Σελίδα 26 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 16 24 25 26 27 28 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 251 έως 260 από 283

Θέμα: ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ HLEKTRONIKA.GR

  1. #251
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mikemtb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Moutoulos: Ευχαριστώ. (Πάντως όταν το έψαξα -Από tapatalk- δεν μου το εμφάνιζε στο /επιπροσθετα/Γενική συζήτηση και σκέφτηκα πάει πήγε στον κουβά το θεμα)
    Lepouras: τοπιασα, ούτε την βενζίνη δεν αξίζει

    Sent from my SM-J710F using Tapatalk
    εντάξει. όπως είπα δεν είναι όπως κάποτε παλιά. αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αξίζει. απλά εξαρτάτε αν ψάχνεις κάτι. αν πας απλά για να δεις αν κυκλοφόρησε τίποτα καινούργιο στην αγορά τότε ναι μην πας. κάτι λίγα ίσως βρεις και αυτά μπορεί να μην σε ενδιαφέρουν.

    0 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  2. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον lepouras για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (25-02-18)

  3. #252
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    welcome back (!) μετα απο τοσες σελιδες βγαλατε συμπερασμα οτι χρειαζονται νεοι συντονιστες και ειναι αποριας αξιο γιατι καταληξατε σε τετοιο συμπερασμα μετα απο 26 σελιδες ! οι συντονιστες που υπαρχουν ειναι μια χαρα ευπροσδεκτοι και νεοι ! το θεμα ειναι το τι εμφανιζετε στην αρχικη σελιδα του φορα ! κανεις δεν ειπε να μην υπαρχουν τα ηλεκτρολογικα η γενικη συζητηση κλπ , παιρνω πισω το 2 αν και δεν θα επρεπε μιας και χωριστηκε το σαιτ ! η πρωτη μουρη πρεπει να ειναι αμιγως ... ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ! πχ avclub πρωτη μουρη σχετικα , myphone το ιδιο , thelab το ιδιο ,4troxoi το ιδιο ,moto το ιδιο , michanikos ηλεκτρολογοι (ε? ασε ειμαι μεσης εκπαιδευσης δεν με παιρνουν εκει αλλα στο ηλεκτρονικα το παιζω εξυπνακιας και βγαζω κανα μεροκαματο ) bourdela.com ? το ιδιο κλπ κλπ .... ολα αυτα τα φορα εχουν και υποκατηγοριες με ολα αυτα , η πρωτη μουρη ομως ειναι με αυτο που αντιπροσωπευουν ! , το φορουμ χρειαζετε διαχειριστη και οχι συντονιστυς υπερσυντονιστες κλπ, οι υπαρχοντες κανουν μια χαρα την δουλεια τους και ειναι αποριας αξιο οτι μετα απο 26 σελιδες δεν το καταλαβαινουν το προβλημα ! το καταλαβαινουν αλλα υπεκφευγουν με ασχετα και χα χα χα και χου χου χου ....

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #253
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Ξύπνησες?
    Ε κάνε ένα φόρουμ και διαχειρίσου το.

    1 Not allowed! Not allowed!

  5. #254
    Μέλος Το avatar του χρήστη SV1EDG
    Όνομα
    Μάριος
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.095

    Προεπιλογή

    Επειδή ίσως έχει ειπωθεί αλλά να το έχω χάσει, γιατί από την πρώτη σελίδα βγήκαν η παρουσίαση κατασκευών ?

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #255
    Μέλος
    Εγγραφή
    Apr 2006
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    5.958

    Προεπιλογή

    Η επισκευή ηλεκτρονικών συσκευών βοηθάει πάρα πολύ στην κατανόηση των ηλεκτρονικών. Είναι ένας είδος εργαστηρίου εκμάθησης ηλεκτρονικών.
    Για το λόγω αυτό το κομμάτι της επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών θα πρέπει να επιστρέψει στο hlektronika.gr και το howtofixit.gr να έχει όλες τις άλλες επισκευές πέραν των ηλεκτρονικών.
    Άλλωστε, έτσι θα ήταν και περισσότερο πιθανόν να επιλυθεί κάποιο θέμα επισκευής αφού πιστεύω ότι το hlektronika.gr έχει περισσότερη επισκεψημότητα από τα μέλη που ενδιαφέρονται για ηλεκτρονικά.

    3 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chip : 04-04-18 στις 11:39

  7. #256
    Banned
    Όνομα
    tsimpidas
    Εγγραφή
    May 2012
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    1.028

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Δημήτρη υπάρχει φίλε κατανόηση αλλά δες το όπως άρχισα να το βλέπω εγώ, σε αυτο το φορουμ η σχεση μας με τα υπολυπα μελη και με το ίδιο το φόρουμ ειναι όπως μια σχέση ενός ζευγαριού,, πάντα ο ένας θα ηθελε κάτι παραπάνω από τον άλλο και τούμπαλιν όμως
    το κάθε εταίρο έχει κάποια όρια,, έτσι δινει λίγο ο ένας - λίγο ο άλλος και η σχέση διατηρητε ζυγίζοντας περισσοτερο τα καλα απο τα κακα.


    όπως σε κάθε σχέση αν η γυναικά είναι άσχημη και ο άντρας έχει μικρο πουλάκι ζυγίζουμε περισσοτερο τα υπέρ αλλά
    κάνουμε και απιστίες για να ολοκληρωσουμε τις ανάγκες μας.

    πάντα υπαρχουν και τα διαζυγία,

    μια καλή απάντηση για το θέμα έλαβα από τον nepomuk που με έκανε να σκεφτώ τα παραπάνω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι πολυ πιο παλιος απο μενα στα ηλεκτρονικα , εναν χωρο εν γενει ανοικτο - δημοκρατικο .Σπανια θα σου βαλει χερι ο διαχειριστης , ιδιως αν πας "να τη βγεις " σε παλιους συναδελφους του.

    Ζητηθηκε νομιζω το γνωστικο σου αντικειμενο , με το τι καταγινεσαι , αν εχεις πιασει ποτε κολλητηρι , κατσαβιδι , πολυμετρο , αν ξερεις απο βεσπα , κβαζαρς και τι εστι κβαντικο φυστικι αιγινητικο.
    Κατα τα λοιπα ουτε ελεγχος κοινωνικων φρονηματων γινεται εδω , ουτε ζητουνται διευθυνσεις και τηλεφωνα , ουτε πιστοποιητικα επαγγελματικης επαρκειας . Καλη καρδια μονο .

    δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα, κρατάμε τουλάχιστον τα καλύτερα.

    1 Not allowed! Not allowed!

  8. #257
    Μέλος Το avatar του χρήστη SRF
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑΙ
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsimpidas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημήτρη υπάρχει φίλε κατανόηση αλλά δες το όπως άρχισα να το βλέπω εγώ, σε αυτο το φορουμ η σχεση μας με τα υπολυπα μελη και με το ίδιο το φόρουμ ειναι όπως μια σχέση ενός ζευγαριού,, πάντα ο ένας θα ηθελε κάτι παραπάνω από τον άλλο και τούμπαλιν όμως
    το κάθε εταίρο έχει κάποια όρια,, έτσι δινει λίγο ο ένας - λίγο ο άλλος και η σχέση διατηρητε ζυγίζοντας περισσοτερο τα καλα απο τα κακα.


    όπως σε κάθε σχέση αν η γυναικά είναι άσχημη και ο άντρας έχει μικρο πουλάκι ζυγίζουμε περισσοτερο τα υπέρ αλλά
    κάνουμε και απιστίες για να ολοκληρωσουμε τις ανάγκες μας.

    πάντα υπαρχουν και τα διαζυγία,

    μια καλή απάντηση για το θέμα έλαβα από τον nepomuk που με έκανε να σκεφτώ τα παραπάνω.




    δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα, κρατάμε τουλάχιστον τα καλύτερα.
    χιλιοτραγουδισμένο άλλωστε!!!


    1 Not allowed! Not allowed!
    2010 Τα πάντα εν σοφία ποιήσαντες! "...μείνετε στα ηλεκτρονικά σας και όλα καλά! Ο κόσμος κυλάει καλύτερα χωρίς τις υπόλοιπες συζητήσεις" - 2016 Η ΕΛΛΑΣ ΕΑΛΩ
    "Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" Τάδε έφη εις "Β'Λάκων φιλόσοφος"
    IEEE member since 1988 -ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ

  9. #258
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    Ξύπνησες?
    Ε κάνε ένα φόρουμ και διαχειρίσου το.
    απαντηση ειναι τωρα αυτο ρε χαμενε ? πες απλα δεν γινετε και τελος να το ξερουμε ! οχι δεν θα κανω φορουμ διοτι δεν ειναι η δουλεια μου και δεν εχω χρονο για κατι τετοιο, και δεν ειμαι 20 χρονων οπως και εσυ αλλα ουτε ειμαι και φοιτητης να εχω απλετο χρονο ,ερασιτεχνες , φοιτητες πληροφορικαριοι εδω μεσα υπαρχουν αρκετοι που θα μπορουσαν να το κανουν και θα επαιρναν και μια εμπειρια διαχειρισης μεγαλων φορα ας πουμε ...η vbulletin ειναι του 2008 ( οχι οτι εχει κατι ).... εχουμε 2018 ! 10 χρονια ! , το θεμα ειναι εσεις τι θελετε να κανετε και να ξεκαθαρισετε την θεση σας ....! υπενθυμιζω αποψεις πριν απο 14 χρονια ! η οποιες μπορει να εχουν αλαξει ... δεκτων ... και εγω εχω αναθεωρησει πολλες απ τις αποψεις μου ! http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=35341


    χρονια πολλα

    1 Not allowed! Not allowed!

  10. #259
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.168

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    η vbulletin ειναι του 2008 ( οχι οτι εχει κατι ).... εχουμε 2018 !
    Το vBulletin ως πακέτο λογισμικού δεν είναι του 2008, είναι ακόμη πιο παλιό! Είναι του 2000!!!

    ...αλλά το vBulletin version 4.2.5 που υπάρχει εγκατεστημένο εδώ είναι του 2017, οπότε όλα αυτά τα χρόνια ως και τις μέρες μας, μάλλον κάποιος με άπλετο χρόνο τρέχει όλες τις αναβαθμίσεις

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  11. #260
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.089

    Προεπιλογή

    Και να σου θυμήσω επίσης οτι είμαι ίσως και μεγαλύτερος απο εσένα αν όχι περίπου το ίδιο. Δηλαδή αν εσύ δεν έχεις χρόνο τί να πούμε εμείς.

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 26 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 16 24 25 26 27 28 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-09, 20:33
  2. Πως μάθατε για το hlektronika.gr?
    By gRooV in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-07, 02:05
  3. ας κανουμε το site καλυτερο
    By chros26_ in forum Site & Forum
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-01-05, 12:43
  4. Βοηθεια σε ενα αρχαριο για ενα φωτορυθμικο
    By ZAX in forum Κυκλώματα Εικόνας-'Ηχου & Φωτισμού
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-06-04, 20:46

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας