χρησιμοποιήσεις για να καταλάβουμε που και πότε σταματάει η μια πρόταση και ξεκινάει η επόμενη.


    θύμισε μου? τέλειωσες και δυο φορές το σχολείο?

    5 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  8. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον lepouras για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (04-06-19)

  9. #7
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.381

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Κυριακίδης Εμφάνιση μηνυμάτων
    (Παναγιώτη με μικρά γράμματα .)
    Δεν έχεις καμία ποινική ευθύνη και στο υπογράφω . Πάνω από όλα ποινική ευθύνη έχει εις βάρος του δημοσίου για τον τρόπο που επιλέγει τα όποια άτομα εις το 10 πλάσιο. Βλέπε
    Άμα είσαι άτομο "γενικών καθηκόντων " , κάτι ξέρουν τα αφεντικά σου , και ακολούθησε τους χωρίς να μιλάς . Αυτό θέλουν τα συμφέροντα του δημοσίου. Όλα τα άλλα είναι καραγκιοζιλίκια.
    Για να σε κάνω να καταλάβεις πόσο καραγκιόζης είναι το δημόσιο , έχουμε ένα παράδειγμα .
    Έστω και θέλεις εσύ εθελοντικά να φτιάξεις π.χ. μια καρέκλα και αυτή η καρέκλα απαιτεί 1-2 εξαρτήματα (βίδες κτλ ) θα σου πει το δημόσιο δεν εγκρίνονται τα υλικά αυτά για την αγορά τους . Φυσικά το δημόσιο θα καταλήξει να αγοραστούν νέες καρέκλες (αν και όταν αγοραστούν) . Αυτό είναι το δημόσιο . Εσύ γιατί αγχώνεσαι ?
    http://www.huffingtonpost.gr/2016/07..._10452232.html

    δεν νομίζω να φταίει το δημόσιο, το δημόσιο φταίει για την ύπαρξη των λαθραίων και των ΜΚΟ, αφού αφτές οι ΜΚΟ τόσο αγαπάνε τους λαθραίους , σίγουρα δεν διακινδηνεύουν να πάθουν κανένα κακό απο τον "ηλεκτρολόγο"

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #8
    Μέλος Το avatar του χρήστη picdev
    Όνομα
    akis
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    ____
    Μηνύματα
    7.381

    Προεπιλογή

    μονο εμενα μου έρχεται να ξεράσω με αυτές τις ΜΚΟ και το φαγοπότι που γίνεται , α ρε τανκς που θέλετε

    Οι χορηγοί του ΔΟΜ αυτή τη στιγμή είναι η Ευρωπαϊκή Επιτροπή, η Βρετανική Κυβέρνηση, EEA Grants, CEB , UDI , και η κυβέρνηση της Ελβετίας.

    Ο ΔΟΜ είναι αφοσιωμένος στη διαχείριση της μετανάστευσης με απόλυτο σεβασμό στα ανθρώπινα δικαιώματα, ώστε να επωφελούνται τόσο οι μετανάστες όσο και οι χώρες υποδοχής


    9.Πιστεύετε ότι υπάρχουν αρνητικά στερεότυπα ή παρανοήσεις (πχ από τα ΜΜΕ) όσον αφορά τη δράση σας; Για παράδειγμα έχουν διατυπωθεί κατηγορίες έναντι ορισμένων ΜΚΟ ότι παροτρύνουν τους πρόσφυγες να αγνοήσουν επίσημες ευρωπαϊκές αποφάσεις;
    Σε ο,τι αφορά το ΔΟΜ δεν μπορεί να ειπωθεί κάτι αντίστοιχο. Οι δράσεις και ο ρόλος του είναι ξεκάθαρα και γίνονται με διαφάνεια.



    -2 Not allowed! Not allowed!

  11. #9
    Μέλος
    Όνομα
    Πέτρος
    Εγγραφή
    Oct 2011
    Περιοχή
    Έβρος
    Μηνύματα
    2.438

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομίζω να φταίει το δημόσιο, το δημόσιο φταίει για την ύπαρξη των λαθραίων και των ΜΚΟ,
    Άρα φταίει το δημόσιο που επέτρεψε τις ΜΚΟ. (μην ρίχνεις το βάρος στις ΜΚΟ βάζοντας παρωπίδες για τους κύριους υπεύθυνους) .

    0 Not allowed! Not allowed!

  12. #10
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονο εμενα μου έρχεται να ξεράσω με αυτές τις ΜΚΟ και το φαγοπότι που γίνεται , α ρε τανκς που θέλετε

    Οι χορηγοί του ΔΟΜ αυτή τη στιγμή είναι η Ευρωπαϊκή Επιτροπή, η Βρετανική Κυβέρνηση, EEA Grants, CEB , UDI , και η κυβέρνηση της Ελβετίας.

    Ο ΔΟΜ είναι αφοσιωμένος στη διαχείριση της μετανάστευσης με απόλυτο σεβασμό στα ανθρώπινα δικαιώματα, ώστε να επωφελούνται τόσο οι μετανάστες όσο και οι χώρες υποδοχής


    9.Πιστεύετε ότι υπάρχουν αρνητικά στερεότυπα ή παρανοήσεις (πχ από τα ΜΜΕ) όσον αφορά τη δράση σας; Για παράδειγμα έχουν διατυπωθεί κατηγορίες έναντι ορισμένων ΜΚΟ ότι παροτρύνουν τους πρόσφυγες να αγνοήσουν επίσημες ευρωπαϊκές αποφάσεις;
    Σε ο,τι αφορά το ΔΟΜ δεν μπορεί να ειπωθεί κάτι αντίστοιχο. Οι δράσεις και ο ρόλος του είναι ξεκάθαρα και γίνονται με διαφάνεια.


    οκ πάρε τα τανκς και τράβα να μπουκάρεις μέσα στον ΟΗΕ γιατί ο ΔΟΜ είναι ο ΟΗΕ.

    2 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ζητω δουλεια ειμαι ηλεκτρολογος
    By thespyros in forum Ηλεκτρολογικά
    Απαντήσεις: 746
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-16, 11:59
  2. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-13, 03:08
  3. Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-13, 19:31
  4. Κατασκευη προενισχυτη σχετικα χαμηλου κερδους
    By sakis in forum Παρουσίαση Ολοκληρωμένων Κατασκευών
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-12, 10:41
  5. Προβλημα με Led χαμηλος φωτισμος.
    By tsakimak in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-10, 16:20

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας