Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 84

Θέμα: Σταθμός αποκόλλησης ZD-8915

  1. #21
    Μέλος
    Όνομα
    Καλαρακης Μιχαλης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Ηρακλειο
    Μηνύματα
    2.043

    Προεπιλογή

    Στο σωλινακη μπροστα απο το φυλτρο μπορεις να βαλεις και λιγο συρματακι κουζινας "ατσαλομαλλο " σταματα τη κοληση στην αρχη και δε φραζει το φιλτρο.

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον info@kalarakis.com για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (18-03-18)

  3. #22
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΜαστροΤζεπέτο
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2013
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.726

    Smile

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xarry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το σπιτι αξιζει.
    Ουάου !!!! Σε μόλις 8 ημέρες το έχω σπίτι. Αυτοί είναι έμποροι !!! Μόλις 81,33€ κι είμαι έτοιμος !!! ...εξάλλου τα εργαλεία κάνουν το μάστορα !!!
    Θα μοιραστώ μαζί σας το unboxing και πιθανόν στο μέλλον να ζητήσω να μου λύσετε καμμιά απορία στη χρήση του.
    Πακετάκι.jpg unboxing.jpg

    3 Not allowed! Not allowed!

  4. #23
    Μέλος Το avatar του χρήστη toni31
    Όνομα
    Αντωνης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη-Κομοτηνη
    Μηνύματα
    932

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΜαστροΤζεπέτο Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουάου !!!! Σε μόλις 8 ημέρες το έχω σπίτι. Αυτοί είναι έμποροι !!! Μόλις 81,33€ κι είμαι έτοιμος !!! ...εξάλλου τα εργαλεία κάνουν το μάστορα !!!
    Θα μοιραστώ μαζί σας το unboxing και πιθανόν στο μέλλον να ζητήσω να μου λύσετε καμμιά απορία στη χρήση του.
    Πακετάκι.jpg unboxing.jpg

    Καλοδούλευτο το εργαλείο, αλλά όπως έλεγε και ένας μπάρμπας... «το καλύτερο στηθοσκόπιο να αγοράσω, γιατρός δεν γίνομαι»

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη toni31 : 27-03-18 στις 21:54

  5. #24
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΜαστροΤζεπέτο
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2013
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.726

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από info@kalarakis.com Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο σωλινακη μπροστα απο το φυλτρο μπορεις να βαλεις και λιγο συρματακι κουζινας "ατσαλομαλλο " σταματα τη κοληση στην αρχη και δε φραζει το φιλτρο.
    Το πρώτο που έκανα όπως ήδη έχεις πει, Μιχάλη μου !!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #25
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΜαστροΤζεπέτο
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2013
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.726

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από toni31 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοδούλευτο το εργαλείο, αλλά όπως έλεγε και ένας μπάρμπας... «το καλύτερο στηθοσκόπιο να αγοράσω, γιατρός δεν γίνομαι»
    Αυτό είναι το πλέον σίγουρο αλλά ένα καλό εργαλείο πάντα βοηθάει. Εδώ έχω ανοίξει ολόκληρο thread (και χρωστάω απάντηση) ψάχνοντας να βρω απάντηση σε στραβομάρες και όλα θα ήταν αλλιώς αν είχα ένα καλό εργαλείο και μεγαλύτερη εμπειρία !!!

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #26
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΜαστροΤζεπέτο
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2013
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.726

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από info@kalarakis.com Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο σωλινακη μπροστα απο το φυλτρο μπορεις να βαλεις και λιγο συρματακι κουζινας "ατσαλομαλλο " σταματα τη κοληση στην αρχη και δε φραζει το φιλτρο.
    Τέλειο τρικάκι !!! Κρατά την μεγαλυτερη ποσότητατα πολύ μπροστά από το φίλτρο κάνοντας ένα άτσαλο κεράκι το οποίο πετάς και συνεχίζεις με το υπόλοιπο μετά από στεγνό καθάρισμα.
    Συρματάκι.jpg

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον ΜαστροΤζεπέτο για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (28-03-18)

  9. #27
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Παρέλαβα κι εγώ χτες. Το δοκίμασα και μπορώ να πω πως είμαι απόλυτα ευχαριστημένος Είναι ένα εργαλείο που πραγματικά μου έλειπε τόσα χρόνια.

    Το κόλπο με το κέρμα μέσα στο ελατήριο λειτούργησε μια χαρά. Έβαλα ένα κέρμα του 1cent και όντως κάνει δουλειά. Η κόλληση μόλις πέσει πάνω του είτε στερεοποιείται αμέσως, είτε εκτινάσσεται προς τα τοιχώματα του θαλάμου και δεν φτάνει απολύτως τίποτα στο φίλτρο για να το φράξει. Στη συνέχεια ο καθαρισμός είναι πανεύκολος.


    Το μόνο αρνητικό που θα μπορούσα να πω για το μηχάνημα (αν και δεν είναι στην πραγματικότητα αρνητικό, απλά εμένα δεν με εξυπηρετεί) είναι πως ο διακόπτης τροφοδοσίας της συσκευής είναι στο πίσω μέρος, δίπλα στο βύσμα τροφοδοσίας. Ανάλογα με τη διαμόρφωση του χώρου εργασίας σας, αυτό μπορεί να μην βολεύει.

    1 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  10. #28
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Μάριος
    Εγγραφή
    Dec 2015
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    26

    Προεπιλογή

    καλησπέρα παιδιά! με ποια εταιρία έρχεται το δέμα; γιατί έχει 8 μέρες που το παρήγγειλα, και δεν μου έχουν στείλει αριθμό για την πορεία της αποστολής.. ξέρει κανείς πως μπορώ να ενημερωθώ για το που βρίσκεται το δέμα; ευχαριστώ προκαταβολικά και καλή ανάσταση σε όλους!

    0 Not allowed! Not allowed!

  11. #29
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gladiator2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα παιδιά! με ποια εταιρία έρχεται το δέμα; γιατί έχει 8 μέρες που το παρήγγειλα, και δεν μου έχουν στείλει αριθμό για την πορεία της αποστολής.. ξέρει κανείς πως μπορώ να ενημερωθώ για το που βρίσκεται το δέμα; ευχαριστώ προκαταβολικά και καλή ανάσταση σε όλους!
    Κατά την αγορά από το bifelectronic, στο προτελευταίο βήμα της διαδικασίας, σε ρωτάει να επιλέξεις μέθοδο αποστολής και έχει δύο επιλογές.



    Ο δεύτερος τρόπος αποστολής (τον οποίο χρησιμοποίησα) δίνει και tracking number το οποίο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για αναζήτηση μέσω ΕΛΤΑ ή ΕΛΤΑ-courier. Το tracking number είναι της μορφής RF123456789BE και θα το βρεις στο ιστορικό των παραγγελιών σου στο site του καταστήματος.

    Η δικιά μου αποστολή έγινε την επόμενη μέρα από την υποβολή της παραγγελίας και την παρέλαβα 7 ημέρες αργότερα ως συστημένο δέμα στο ταχυδρομείο.

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  12. #30
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Μάριος
    Εγγραφή
    Dec 2015
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    26

    Προεπιλογή

    εγώ χρησιμοποίησα τον 1 τρόπο.. δεν με πειράζει αν θα αργήσει παραπάνω απλά δεν ξέρω με τι θα έρθει και πότε... με αποτέλεσμα να φοβάμαι μην χαθεί το δέμα..

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Σταθμός κόλλησης-αποκόλλησης
    By otakis in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-20, 23:49
  2. Σταθμός αποκόλλησης ZD915
    By Prezonautis in forum Όργανα & Εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 158
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-19, 06:53
  3. Σταθμός συγκόλλησης-αποκόλλησης. Lead-free ή όχι???
    By VaGyver in forum Όργανα & Εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-04-15, 15:47
  4. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-12-14, 22:07
  5. Σταθμός Κόλλησης Αποκόλλησης
    By gassious in forum Όργανα & Εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-14, 01:11

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας