Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 71

Θέμα: Πάροχος κινητής με 5,99 ΕΥΡΩ από Γαλλία τώρα και στην Ιταλία

  1. #11
    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Sep 2012
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    1.907

    Προεπιλογή

    Οι τιμές ειναι θέμα μαρκετινγκ . Οσο αγοράζουν οι πελάτες μενουν ψηλές . Εχουν και οι 3 τις ιδιες τιμές .Αν ομως σου λεει θελεις φτηνότερα , παρε νεα "φοιτητικη " συνδεση , άλλαξε νούμερο
    και σου έρχεται 1500 λεπτα και 1500 MB με 10 ευρω ( αυτα τα "φοιτητικα" τα εχουν όλοι , και οι 3 . αρκει να αλλάξεις νούμερο .. να φαίνεται οτι κερδίζουν πελάτες )

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aktis : 31-05-18 στις 11:17

  2. #12
    Μέλος Το avatar του χρήστη p.gabr
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    Aχαρναί
    Μηνύματα
    3.867

    Προεπιλογή

    Screenshot_2018-05-31-08-02-39.jpg

    Στην Ρωσία που ήμουν πρόσφατα είναι σχεδόν τζάμπα, όσο ένα μπουκαλάκι νερό.
    350 ρούβλια το νούμερο με το πακέτο (δεν θυμάμαι ακριβώς τα μεγέθη )
    Η ανανέωση του πακέτου 100 ρούβλια .ισοδυναμία 73 ρούβλια 1€

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #13
    Μέλος Το avatar του χρήστη Papas00zas
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Dec 2011
    Περιοχή
    Καστοριά
    Μηνύματα
    994

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eleCtroAsxetos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως. Οπως οι προσφορες της Q που απο περσι το καλοκαιρι μαζεψε πολύ κόσμο, με δελεαρ οπως 150 λεπτα και 1500ΜΒ προς ολους με καθε 10ευρη ανανεωση με ισχυ μπονους λεπτων και GB 45 ημερες!!!+ τακτικες τιμες (οχι προσφορες...Αρα υποτιθεται σταθερες) 3.5 ευρω προγραμμα 120 λεπτων προς ολους με δωρω 500ΜΒ...Αρα με μια 10ευρω καρτα μπορουσε καποιος εν δυναμει να την βγαλει 3 μηνες!!!

    Τι ισχυει τωρα ενα χρονο μετα που μαζεψε τον κοσμο? Το 3.5 ευρω για το προγραμμα 120 λεπτων εγινε 5....Μπηκε και χαρατσι εκ της wind 0.3euro/ ανανεωση! Και η ισχυς της ανανεωσης καρτας σου ειναι 2μηνες!!!Αρα αν τωρα βαλω 10 ευρω τελος ιουλιου εξαφανιζονται αυτοματα και μαζι το οποιοδηποτε προγραμμα ομιλιας εχει αγοραστει με αυτα τα χρηματα ακομα και αν αυτο το προγραμμα εχει χρονολογικη ισχυ παρα το οτι ληγουν τα αγορασμενα ευρω...!!!ΤΡΑΓΙΚΟΙ

    Η ισχυς της καρτας μονο για 2 μηνες ειναι ισως το πιο τραγικο που εφηυραν μαλιστα τους κοροιδευουν στα φορουμ λεγοντας οτι σε 2 χρονια θα βαζουμε καρτα και θα ληγει ο χρονος ομιλιας την προηγουμενη....
    Πιο ΗΛΙΘΙΑ εταιρία δεν υπάρχει.Πρήξιμο κάθε 3 και λίγο με προσφορές.Ακόμη και στο μενού για το υπόλοιπο σου τρώνε μισό λεπτό με τις σαχλαμάρες τους.Σκέφτομαι σοβαρά να πάω για καταγγελια.
    Άλλο κουφό-ξινίσανε όταν τους ειπα ότι δεν δουλεύω ιντερνετ απο κινητό και μου το δίνουν τζάμπα....

    0 Not allowed! Not allowed!
    Όχι άλλους μΕ....PICάραμε!!!!
    ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ - ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ

  4. #14
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    167

    Προεπιλογή

    Εμεις δεν μπορουμε να παρουμε απο αυτες τις καρτες ;;;;
    Αφου υπάρχει το roaming που εντος ΕΕ ισχύουν τα πακέτα που δίνει καθε εταιρεια χωρίς εξτρα χρεωσεις....
    Οι ξένοι πως μπορούν και παίρνουν ελληνικές κάρτες που λογικά θα μπορόυν να τις χρησιμοποιούν και στο εξωτερικό;;;;;

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #15
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από picdev Εμφάνιση μηνυμάτων
    προχτες με πηρα απο wind και μου εδιναν 1500 λεπτά προς όλους και 1,5gb με 8ε, δηλαδή σαν το φοιτητικό αλλα για ιδιώτες.
    απλα εγώ έχω είδη φοιτητικό

    ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις & SMS προς όλους και ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ κλήσεις προς 60 χώρες + 30 Gigabytes internet κτλ κτλ Μεγάλε πάλι σε ρίξανε... 8 ευρώ και πάλι πολλά.

    Στην Ελλάδα όποιος προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες στις καλύτερες τιμές τον βλέπουιμε κάπως. Επειδή προσωπικά έχω φάει την καυτή πατάτα από δύο εταιρείς κινητής με την άφιξη του νέου φορέα τηλεπικοινωνιων όλα θα αλλάξουν και θα έρθει ... όπως και να ονομαζεται ... γιατί η κοροϊδία πάει σύννεφο.

    Παραθέτω την αναφορά στην τιμή που κάνουν στον δικτυακό τόπο
    https://www.iliad.it/

    L'OFFERTA iliad5
    ,99
    al mese
    Per sempre30GB in 4G+
    Minuti illimitati

    SMS illimitati

    Minuti illimitati verso oltre 60 destinazioni

    Minuti e SMS illimitati
    + 2 GB dedicati in Europa



    0 Not allowed! Not allowed!
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

  6. #16
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.015

    Προεπιλογή

    καλά. κάτσε να έρθουν Ελλάδα και βλέπουμε πόσο θα χρεώνουν και τη θα προσφέρουν. τα είδαμε τα χαΐρια και από άλλες εταιρίες που έξω έχουν τις μισές τιμές από ότι στην Ελλάδα και όταν ήρθαν όλοι λέγαν << επιτελούς θα δούμε χαμηλές τιμές>> αλλά τελικά δείξανε τιμές ελάχιστα ποιο χαμηλά από τους άλλους. δες mediamark Lidl κλπ. οπότε λέω εγώ. γιατί να έρθει ο δικό σου και να δώσει ότι δίνει έξω όταν προσφέροντας λιγότερα από Ιταλία και Γαλλία αλλά λίγο περισσότερα από τους άλλους με ελάχιστα χαμηλότερες τιμές πάλι θα κερδίσει πελατεία και θα έχει μεγαλύτερο κέρδος?

    από την άλλη για πείτε μου ο κλεψΟΤΕ που είναι τώρα ποια Deutsche Telecom γιατί δεν έχει ίδιες τιμές με Γερμανία?
    η vodafone είναι Ελληνική και συζητάμε για τις τιμές της? στις άλλες χώρες τη τιμές έχει?

    μην γελιόμαστε. εφόσον μπορούν εδώ να έχουν υψηλότερες τιμολογιακές πολιτικές γιατί να δώσουν αυτά που δίνουν σε άλλες χώρες?

    πως θα παίζουν για αρκετά χρόνια ακόμα το παιχνίδι του ανταγωνισμού με το να προσφέρουν κάθε φορά ελάχιστα και κάτι ακόμα?
    γιατί να προσφέρουν από τώρα 30-40-10000000 γιγα αφού μπορούν να παίζουν και να χρεώνουν με τα MB ακόμα? γιατί να δώσουν κατευθείαν 100 εφόσον μπορούν να μας πηγαίνουν ένα ένα και να έχουν αρκετό καιρό μπροστά τους μέχρι να φτάσουν το 100 και να νομίζουμε ότι δουλεύει ο ανταγωνισμός και γιαυτό χαμηλώνουν τις τιμές?

    2 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lepouras : 01-06-18 στις 01:17
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  7. #17
    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    8.775

    Προεπιλογή

    Γραφει οτι ειναι για το 1.000.000 πελατες.Τα νουμερα που δινει δειχνουν πορτογαλια.δεν μου φαινεται για εταιρια τηλεπικοινωνιων.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος

  8. #18
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.087

    Προεπιλογή

    Εγώ 12GB με απεριόριστα για 22 ευρώ.

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #19
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lepouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά. κάτσε να έρθουν Ελλάδα και βλέπουμε πόσο θα χρεώνουν και τη θα προσφέρουν. τα είδαμε τα χαΐρια και από άλλες εταιρίες που έξω έχουν τις μισές τιμές από ότι στην Ελλάδα και όταν ήρθαν όλοι λέγαν << επιτελούς θα δούμε χαμηλές τιμές>> αλλά τελικά δείξανε τιμές ελάχιστα ποιο χαμηλά από τους άλλους. δες mediamark Lidl κλπ. οπότε λέω εγώ. γιατί να έρθει ο δικό σου και να δώσει ότι δίνει έξω όταν προσφέροντας λιγότερα από Ιταλία και Γαλλία αλλά λίγο περισσότερα από τους άλλους με ελάχιστα χαμηλότερες τιμές πάλι θα κερδίσει πελατεία και θα έχει μεγαλύτερο κέρδος?

    από την άλλη για πείτε μου ο κλεψΟΤΕ που είναι τώρα ποια Deutsche Telecom γιατί δεν έχει ίδιες τιμές με Γερμανία?
    η vodafone είναι Ελληνική και συζητάμε για τις τιμές της? στις άλλες χώρες τη τιμές έχει?

    μην γελιόμαστε. εφόσον μπορούν εδώ να έχουν υψηλότερες τιμολογιακές πολιτικές γιατί να δώσουν αυτά που δίνουν σε άλλες χώρες?

    πως θα παίζουν για αρκετά χρόνια ακόμα το παιχνίδι του ανταγωνισμού με το να προσφέρουν κάθε φορά ελάχιστα και κάτι ακόμα?
    γιατί να προσφέρουν από τώρα 30-40-10000000 γιγα αφού μπορούν να παίζουν και να χρεώνουν με τα MB ακόμα? γιατί να δώσουν κατευθείαν 100 εφόσον μπορούν να μας πηγαίνουν ένα ένα και να έχουν αρκετό καιρό μπροστά τους μέχρι να φτάσουν το 100 και να νομίζουμε ότι δουλεύει ο ανταγωνισμός και γιαυτό χαμηλώνουν τις τιμές?
    Στην πλησιέστερη γεωγραφικά χώρα της ΕΕ την Ιταλία, φαίνεται οι τιμές με την έλευση του νέου παρόχου να πέφτουν. Στην Ελλάδα πιστεύουν ακομα ότι με το παιχνίδι των λέξεων & τις δυφορούμενες διαφήμισεις για τις χρεώσεις θα κερδίζουν πελάτες. Βλέπετε έχω το ελάττωμα να διαβάζω τα μικρά γράμματα & βρίσκω την άκρη όταν υπάρχει πρόβλημα. Πιστέψτε με οτι για τα ελληνικά δεδομένα και τα 5,99 ευρώ είναι πολλά γιατι θεωρώ ότι οι υπηρεσίες που παρέχουν είναι κάτω του μετριου από κάθε άποψη.

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη radioamateur : 02-06-18 στις 16:28
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

  10. #20
    Μέλος Το avatar του χρήστη radioamateur
    Όνομα
    RADIOAMATEUR
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    Α_Θ_Η_Ν_Α
    Μηνύματα
    2.362

    Προεπιλογή

    https://www.euro2day.gr/strathgikos-...Qgvn10rXVTNmcg


    Η Iliad έρχεται στην Ελλάδα επιτέλους

    2 Not allowed! Not allowed!
    ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    RADIOAMATEUR


    https://www.facebook.com/radioamateurhellas.gr

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-16, 22:16
  2. telwin στην Ιταλία και εδώ
    By πητερ in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-15, 15:50
  3. Τώρα με βλέπεις... Τώρα όχι! Ο αόρατος "φύλακας" μας ή ο "μεγάλος αδελφός" ?
    By SRF in forum Παρουσίαση Ολοκληρωμένων Κατασκευών
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-15, 16:27
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-09, 09:00
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-11-08, 22:05

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας