Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37

Θέμα: Αναλύσεις Ταινιών

  1. #31
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Leonardo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγα ρε φιλαρακι μην παθεις και τιποτα απο την πολυ κουραση.. Ενα μηνυμα σου εστειλα πως κανεις ετσι και αφου δεν απαντησες δεν ξαναεστειλα..

    **************
    ευχαριστούμε τους ανθρώπους που μας απαντάνε (και δεν είναι και υποχρεωμένοι) και δεν τσαντιζόμαστε όταν μας λένε κάτι.
    τα edit: σβήστηκαν.

    0 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  2. #32
    Μέλος Το avatar του χρήστη Leonardo
    Όνομα
    Αχιλλέας
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Νάουσα
    Μηνύματα
    458

    Προεπιλογή

    Αυτος το ξεκινησε λεγοντας κουραζεις.. Εαν κουραζετε ας μην απανταει καθολου και θα το καταλαβω, δεν χρειαζοταν να το πει.. γιατι με πειραξε. Αυτο!

    (Και εννοειτε ευχαριστουμε, αυτους που αφεριωνουν χρονο να απαντανε, ετσι;.. και σε καμια περιπτωση δεν τσαντιστηκα, απλα απαντησα οπως θα απαντουσα στον καθενα)

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leonardo : 12-05-18 στις 22:05
    E = mc ²

  3. #33
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    σου είπε ένα << Και please μην στέλνεις Προσωπικά Μηνύματα γίνεσαι κουραστικός >>
    από την στιγμή που έχει είδη απαντήσει αρκετά στις ερωτήσεις σου.
    οπότε δεν βλέπω άσχημη απάντηση στην φράση του αντίθετα από εσένα <<Σιγα ρε φιλαρακι μην παθεις και τιποτα απο την πολυ κουραση>>
    τη κουβέντα είναι αυτή? ένα απλά <<οκ συγνωμη>> θα ήταν αρκετό μιας και εσύ ζητάς απαντήσεις .
    ο χρόνος που ξοδεύει ο καθένας για να λύση τις δίκες σου απορίες είναι σημαντικός.

    δεν θα ασχοληθώ παραπάνω.

    1 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  4. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον lepouras για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (12-05-18)

  5. #34
    Μέλος Το avatar του χρήστη Leonardo
    Όνομα
    Αχιλλέας
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Νάουσα
    Μηνύματα
    458

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lepouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    σου είπε ένα << Και please μην στέλνεις Προσωπικά Μηνύματα γίνεσαι κουραστικός >>
    από την στιγμή που έχει είδη απαντήσει αρκετά στις ερωτήσεις σου.
    οπότε δεν βλέπω άσχημη απάντηση στην φράση του αντίθετα από εσένα <<Σιγα ρε φιλαρακι μην παθεις και τιποτα απο την πολυ κουραση>>
    τη κουβέντα είναι αυτή? ένα απλά <<οκ συγνωμη>> θα ήταν αρκετό μιας και εσύ ζητάς απαντήσεις .
    ο χρόνος που ξοδεύει ο καθένας για να λύση τις δίκες σου απορίες είναι σημαντικός. δεν θα ασχοληθώ παραπάνω.

    Γιατι να ζητησω συγνωμη επειδη του απαντησα ειρωνικα, δεν χρησιμοποιησα καποια ασχημη λεξη ή φραση, απλα ετσι ειμαι οταν με πειραζει κατι, απανταω ειρωνικα ?
    1ον δεν απαντησε πολλες φορες αλλα 2-3 νομιζω και του εστειλα ενα προσωπικο για να μου πει καποια παραπανω πραγματα..
    2ον δεν τον επρειξα με πολλα μηνυματα, αλλα ενα μυνημα απλο-συντομο του εστειλα και δεν απαντησε και οκ καταλαβα οτι δεν θελει να ασχοληθει. Δεν ηταν αναγκη να πει οτι ειμαι κουραστικος επειδη ακριβως αυτο..του εστειλα ΕΝΑ προσωπικο μυνημα.

    Ναι εγω ζηταω απαντησεις και μπλα μπλα, αλλα δεν αναγκαζω κανεναν να απαντησει και ουτε θα του πω κατι αν δεν θελει να απαντησει (ας μην απαντουσε καν απο την αρχη), οποιος θελει απανταει οποτε δεν μπορει να λεει οτι τον κουραζω επειδη δεν τον ζορισα να μου απαντησει. Εστειλα ενα μνμ, δεν απαντησε και ολα οκ.

    Εμενα προσωπικα μου εκατσε ασχημα. Σε αλλους δεν θα πειραζε αυτο που μου ειπε. Αυτα!!
    Φιλικα Αχιλλεας!

    0 Not allowed! Not allowed!
    E = mc ²

  6. #35
    Μέλος
    Όνομα
    Θανάσης
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Το 'please' απάλυνε το θέμα, αλλά και εμένα θα μου κακοφαινόταν το ΄γίνεσαι κουραστικός'.

    Ξέρετε πολλές φορές υπάρχουν άστοχες εκφράσεις που δεν γίνονται κακοπροαίρετα αλλά ερήμην του λόγου ή της στιγμής.

    Έτσι τουλάχιστον θέλω να πιστεύω.



    Καλό βράδυ.

    1 Not allowed! Not allowed!

  7. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον ThanosGr για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    mikemtb (16-05-18)

  8. #36
    Μέλος Το avatar του χρήστη Leonardo
    Όνομα
    Αχιλλέας
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Νάουσα
    Μηνύματα
    458

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThanosGr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 'please' απάλυνε το θέμα, αλλά και εμένα θα μου κακοφαινόταν το ΄γίνεσαι κουραστικός'.

    Ξέρετε πολλές φορές υπάρχουν άστοχες εκφράσεις που δεν γίνονται κακοπροαίρετα αλλά ερήμην του λόγου ή της στιγμής.

    Έτσι τουλάχιστον θέλω να πιστεύω.Καλό βράδυ.
    Ισως να μην συνηδητοποιεις το αν αυτο που λες ισως πειραξει τον αλλον.. αλλα εμενα με πειραξε αυτη η φραση γιατι ισχυει το αντιθετο.
    Το παιδι απαντησε μερικες φορες στο φορουμ, δεν θυμαμαι ποσες και οπως ειδα ενα ποστ σκεφτηκα να του στειλω ΕΝΑ πρ. μυνημα για να μου απαντησει σε κατι, δεν απαντησε και ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΣΤΕΙΛΑ.. Και γυρναει ο τυπος και λεει οτι γινομαι κουραστικος επειδη απαντησε 2-3 φορες στο ποστ και καθολου στο πρ. μηνυμα και απο τη μερια μου ολα οκ θα ηταν αν δεν ελεγε και σε ποστ μαλιστα οτι γινομαι κουραστικος.

    Νταξει ισως να μην τα πιανω με την πρωτη αλλα σεβομαστε τον αλλον που ρωταει γιατι ισως να μην τα καταλαβαινει με την πρωτη φορα και να χρειαζεται μια παραπανω εξηγηση. Οποτε μπορουσε πολυ απλα να μην απαντησει καν και οκ θα καταλαβαινα οτι ο τυπος δεν θελει να ασχοληθει και ολα καλα.
    Θεωρω οτι δεν ηταν αναγκαιο να γυρισει να το πει σε ποστ αυτο το που ειπε λογω των κομπλεξ του. Πιστεψε με δεν θα ξαναεστελνα μηνυμα.

    Ετσι το βλεπω εγω.
    Φιλικα Αχιλλεας!

    0 Not allowed! Not allowed!
    E = mc ²

  9. #37
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.017

    Προεπιλογή

    έλα.
    το συνεχίζεις και το χοντραίνεις.
    σε πείραξε ένα <<κουραστικός>> και τον έχεις λούσει με 10 φορές και τον λες και κομπλεξικό που δεν σου απάντησε αυτός αλλά εγώ.

    κλειδώνει για να μην πάμε σε χειρότερα.

    0 Not allowed! Not allowed!
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 2 3 4

Παρόμοια Θέματα

  1. Αντοχή ταινιών LED
    By kakomiris in forum Εξαρτήματα & Datasheets
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-15, 02:03

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας