Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Αναζητωντας εναν επαγγελματια.

  1. #1
    Μέλος Το avatar του χρήστη thanasis 1
    Όνομα
    Θανάσης
    Εγγραφή
    Jul 2010
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.382

    Προεπιλογή Αναζητωντας εναν επαγγελματια.

    Συμφορουμητες και συμφορουμητησες(ναι εχουμε και απο αυτες) αρκετες φορες ψαχνω καποιον επαγγελματια για καποιες δουλειες που θελω να γινουν και δεν ειναι λιγες οι φορες
    που αμεσως το μυαλο μου παει σε αυτο το φορουμ.
    Οι περισσοτεροι εδω μεσα εχετε αποδειξει οτι ειστε ανθρωποι εμπειροι και προθυμοι παντα να βοηθησετε,ετσι εχω σκεφτει αρκετες φορες ποσο ωραιο θα ηταν να υπηρχε μια κατασταση
    με ολους εσας που ασχολειστε επαγγελματικα σε καποιον τομεα ωστε να προτιμησω καποιον απο εσας παρα καποιον αλλον που δεν "ξερω".
    Στο παρελθον ειχε γινει μια προσπαθεια στο να ανοιξει ενα θεμα οπου καθε μελος θα μπορει να γραψει το αντικειμενο εργασιας του αλλα δεν υλοποιηθηκε,τι λετε μηπως ειναι καιρος να ανοιξετε τα χαρτια σας ωστε να σας προτιμησουμε??Δειτε και ως ενα ευχαριστω για την βοηθεια που παρεχεται εδω μεσα.
    Τι λετε?

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #2
    Μέλος
    Όνομα
    Αγγελος
    Εγγραφή
    Nov 2005
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    33

    Προεπιλογή

    Δεν ειμαι σιγουρος οτι οι κανονες του forum επιτρεπουν την διαφημηση (γιατι περι αυτου θα προκειται αν μιλαμε για επαγγελματιες). Τι λεει γιαυτο ο Admin ?
    Ισως βοηθουσε αν μας ελεγες για τι ειδους δουλειες μιλαμε.

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #3
    Μέλος Το avatar του χρήστη thanasis 1
    Όνομα
    Θανάσης
    Εγγραφή
    Jul 2010
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.382

    Προεπιλογή

    Κοιταξτε σε καμια περιπτωση δεν λεω ο καθε ενας εδω να διαφημησει την εταιρεια του η την εταιρεια στην οποια εργαζεται απλα θα μπορουσε να αναφερει π.χ ειμαι ψυκτικος,ετσι επικοινωνωντας μαζι του θα μπορουσαμε να τον επιλεξουμε για καποια δουλεια που θελουμε να κανουμε.Εγω αυτο το βλεπω ως την δυνατοτητα να ανταποδωσουμε σε καποιον την βοηθεια που μας εχει προσφερει.

    0 Not allowed! Not allowed!

  4. #4
    Banned
    Όνομα
    tsimpidas
    Εγγραφή
    May 2012
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    1.028

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thanasis 1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφορουμητες και συμφορουμητησες.................

    Στο παρελθον ειχε γινει μια προσπαθεια στο να ανοιξει ενα θεμα οπου καθε μελος θα μπορει να γραψει το αντικειμενο εργασιας του αλλα δεν υλοποιηθηκε,


    τι λετε μηπως ειναι καιρος να ανοιξετε τα χαρτια σας ωστε να σας προτιμησουμε?


    ?Δειτε και ως ενα ευχαριστω για την βοηθεια που παρεχεται εδω μεσα.
    Τι λετε?
    Θα παραμείνω στο τελευταίο... το περί ευχαριστιών,,,

    όσοι θέλουν να διαφημιστούν έχουν στο αβαταρ τους ή στην υπογραφή τους στοιχεια επικεινωνιας,,όσοι δεν θέλουν δεν εχουν,,

    αυτήν την ερώτηση θα την έκανε ητε εφοριακός ητε υπερσυντονιστης - διαχειριστης [με τον δεύτερο του αβαταρ]

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. #5
    Μέλος Το avatar του χρήστη αλπινιστης
    Όνομα
    Αλεξανδρος
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    1.702

    Προεπιλογή

    Θαναση καλημερα!
    Ειμαι σιγουρος οτι η προθεση σου ειναι η καλυτερη δυνατη.
    Υπαρχει ομως ενα θεματακι...οι περισσοτεροι εδω μεσα κανουν την ιδια δουλεια. Εχουμε αναριθμητους ηλεκτρολογους και ηλεκτρονικους οπως φαινεται και στα περισσοτερα θεματα και πολλοι λιγοι κανουν κατι τοσο διαφορετικο που να ειναι αναντικαταστατοι. Ειναι λοιπον πολυ πιθανο να δημιουργηθουν διαφωνιες / εριδες και αλλα οχι ομορφα πραγματα οπως ο ανταγωνισμος, σε ενα φορουμ που για καποιον πολυ ωραιο τροπο εχει δημιουργηθει συνεργασια και αλληλουποστηριξη επαγγελματιων του ιδιου αντικειμενου.
    Αυτο που παιζει ομως και αρκετοι απο εμας το κανουμε ηδη, ειναι να βρισκουμε επαγγελματιες απο το φορουμ για δουλειες που μας εχουν ζητησει και δεν προκειται να αναλαβουμε η ειναι εκτος του αντικειμενου μας. Προσωπικα εχω στειλει σε δουλειες ανθρωπους απο εδω και με εχουν βγαλει ασπροπροσωπο. Το μονο που θα χρειαστει ειναι 1-2 σωστες ερωτησεις για να δεις ποιον θα προτιμησει για να μην εκτεθεις, ή για να σου κανει καλη δουλεια αν ειναι για κατι δικο σου..

    3 Not allowed! Not allowed!

  6. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον αλπινιστης για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    Gaou (20-03-19)

Παρόμοια Θέματα

  1. 2 οθονες σε εναν υπολογιστη
    By Xarry in forum Hardware Η/Υ
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-15, 00:19
  2. Πως θα κάνω εναν λογογράφο;
    By puntix in forum Διάφορα Κυκλώματα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-13, 18:36
  3. Πως να φτιαξω εναν ADC
    By herctrap in forum Ερωτήσεις Θεωρίας
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-12, 18:35
  4. ΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΛΜΟΓΡΑΦΟ ???
    By cybernetic in forum Ηλεκτρονικά
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-12, 23:10
  5. Βοηθεια για εναν Μ/Σ
    By Aploc in forum Ερωτήσεις Αρχάριων
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-11, 23:40

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας