Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 26 από 26

Θέμα: βοηθεια με επαγγελματικη πλακετα

  1. #21
    Μέλος Το avatar του χρήστη ioannis_83
    Όνομα
    Ιωαννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    424

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από VirusX2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν το γενικότερο υφακι σου δεν μου αρέσει καθόλου, βγάζει μια επιθετικοτητα, βοήθεια ζήτησες και αυτό προσπαθούμε να σου δώσουμε κάνοντας υποθέσεις και φακιρικά.. διότι κάτι άλλο από 2 φώτο και ότι μας λες εσύ δεν μπορούμε να κάνουμε..



    Από αυτό υπέθεσα πως η πλακέτα είναι από άλλο πλυντήριο, οπότε και ρώτησα εάν αυτή η πλακέτα η δανεική στο δικό της πλυντήριο βγάζει το ίδιο μήνυμα.. Μάλλον έκανα λάθος.. τελικά δεν είναι δυσεύρετη, αφού βρήκες και πρόκειται και για επαγγελματικη δουλειά, την παίρνεις την πληρώνεις και τέλος.. λύθηκαν όλα.. την παλιά μπορείς να την κάνεις κορνίζα..

    Φιλικά και καλές δουλειές..!
    το δικο σου υφακι να κοιταξεις και ασε τα αλλα.δε βλεπω κανεναν αλλο να απανταει σ αυτο το στυλ.και στην τελικη δε σε υποχρεωσαμε,αμα δε γουσταρεις μην απαντας.

    1 Not allowed! Not allowed!

  2. #22
    Συντονιστής Το avatar του χρήστη kioan
    Όνομα
     
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    3.169

    Προεπιλογή

    Ο γραπτός λόγος συχνά παρεξηγείται, ειδικότερα σε forums όπου ο ένας δεν γνωρίζει τον άλλο. Όλοι απαντούν με την θέλησή τους, χωρίς να τους υποχρεώσει κανείς και από την άλλη όποιος δέχεται βοήθεια πρέπει να εκτιμά τον χρόνο που κάποιος αφιερώνει για να του απαντήσει. Όσο περισσότερες πληροφορίες δοθούν, τόσο πιο εύκολη είναι η παροχή της βοήθειας.

    0 Not allowed! Not allowed!
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  3. #23
    Banned
    Όνομα
    Γιωργος
    Εγγραφή
    Feb 2017
    Περιοχή
    Νικαια
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Μια προταση απο ασχετο δηλ μη ηλεκτρονικο . Εχεις στα χερια σου 2 πανομοιοτυπες πλακετες οπου η μια ειναι υποπτη.
    Υπαρχουν ειδικοι ηλεκτρονικοι - εργαστηρια για πχ air condition Inverter(ευεπιφορα σε βλαβες) - πλακεταδες ,που
    κανουν θαυματα . Για Θεσ/κη δεν γνωριζω , αλλα για αθηνα , καπου καλιθεα συγγρου ειναι ενας .
    Στην περιπτωση σου οπου η μια ειναι λειτουργικη ,θα βοηθησει πολυ και πιθανοτατα θα μοιαζουν αυτες των ac με
    πλυντηριων.

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #24
    Μέλος
    Όνομα
    .
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    802

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ioannis_83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το δικο σου υφακι να κοιταξεις και ασε τα αλλα.δε βλεπω κανεναν αλλο να απανταει σ αυτο το στυλ.και στην τελικη δε σε υποχρεωσαμε,αμα δε γουσταρεις μην απαντας.
    Εχεις δικαιο, απλα δεν ηξερα τι χαρακτηρα προσπαθουσα να βοηθησω.. Το ονομα μου σε ποστ σου δεν πρόκειται να το ξαναδεις.. Οσο για το οτι δεν βλεπεις κανενα να απανταει ετσι.. δεν θα δεις κανενα να απανταει γενικα μην αγχώνεσαι..

    Αυτα τα λιγα απο μενα..

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #25
    Μέλος Το avatar του χρήστη ioannis_83
    Όνομα
    Ιωαννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    424

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nepomuk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια προταση απο ασχετο δηλ μη ηλεκτρονικο . Εχεις στα χερια σου 2 πανομοιοτυπες πλακετες οπου η μια ειναι υποπτη.
    Υπαρχουν ειδικοι ηλεκτρονικοι - εργαστηρια για πχ air condition Inverter(ευεπιφορα σε βλαβες) - πλακεταδες ,που
    κανουν θαυματα . Για Θεσ/κη δεν γνωριζω , αλλα για αθηνα , καπου καλιθεα συγγρου ειναι ενας .
    Στην περιπτωση σου οπου η μια ειναι λειτουργικη ,θα βοηθησει πολυ και πιθανοτατα θα μοιαζουν αυτες των ac με
    πλυντηριων.
    η λειτουργικη εκτος το οτι ειναι δανεικη,ειναι στο μηχανημα και δουλευει,δε μπορει να αφαιρεθει.σωστη η σκεψη σου παντως.

    0 Not allowed! Not allowed!

  6. #26
    Μέλος Το avatar του χρήστη ioannis_83
    Όνομα
    Ιωαννης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    424

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από VirusX2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δικαιο, απλα δεν ηξερα τι χαρακτηρα προσπαθουσα να βοηθησω.. Το ονομα μου σε ποστ σου δεν πρόκειται να το ξαναδεις.. Οσο για το οτι δεν βλεπεις κανενα να απανταει ετσι.. δεν θα δεις κανενα να απανταει γενικα μην αγχώνεσαι..

    Αυτα τα λιγα απο μενα..
    οπως βλεπεις ειμαι αρκετα παλιος στο φορουμ,εχω βοηθησει αλλα και βοηθηθει πολυ.ποτε δεν εχω παρεξηγηθει με κανεναν.απλα ξερολικια και ειρωνειες δε τα μπορω.κατσε ξαναδιαβασε αυτα που εγραψες μπας και καταλαβεις και τις απαντησεις μου.αμφισβητεις τα λεγομενα μ κ μιλας με ειρωνια.συγνωμη αλλα δε σε εχω και αναγκη.οσο για τις απαντησεις αλλων,μη γενικοποιεις και χαιρεσαι.ηδη απαντησε ενας....

    0 Not allowed! Not allowed!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3

Παρόμοια Θέματα

  1. Βοηθεια για ευρεση pin σε PCB πλακετα
    By DJman in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-16, 20:03
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ???????
    By mario20 in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-05-12, 14:03
  3. Βοηθεια με πλακετα --παλι--
    By bchris in forum PCB & Κουτιά Κατασκευών
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-12, 12:55
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-08, 02:55
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-07, 17:53

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας