Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 46

Θέμα: ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥΣ

  1. #21
    Μέλος
    Όνομα
    Μάρκος
    Εγγραφή
    Mar 2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2.946

    Προεπιλογή

    Παναγιώτη μην τους ακούς, από τη ζήλια τους τα γράφουν.... Δώσ' τους να καταλάβουν !!! (κυριολεκτικά)

    1 Not allowed! Not allowed!
    Όταν όλα τα άλλα έχουν αποτύχει..... RTFM.
    Short instructions: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>> Good Luck!
    https://diyelectronics-gr.blogspot.gr https://www.facebook.com/groups/872041030200567

  2. #22
    Μέλος
    Όνομα
    Θανάσης
    Εγγραφή
    May 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Παναγιώτη με όλο το σεβασμό και την συμπάθεια, θέλεις δουλίτσα.

    Όχι σαν ηλεκτρολόγος.(

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #23
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΗΝ1984
    Όνομα
    ΤΑΣΟΣ
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    350

    Προεπιλογή


    2 Not allowed! Not allowed!
    «Μόνον ὁ κίνδυνος ὁ μεγάλος, ὁ βαθύς, ὁ τρομερός ἀνοίγει τά μάτια διάπλατα εἴς τήν ἀλήθεια.» Ι.Μ. (2/1/1941)

  4. #24
    Banned
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.379

    Προεπιλογή

    Μπραβο παιδια συνεχιστε την καλη δουλεια διαγραφοντας μηνυματα! τι το κακο ειχε που ρωτησα αν ειναι μεσα απ τα Τιρανα η απ τα γυρω χωρια ? μπορει και για αυτο να γραφει με αυτον τον τροπο σωστα ? εγω στην δουλεψη μου εχω Αλβανους ηλεκτρολογους και τους προτιμω , ο μοναδικος Ελληνας ηλεκτρολογος που θα χρησιμοποιησω ειναι αυτος απεναντι απ τα γραφεια της δεη που καθετε σε ενα γραφειο και βαζει τις υπογραφες με το αζημιωτο φυσικα !συν οτι μπορω να υπογραψω και εγω αν θελω. υπαρχει καποιο προβλημα επ αυτου ? υπαρχει καποιο προβλημα με Αλβανους ηλεκτρολογους η καποιας αλλης υπηκοοτητας ? υπενθυμιζω οτι το σιτε λεγετε ηλεκτρονικα και αυτα βγαινουν στην πρωτη μουρη !

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη street : 01-07-18 στις 03:57

  5. #25
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΜαστροΤζεπέτο
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2013
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.726

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο παιδια συνεχιστε την καλη δουλεια διαγραφοντας μηνυματα! τι το κακο ειχε που ρωτησα αν ειναι μεσα απ τα Τιρανα η απ τα γυρω χωρια ? μπορει και για αυτο να γραφει με αυτον τον τροπο σωστα ? εγω στην δουλεψη μου εχω Αλβανους ηλεκτρολογους και τους προτιμω , ο μοναδικος Ελληνας ηλεκτρολογος που θα χρησιμοποιησω ειναι αυτος απεναντι απ τα γραφεια της δεη που καθετε σε ενα γραφειο και βαζει τις υπογραφες με το αζημιωτο φυσικα !συν οτι μπορω να υπογραψω και εγω αν θελω. υπαρχει καποιο προβλημα επ αυτου ? υπαρχει καποιο προβλημα με Αλβανους ηλεκτρολογους η καποιας αλλης υπηκοοτητας ? υπενθυμιζω οτι το σιτε λεγετε ηλεκτρονικα και αυτα βγαινουν στην πρωτη μουρη !
    Εντάξει τώρα, και με όλη μου τη συμπάθεια, το ρατσιστικό σχόλιο παραμένει ρατσιστικό .... Είναι αυτό που λέμε ότι όλοι θα θέλαμε να το πούμε ... αλλά δεν το λέμε ΔΗΜΟΣΙΩΣ !!!!
    Χαίρομαι για την ευθιξία και τα ανθρωπιστικές ευαισθησίες των συντονιστών ....
    Να μην ξεχνάμε αν και δεν έχει γίνει ευρέως γνωστό, ότι πολλοί ασχολούμενοι με διάφορες χειρωνακτικές ή πρακτικές εργασίες ή απλά εφαρμογών, πιθανότατα να έχουν κάποια διάσπαση προσοχής και δεν έγιναν έγκαιρα αντιληπτοί στο εκπαιδευτικό σύστημα ή μάλλον αποτέλεσαν τα εύκολα θύματά της με τελικό αποτέλεσμα την κακή επίδοση σε πολλά φιλολογικά μαθήματα και την απέχθεια και τον φόβο προς αυτά (πολλοί από εμας έχουν τέτοια θέματα και απλά δεν έχουν προσδιορισθεί).
    Δεν φταίει ο άνθρωπος που γράφει έτσι .... κάτι έχει προηγηθεί για το οποίο δεν φταίει ο ίδιος, δεν το θέλει και το κάνει έτσι απλά.
    Ρατσισμός δεν είναι μόνο να προσδιορίζεις κάποιον επιθετικά για την καταγωγή του αλλά και να του τονίζεις την ατέλειά του. Αυτό το τελευταίο το λέω και για τις υπόλοιπες επιθέσεις που δέχθηκε ο άνθρωπος αυτός, λες και ήθελε να εκτεθεί έτσι.
    Πάντως χαίρομαι που υπάρχουν ευγενικοί άνθρωποι ανάμεσά μας και σιγά σιγά θα βελτιωθούμε όλοι μαζί.
    Άσε που μπορούμε να βοηθήσουμε να γίνει καλύτερος επαγγελματίας και άνθρωπος ....

    3 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΜαστροΤζεπέτο : 01-07-18 στις 04:53

  6. #26
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη lepouras
    Όνομα
    Γιανννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    7.015

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από street Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο παιδια συνεχιστε την καλη δουλεια διαγραφοντας μηνυματα! τι το κακο ειχε που ρωτησα αν ειναι μεσα απ τα Τιρανα η απ τα γυρω χωρια ? μπορει και για αυτο να γραφει με αυτον τον τροπο σωστα ? εγω στην δουλεψη μου εχω Αλβανους ηλεκτρολογους και τους προτιμω , ο μοναδικος Ελληνας ηλεκτρολογος που θα χρησιμοποιησω ειναι αυτος απεναντι απ τα γραφεια της δεη που καθετε σε ενα γραφειο και βαζει τις υπογραφες με το αζημιωτο φυσικα !συν οτι μπορω να υπογραψω και εγω αν θελω. υπαρχει καποιο προβλημα επ αυτου ? υπαρχει καποιο προβλημα με Αλβανους ηλεκτρολογους η καποιας αλλης υπηκοοτητας ? υπενθυμιζω οτι το σιτε λεγετε ηλεκτρονικα και αυτα βγαινουν στην πρωτη μουρη !
    δεν σου άρεσε που έσβησα το σχόλιό σου χωρίς να δώσω συνέχεια και συνεχίζεις να προκαλείς . λοιπόν από εμένα έχεις ένα μήνα αδειούλα να το σκεφτείς έξω από το φόρουμ (αν και ξέρω ότι όταν γυρίσεις θα αρχίσεις να ζητάς διαγραφές κλπ κλπ)

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lepouras : 02-07-18 στις 02:07
    «Η Ιστορία διδάσκει πως ουδείς διδάσκεται απ’ αυτήν».
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω πείρας.

    www.drakotrypa.gr Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...

  7. #27
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    καλισπέρα ελληνάς είμαι και πήγα και ενιαίο λυκείο αλλα το μετανιώσα επρεπέ να πα'ω τεχνικό στην εκθεσή γλωσσά ειμουνά καλός αλλά ανωρθογραφός εβγαλά την τεχνόλογικη κατευθυνσή το 2008 αλλα δεν συμπληρωσα το μηχανογραφικό μπορούσα να περασώ σε τει αλλα δεν ήθελα δεν διαβαζα και δεν έβγαλα καλο βαθμό αλλα πιστευ'ω γι αυτο φτεναί η καθιγητές επιδή μου δίνανε συνεχεία αποβολές και μου συμπεριφέρονταν ασκήμα και εγκατελυψά το διάβασμα απο την 1 λυκείου μετα πηγα σε ιεκ θερμουδραύλικος το 2010 -2011 και μετά επας Ηλεκτρολογία ΕΗΕ ηθελά να παω στο ιεκ ηλεκτρολογία αλλα δεν ειχε τμήμα τότε

    -2 Not allowed! Not allowed!

  8. #28
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panagiotis1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα πιστευ'ω γι αυτο φτεναί η καθιγητές

    Παναγιωτη, κανε ενα μπρεικ απο τα παντα και μπες σε mode αυτογνωσιας ξεκινοντας με δεδομενο οτι για οτιδηποτε συμβαινει στη ζωη σου ΕΣΥ και μονο εσυ εισαι υπευθηνος και κανενας αλλος, και δεξου επισεις πως καποιοι επαγγελματιες -ειτε ειναι καθηγητες ειτε οι μαστορες σου- ειναι αυτο που ειναι και σιγουρα ξερουν απειρως περισσοτερα πραγματα απο σενα πανω στο αντικειμενο τους.
    Θα σε βοηθησει παρα πολυ να λυσεις το βασικο σου προβλημα, το οποιο σιγουρα δεν ειναι τα ορθογραφικα ουτε η δυσλεξια.
    Αν τωρα θεωρεις πως ολοι γυρω σου ειναι μαλακες και εσυ εισαι ο εξυπνος που τα ξερει ολα τοτε δεν εχει κανενα νοημα να ποσταρεις τετοια θεματα, εκτος κι αν αυτο που καταλαβαινεις απο τις απαντησεις ειναι πως οποιοσδηποτε σου χει δωσει δικιο (που και παλι δεν εχει σημασια, αλλοι σε πληρωνουν, και μ αυτους εχεις θεμα, και κρινοντας απ ολα οσα εχεις γραψει μεχρι τωρα μαλλον πρεπει να χουν και γαιδουρινη υπομονη και να ναι και παρα πολυ καλοι ανθρωποι με τεραστια κατανοηση, κατι που μην πιστευεις πως ισχυει για οποιονδηποτε απ ολους εμας που μας εξιστορεις τις περιπετειες σου)

    1 Not allowed! Not allowed!

  9. #29
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jun 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    177

    Προεπιλογή

    η' παρεξιγισή με το ηλεκτρολόγο μηχανικό ητανε οτι είχε 1 κλεμά το φωτιστικό η οποιά ειχε φασής 3 κοκκινό καφέ μαυρό μου λεεί που θα βαλής τα καλώδια και του απανταώ στης θεσής 1 2 3 που ητανε για της φασής ειχε πανω αλλη κλεμά με μπουτόν κουμπία που τα πατάς με κατσαβιδή και ειχε και συνδεμενά ειδη γειώση και το ουδέτερο αποσυνδεμενό ωμος αλλα το κηταξε καλα ο ηλεκτρολογό μηχανικος και είδε οτι τα καλώδια φευγουνέ κατω απο την κλεμά μου ειπε εισαι λαθός δεν εισαι ηλεκτρολόγος αλλα τα 3 καλώδια τα συνδεές ετσί στο επόμενο φωτιστικό αλλα δεν ειδά απο που φευγάνε κι φενότανε για 1 κλέμα και σαν να επερνά τα απο καλώδια μια κλέμα και τα συνδεά δεξία και μετα εκανα κυκλό και τα εβαζα αριστερά δηλαδη κλειστός βρογχός αλλα αν το εκάνες ετσι λειτουργούσε αλλα ήθελες καλώδιο παρα πανώ χύμα και να το κοψής κιαι σιγούρα το είπε στους αλλούς να γελάσουνε και βγηκέ χαμενός και παρεξιγιθίκαμε γι αυτό και ενώ μου είπε θα δουλεψείς 4 μερές το αλλαξέ σε 2 εγω αυτό που έκανα ητανέ να βοηθό καποιούς μετα λέιζερ και μετά να μεταφερό ολα τα εξαρτήματα το λαμπών για να τα συνδέουνε η αλλη βοήθισα και σε μερίκες λαμπές να συναρμολογιθούν

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #30
    Μέλος
    Όνομα
    Μάρκος
    Εγγραφή
    Mar 2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    2.946

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panagiotis1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλισπέρα ελληνάς είμαι και πήγα και ενιαίο λυκείο αλλα το μετανιώσα επρεπέ να πα'ω τεχνικό στην εκθεσή γλωσσά ειμουνά καλός αλλά ανωρθογραφός εβγαλά την τεχνόλογικη κατευθυνσή το 2008 αλλα δεν συμπληρωσα το μηχανογραφικό μπορούσα να περασώ σε τει αλλα δεν ήθελα δεν διαβαζα και δεν έβγαλα καλο βαθμό αλλα πιστευ'ω γι αυτο φτεναί η καθιγητές επιδή μου δίνανε συνεχεία αποβολές και μου συμπεριφέρονταν ασκήμα και εγκατελυψά το διάβασμα απο την 1 λυκείου μετα πηγα σε ιεκ θερμουδραύλικος το 2010 -2011 και μετά επας Ηλεκτρολογία ΕΗΕ ηθελά να παω στο ιεκ ηλεκτρολογία αλλα δεν ειχε τμήμα τότε
    Φίλε μου νομίζω μας κοροϊδεύεις. Άλλο να είσαι ανορθόγραφος και άλλο να μην μπορείς να συντάξεις μια πρόταση σωστά έστω και με ορθογραφικά λάθη. Αν είσουνα καλος στην γλώσσα και την έκθεση δεν θα συνέβαινε αυτό στα μηνύματά σου να μην μπορεί κάποιος να βγάλει άκρη τι λες.
    Αν είσουν αλλοδαπός θα είχες και μια δικαιολογία. Αν είσαι Έλληνας δεν βλέπω καμία δικαιολογία για τον τρόπο έκφρασης και όχι για τα ορθογραφικά (που και αυτά βγάζουν μάτια).

    5 Not allowed! Not allowed!
    Όταν όλα τα άλλα έχουν αποτύχει..... RTFM.
    Short instructions: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>> Good Luck!
    https://diyelectronics-gr.blogspot.gr https://www.facebook.com/groups/872041030200567

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-13, 02:08
  2. η πρωτη μου φωτοευαίσθητη
    By snapster in forum PCB & Κουτιά Κατασκευών
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-12, 01:46
  3. η πρωτη μου κατασκευη
    By kinderdl in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-12, 22:35
  4. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-12, 18:47
  5. To πρωτο μου πανελ (15w 18v) και η πρωτη μου απορια
    By makis129 in forum Ενέργεια: Εξοικονόμιση, Άλλες Μορφές Παραγωγής
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-11, 17:49

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας