Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8 9 10
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 100

Θέμα: προγραμματισμός στα windows......;

  1. #91
    Μέλος
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.459

    Προεπιλογή

    @ste7ios
    Πόσο συμφωνώ μαζί σου, όταν το δωρεάν αποδεικνύεται πανάκριβο!
    Και εμείς κάπως έτσι είμαστε... καμιά 20αριά νοματαίοι ολοί και όλοι και καταλήξαμε στα έξης: Βασική υποδομή σε Debian (mail / NAS / sambes -roubes / kalamaria...) τηλεφωνία Centos/asterisk κάποια μηχανάκια εξωτερικό (ας πονοκεφαλιάζουν άλλοι) και για τα υπόλοιπα win / MSoffice / autodesk ktl. Όπως λές το support στα mainstream κατά πολύ ευκολότερο/φθηνότερο από οτι στα Unixoειδή. Απλά στα άλλα αν ξέρεις τι κάνεις παίζει να μην χρειαστείς support! (Ξέρεις όμως, ή νομίζεις οτι ξέρεις???)

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #92
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Εχοντας πλεον μεταβει σε Θεματα Ηθικης ταξεως και ως μη ανεχομενος ουτε μυγα στο .. σπαθι μου ,
    ανακαλω απο τη μνημη μου ενα παλιο παραδοσιακο Γιαπωνεζικο Φαρμακο για το aids των επικοινωνιων
    και το προτεινω ανεπιφυλακτα.

    "Μη Γκαμίτσι ,μη Κολίτσι " .

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #93
    Μέλος Το avatar του χρήστη xqtr
    Όνομα
    xxx
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    xxx
    Μηνύματα
    130

    Προεπιλογή

    Το Συνδρομο της Στοκχόλμης, σε τεχνολογικο επίπεδο. Θεωρουμε την μικρομαλακη ως ανώτερη και οικονομικοτερη, την ίδια στιγμή που η ίδια "βιάζει " τεχνολογικά την αγορά των Η/Υ.

    Το μόνο που έχει να δείξει αυτή η εταιρία, από αρχή ιδρύσεως της, είναι ένα επιθετικο κ ισοπεδωτικο οικονομικό πλάνο. Βρίσκεται εκεί που βρίσκεται, γιατί οι μανατζερ της δεν δίστασαν να αντιγραψουν, να εξαγορασουν, να εξαφανισουν τον ανταγωνισμο, ο όποιος επί της ουσίας πλέον είναι ανυπαρκτος κ όχι τυχαία.

    Δυστυχώς, ναι.... αν θες να κάνεις δουλειά με το κεφάλι σου ήσυχο, για την αμορφωτη (τεχνολογικά) μάζα η λύση είναι η μικρομαλακη (κ η γκουγκλ με την σειρά της). Μην την "θεοποιουμε" όμως.

    Όσο για τα λειτουργικα της, αφού αντεγραψε dos, next, os warp, πλέον φλερτάρει ανοιχτά με το linux κ έχει στενές επαφες με την canonical. Αν την εξαγορασει κι αυτή, δεν θα είναι καθόλου περίεργο.

    Διευκρινιζω κ πάλι, πως άλλο η δουλειά κ άλλο η "επανάσταση" πίσω από το πληκτρολογιο, απέναντι σε πολυεθνικες.

    Μήπως να γίνει διασπαση του θέματος;

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #94
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xqtr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....
    Καλά όλα αυτά που λες, αλλά κάπου έπρεπε να διαχωριστεί ο ρόλος της κοινότητας ελεύθερου λογισμικού από εταιρίες δισεκατομμυρίων όπως η red hat, η canonical (ναι κι αυτή τελικά), η novel κτλ κτλ κτλ γιατί δεν είναι το ίδιο πράγμα ούτε έχουν τον ίδιο σκοπό.
    Φυσικά και όλα αυτά δημιουργούν άλλο θέμα.



    Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #95
    Μέλος
    Όνομα
    tom
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    ..........

    -1 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tomis : 05-07-18 στις 12:00

  6. #96
    Μέλος
    Όνομα
    tom
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα, για να τελειωνουμε με αυτη την ασυναρτησια, γιατι περι ασυναρτησιας προκειται αυτο που καταλαβαινω ειναι πως λογο ελειψης γνωσεων γυρω απ το αντικειμενο ισως δεν καταλαβαινεις καν τι λεμε, η απλα δε διαβαζεις καν και νομιζεις πως σε προσβαλουμε.
    Εδω πληροφοριακα εχει γινει μια επαγγελματικου επιπεδου συζητηση -καποιοι μαλιστα ειναι κι επαγγελματιες του ειδους- και σου δωθηκαν ολες οι λυσεις -και μαλιστα σε ενα προβλημα που δεν περιεγραψες καν- καθως και οι πηγες για να μαθεις 5 πραγματα (αν εξαιρεσουμε το γνωστο και μη εξαιρετεο nepomuk οπου ως συνηθως ειχε τις δικες του "αποψεις" επιπεδου γεοκεντριστων, αστρολογων και συναφων ).
    Τωρα αν εσυ δεν καταλαβαινεις την πληροφορια και μεσα στο θορυβο ποιανεις μονο καποιες λεξεις που σου φαινονται προσβλητικες σ αυτο δε φταιει απολυτως κανενας μια και ειναι αδυνατο μια συζητηση σχετικα με την ασφαλεια υπολογιστων να γινει σε ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ εκλεικευμενο επιπεδο, χωρις καμια ορολογια και με εντελως μπακαλιστικους ορους οπως ισως φανταζοσουν οτι θα σου δωθουν οι οποιες απαντησεις.


    Και για να τελειωνουμε, αφου τα θες μπακαλικα, και για να μην κρυβομαστε πισω απ το δαχτυλο μας, οταν διαβασες τις οδηγιες στο nfo αρχειακι που σου περιεγραφε πως να τρεξεις το σπαστηρι, εκει μεσα ελεγε "κλεισε το ιντερνετ, κανε εγκατασταση, τρεχα το σπαστηρι, απομονωσε το προγραμμα με το firewall και μετα ΞΑΝΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ".
    Δεν εγραφε πουθενα ουτε να κοβεις το ιντερνετ ουτε να τρεχεις σκριπτακια ουτε να ....βαλεις ubuntu...
    Ολα αυτα σε απλουστατα Αγγλικα, τα οποια προφανως και ειτε δεν τα καταλαβες ισως επειδη τα Αγγλικα σου δεν ειναι καλα, ειτε εχεις απλα το συνηθειο να διαβαζεις τελειως στα πεταχτα και να προσπαθεις με 2 λεξεις να βγαλεις νοημα (με βαση οσα γραφεις εδω παιζει να συμβαινει και το δευτερο, οποτε δε θα χεις διαβασει τιποτα απ ολα αυτα και θα νομιζεις...πως σε βριζω).

    λΟΙΠΟΝ, σου κανει η πληροφορια? -κι ας μη τη ζητησες- αστο να παει στο διαολο κι αν φοβασαι μην απαντας.
    Δε σου κανει και οντως το προβλημα σου ειναι "να μη σου κλεψουν τα αρχεια"? μιλα με το nepomuk που εχει καλυτερες λυσεις και θα σε καθοδηγησει αναλογα. Εγω παω για ποπκορν


    ¨εχω άδικο που στο έχω ήδη γράψει...;;;;;

    Αρχικό μήνυμα από tomis
    Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου αλλά πρέπει να αφήσουμε τα παιδάκια να παίξουν ...λίγο και όταν ωριμάσουν και βαρεθούν να θίγουν και να βγάζουν ανήθικα και προσβλητικά συμπεράσματα για άλλους που τους είναι και άγνωστοι , να γυρίσουμε στο θέμα .

    Που τα είδες και ποιός τα είπε ..όλα αυτά παραπάνω ...μάλλον έχεις μπερδευτεί ;Φίλε μου δεν φταιει κανείς ...η φαντασία σου τα φταιει..(όπως λέει και το τραγουδι).
    Και κόψε το ποπκόρν ...μάλλον σου κάνει κακό

    -3 Not allowed! Not allowed!

  7. #97
    Μέλος Το avatar του χρήστη FreeEnergy
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    850

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tomis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ¨εχω άδικο που στο έχω ήδη γράψει...;;;;;

    Αρχικό μήνυμα από tomis
    Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου αλλά πρέπει να αφήσουμε τα παιδάκια να παίξουν ...λίγο και όταν ωριμάσουν και βαρεθούν να θίγουν και να βγάζουν ανήθικα και προσβλητικά συμπεράσματα για άλλους που τους είναι και άγνωστοι , να γυρίσουμε στο θέμα .

    Που τα είδες και ποιός τα είπε ..όλα αυτά παραπάνω ...μάλλον έχεις μπερδευτεί ;Φίλε μου δεν φταιει κανείς ...η φαντασία σου τα φταιει..(όπως λέει και το τραγουδι).
    Και κόψε το ποπκόρν ...μάλλον σου κάνει κακό
    Έχεις άδικο γιατί το έγραψες για ...πολλούς! "...τα παιδάκια να παίξουν", "...όταν ωριμάσουν και βαρεθούν να θίγουν και να βγάζουν".
    Τι ακριβώς σε ...προσβάλλει δηλαδή; Το ότι είπαμε πως έχεις πειρατικό λογισμικό; Όταν κάποιος ζητά ανεπιθύμητο λογισμικό ( διάβαζε: malware ) τότε το πρώτο που έρχεται στο μυαλό κάποιου είναι ότι αυτός θέλει να κάνει "κακό" ( προσοχή στα εισαγωγικά ) σε κάποιον άλλο. Μετά η επόμενη λογική σκέψη είναι ότι έχει πειρατικό / σπασμένο / όχι νόμιμα αποκτημένο λογισμικό. Αυτό που ζητάς με τόσο θέρμη: "όταν συνδέω ένα USB να αποσυνδέει το internet" είναι ανεπιθύμητο λογισμικό ( malware ) για αυτό και αν ψάξεις λίγο στο διαδίκτυο θα δεις πώς όλοι συστήνουν να απενεργοποιείς το AutoPlay στα USB... Το AutoPlay είναι επικίνδυνο για αυτό ακόμη - ακόμη και η Microsoft ( που παρεπιτπόντως πρώτη το παρουσίασε! ) το έχει απενεργοποιήσει στις τελευταίες εκδόσεις των Windows και κάθε φορά που συνδέεις USB σου βγάζει παραθυράκι να ρωτά τι θες να κάνεις...
    Όταν λοιπόν ζητάς να σε βοηθήσουμε με malware και δεν μας εξηγείς τι ακριβώς θες να κάνεις τότε γιατί σε ...προσβάλλουν οι υποθέσεις μας! Είναι υπόθεση ότι έχεις πειρατικό λογισμικό! Αυτό προφανώς δεν μπορείς να το καταλάβεις... Αν όμως κάποια στιγμή, ανάμεσα στα "είμαι παρανοϊκός και δεν το συζητώ..." και "φύγετε από το θέμα μου...", αν μας εξηγούσες λίγο παραπάνω τι ακριβώς θες να κάνεις τότε δεν θα φτάναμε εδώ. Ακόμη κι αν έχεις πειρατικό λογισμικό ( προσοχή στο ΑΝ !) όλο και κάποιος έστω και με προσωπικό μύνημα θα σε βοηθούσε είμαι σίγουρος... Τώρα που έχουμε φτάσει; Σε μια φάση όπου εσύ προσπαθείς να ...προστατευτείς από ανύπαρκτες κατηγορίες ( ακόμη επιμένω ότι δεν σε κατηγόρησε κανείς! ) και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα να εκνευρίζονται.
    Ποτέ δεν είναι αργά όμως. Θα ήθελες να κάνουμε μια καινούργια αρχή; Εγώ παρόλο που με πρόσβαλε αυτό που είπες για παιδάκια θα ήθελα να κάνουμε μια νέα αρχή. Έτσι κι αλλιώς όπως το είπες κι εσύ είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων σε ένα δημόσιο forum στο διαδίκτυο. Τρέχα - γύρευε δηλαδή! Μήπως αν το πάρουμε από την αρχή ξεκινόντας από διαφορετική βάση όμως γίνουν λίγο καλύτερα τα πράγματα;
    Έχω να προτείνω λοιπόν τα εξής και αν θέλεις με γράφεις και στα παλιά σου τα παπούτσια :

    1. Μας εξηγείς γιατί ακριβώς θέλεις όταν συνδέεται ένα USB να αποσυνδέει το internet. Ακόμη κι αν ( προσοχή στο αν ) είναι θέμα λογισμικού!
    2. Σταματάμε να γράφουμε ολοι αν δεν έχουμε να γράψουμε κάτι επί του συγκεκριμένου θέματος. Όταν και αν το ξεκαθαρίσεις εντελώς.
    3. Αφήνουμε στην άκρη τις υπερβολές για ...παιδάκια και ανήθικες προσβολές. Όταν κάτι μας πειράζει το γράφουμε στα ίσα. Δεν κάνουμε στους άλλους αυτό που δεν θέλουμε να κάνουν σε εμας. Μας προσβάλεις γιατί σε ...προσβάλαμε; Θα δημιουργηθεί ένας φαύλος κύκλος έτσι! Εγώ βλέπω ότι δεν σε προσβάλαμε πουθενά. Γράψε απλά κι ωραία τι σε ενόχλησε, όχι να προσβάλεις!

    Αν θέλεις απαντάς σε αυτά τα τρία και αρχίζουμε από την αρχή. Γιατί είναι κρίμα να έρχεσαι εδώ και το μόνο που μένει στο τέλος να είναι εκνευρισμός και θυμός

    0 Not allowed! Not allowed!
    Δεν έχει σημασία πόσο ωραία είναι η θεωρία σου ή πόσο έξυπνος είσαι. Αν δεν επαληθεύεται πειραματικά, είναι λάθος.
    ( Richard Feynman )

  8. #98
    Μέλος Το avatar του χρήστη Ste7ios
    Όνομα
    -
    Εγγραφή
    Mar 2012
    Περιοχή
    -
    Μηνύματα
    633

    Προεπιλογή

    Να συνοψίσω στο θέμα μας μια και ξέφυγε η κουβέντα.

    1. Σε ο,τι αφορά την ασφάλεια μια προσωρινή αποσύνδεση από το δίκτυο δεν προσφέρει τίποτα.

    Χρειάζονται πολλά περισσότερα. Χρειάζεται γνώσεις του πως λειτουργεί το δίκτυο, το κάθε λειτουργικό σύστημα, το κάθε λογισμικό ή κάποιος μπούσουλας.

    Τέτοιοι μπούσουλες υπάρχουν άφθονοι. Από τους ίδιους τους κατασκευαστές και τρίτους. Ακόμη και η NSA, και άλλοι φορείς έχουν εκδόσει τέτοιους οδηγούς. Υπάρχει και το ISO 27001 που δίνει γενικές κατευθύνσεις ώστε να έχεις ασφάλεια.

    Σε κάθε περίπτωση πρέπει να γνωρίζεις τι ακριβώς θέλεις να προστατεύσεις και τι θα θυσιάσεις αν το προστατεύσεις. Μερικά βασικά που μπορεί να ακολουθήσουν όλοι αναφέρθηκαν ήδη στα πρώτα posts.


    2. Η προσωρινή αποσύνδεση θα μπορούσε να εξυπηρετήσει να εμποδιστεί συγκεκριμένο λογισμικό να επικοινωνήσει με τον έξω κόσμο ώστε να μην μπορεί να επαληθεύσει τη νομιμότητα του με την προϋπόθεση ότι δουλεύει έτσι απλοϊκά. Ακόμη και αν είναι έτσι υπάρχουν καλύτεροι τρόποι για να του απαγορευτεί η σύνδεση. Σε κάθε περίπτωση για να αποφύγεις προβλήματα πρέπει να γνωρίζεις το πως δουλεύει είτε απο documentation του λογισμικού είτε με επιτήρηση του δικτύου π.χ. με κάποιο sniffer... Πιο σύγχρονοι μηχανισμοί πάντως λειτουργούν αντίστροφα. Αν σε ένα χρονικό διάστημα δεν έχουν επαφή με τη μαμά εταιρεία κλειδώνουν. Μπορούν επίσης να έχουν εξωτερικό μηχανισμό χωρίς να έχει σημασία αν τρέχει το κυρίως λογισμικό ή όχι.


    3. Χρειάζεται αρκετή ενασχόληση, υπομονή διάβασμα και χρόνο, και να θυσιάσει διάφορες ευκολίες αν θέλει κάτι παραπάνω. Στη διαδικασία μπορεί κάλλιστα να στείλει και το σύστημα αδιάβαστο...


    4. Παράδειγμα «παρανοϊκής» ασφάλειας αποτελούν οι διάφοροι root CAs που εκδίδουν πιστοποιητικά για τους sub CAs. Πέρα από το hardening που γίνεται στο OS και στο λογισμικό του, φυλάσσεται σε φυσικό χώρο που ελάχιστοι έχουν πρόσβαση, τα κλειδιά κρυπτογράφησης φυλάσσονται σε ειδική συσκευή που ξεκλειδώνει με PIN και ειδικό κλειδί, αυτά φυλάσσονται σε χρηματοκιβώτια ή και θυρίδες και ο server παραμένει κλειστός για χρόνια εκτός και αν υπάρξει πρόβλημα με κάποιον sub ca και πρέπει να γίνει revoke ή να προστεθεί νέος ή όταν πρέπει να ελεγθεί η κατάσταση του...

    1 Not allowed! Not allowed!

  9. #99
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tomis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ¨εχω άδικο που στο έχω ήδη γράψει...;;;;;

    Αρχικό μήνυμα από tomis
    Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου αλλά πρέπει να αφήσουμε τα παιδάκια να παίξουν ...λίγο και όταν ωριμάσουν και βαρεθούν να θίγουν και να βγάζουν ανήθικα και προσβλητικά συμπεράσματα για άλλους που τους είναι και άγνωστοι , να γυρίσουμε στο θέμα .

    Που τα είδες και ποιός τα είπε ..όλα αυτά παραπάνω ...μάλλον έχεις μπερδευτεί ;Φίλε μου δεν φταιει κανείς ...η φαντασία σου τα φταιει..(όπως λέει και το τραγουδι).
    Και κόψε το ποπκόρν ...μάλλον σου κάνει κακό
    Οκ αυτό που προσωπικά καταλαβαίνω είναι πως δεν καταλαβαίνεις Χριστό και απ' τις σκόρπιες λέξεις που ψιλοποιανεις νομίζεις πως σε βρίζουμε, σε προσβάλλουμε ή οτιδήποτε άλλο, σα να μιλάνε κάποιοι μια ξένη γλώσσα που ξέρεις 5-10 λέξεις και Μ αυτές να προσπαθείς να βγάλεις νόημα.
    Αυτό απλά δε γίνεται.
    Τελείως πληροφοριακά σε απλά Ελληνικά όλοι σε έχουμε διαβεβαιώσει πως δεν υπήρξε ούτε μια προσβολή, αυτό αν θες το καταλαβαίνεις αν δε θες συνέχισε να μιλάς με ασυναρτησίες (και ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ! όλο το θέμα εξ αρχής είναι ασυναρτητο όπως ασυναρτητο -γιατι έτσι λέγονται τα πράγματα με τ όνομα τους) είναι αυτό που ζητας, να κλείνει το ίντερνετ (δήθεν? ) για "προστασία σχεδίων"!!!!!!!!!!!!!!
    Εμένα το μόνο που μπορεί να πάει το μυαλό μου είναι είτε πως έχεις λογισμικό "απ' τον θείο" και δε κατάλαβες τι πρέπει να κλείσεις στο firewall και χοντροκομμένα θες να κλείνεις εντελώς το ίντερνετ για να μη φάει μπλοκαρισμα, είτε πως ζητάς ένα malware για να το χρησιμοποιήσεις εναντίον κάποιου. Είναι οι ΜΟΝΕΣ περιπτώσεις που θα είχε μια πιθανή σχετική λογική για να ζητάει κάτι τέτοιο, και για αυτό σου έδωσα αναλυτικότερα (αν το κατάλαβες... ...μάλλον δεν...) Οδηγίες για την πρώτη περίπτωση και μάλιστα δημόσια, για να μην τύχει κι άλλος να έχει τέτοιου είδους ...εμπνεύσεις, και δε σου ζήτησα καν "ευχαριστώ" αντιθέτως σου είπα πως αν φοβάσαι κρατά την πληροφορία και μην απαντήσεις τίποτα. Μετά απ' αυτό εσύ επέστρεψε με ένα ακόμα πιο ασυναρτητο μύνημα όπου έδειξες...χμμμ ...προσβεβλημενος ίσως? Ούτε και κατάλαβα... Πάντως όχι μόνο δε σ' άρεσε το ότι έχεις πάρει απαντήσεις για κάθε πιθανή περίπτωση (εκτός φυσικά της περίπτωσης του να το χρησιμοποιήσεις εναντίον κάποιου άλλου) αλλά το ωραίο είναι που μας τη λες κι από πάνω !!!!!!!
    Σοβαρά δηλαδη, δε μας λες πραγματικά τι έχεις στο μυαλό σου και τι ακριβώς θες να κάνεις?
    Το να πεις "έχω λογισμικό απ' το θείο" δεν είναι και τόσο non mainsteam που να φοβάσαι ότι θα σου κουβαληθει ο εκτος στόλος σπίτι σου να σε πιάσει και να σε πάει στο Γκουαντάναμο... αλλά και στην τελική αν φοβάσαι να μας πεις την αλήθεια για ποιο λόγο άνοιξες το θέμα?
    Κι αν νομίζεις πως εδώ είμαστε κακοί άνθρωποι και σε προσβάλλουμε πήγαινε ανάρτησε το (με τις ίδιες ακριβώς ασυναρτησίες) στα γνωστά κομπιουτεροφορουμ να δούμε τι απαντήσεις θα πάρεις εκεί αν πεις "το κλείνω για να μη μου κλέψουν τα σχέδια" !!!!!!!!!


    Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    -1 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nick1974 : 05-07-18 στις 18:04

  10. #100
    Μέλος
    Όνομα
    tom
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    ........

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8 9 10

Παρόμοια Θέματα

  1. XP mode στα Windows 7
    By Πετρος Πετριδης in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-11, 12:21
  2. Δεν μπαίνει στα Windows XP
    By xampos in forum Κυκλώματα για Η/Υ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-10, 20:52
  3. Προβλημα με ηχο στα Windows 7
    By Xarry in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-06-10, 18:04
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-10, 13:35
  5. Format στα Windows
    By manos_3 in forum Software Η/Υ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-08, 00:04

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας