Σελίδα 46 από 57 ΠρώτηΠρώτη ... 36 44 45 46 47 48 56 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 451 έως 460 από 562

Θέμα: Λίγο Γέλιο (No2)

  1. #451
    Μέλος Το avatar του χρήστη jimk
    Όνομα
    dimitris
    Εγγραφή
    Sep 2004
    Περιοχή
    space
    Μηνύματα
    829

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ups ΤΟΥΒΛΟ-Χ (turboΧ ντε... )
    μονο στο λιγο γελιο κολλαγε το τι κατασκευασματα κυκλοφορουν.

    <a href="https://www.youtube.com/watch?v=7I-LO_4mlrQ" target="_blank">
    Μονο εμενα εκανε εντυπωση ο εξοπλισμος του εργαστηριου;

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #452
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο εμενα εκανε εντυπωση ο εξοπλισμος του εργαστηριου;
    Έχει αρκετά οργανωμένο εργαστήριο, αλλά αν κανεις τέτοιες δουλειές δε μπορεί να είσαι με ένα πολυμετρο κι έναν χιλιοεπισκευασμενο τεκτρονικς του 30.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    0 Not allowed! Not allowed!

  3. #453
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ
    Όνομα
    Νεκταριος
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    ΑΙΓΙΝΑ
    Μηνύματα
    859


    3 Not allowed! Not allowed!

  4. #454
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Λίγο έξω απ την Τουζλα στην Τουρκία (δε το χω δει πουθενα αλλου και μάλλον είναι μοναδικό, εκτός κι αν δεν έδωσα σημασια), αν πας στο αντίθετο ρευμα που βγάζει σε κεντρική Λεωφόρο σου σκάει τα λάστιχα! Όταν πας κανονικά απλά το Καβάλας ακίνδυνα αφου πρεπει να χει ελατήρια και κατεβαίνει!
    Υποθέτω στο συγκεκριμένο σημείο πρεπει να χει σκοτωθεί πολυς κόσμος για να φτάσουν σε τέτοια ακραία μέτρα (είναι και σημείο που "προσφερεται" Για παραβασεις)

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    0 Not allowed! Not allowed!

  5. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον nick1974 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    matthew (08-04-21)

  6. #455
    Banned
    Όνομα
    Κανένας
    Εγγραφή
    Dec 2016
    Περιοχή
    Πουθενά
    Μηνύματα
    268

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην στεναχωριέσαι... Δεν είμαστε πολύ μακριά από αυτό! Ήδη άρχισαν να κάνουν τα πρώτα βήματα! Τα τσιπάκια είναι ένα καλό παράδειγμα! Πρώτα θα είναι εθελοντικό, μετά θα καταλήξει να είναι υποχρεωτικό, όπως το έκαναν και με τα εμβόλια άλλωστε! Για να δουλέψεις πρέπει να εμβολιαστείς ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ, ενώ άρχισε εθελοντικά! Μακάρι να μην γίνει υποχρεωτικό τα τσιπάκια στο χέρι! Ειλικρινά όμως! Αν τολμήσουν να το κάνουν υποχρεωτικό νόμο αυτό οι πολιτικοί μας, θα τους πάρω τα κεφάλια τους Εβραίους μασόνους, και καμιά αστυνομία, SWAT, φυλακή, στρατός, στρατιωτικές ειδικές δυνάμεις, εναέριες δυνάμεις, ο γείτονας στην διπλανή αυλή, κ.ο.κ, δεν με σταματάει! Έτσι και γίνει αυτό νόμος υποχρεωτικός... Μα τη πίστη μου! Θα τρυπώσω σε κανένα παράνομο μαγαζί όπλων, θα αγοράσω το πιο δυνατό ταχυβολο, θα πάω στη βουλή και θα τα γ***** όλα εκεί μέσα! Και μετά ας με βάλουν χίλια χρόνια φυλακή! Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή, παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή! Δεν δέχομαι να με τσιπώσουν εμένα υποχρεωτικά! Όποιος δεν συμφωνεί, ή βρίσκει το παρόν σχόλιο παιδιαριστικο, δεν έχω θέμα να δεχτώ κοροϊδίες! Έχω όμως το δικαίωμα να υπερασπίζομαι τα προσωπικά μου δεδομένα και τη προσωπική μου ζωή! Οπότε, προσωπική γνώμη εκφράζω, και θεωρώ πως σκέφτομαι ολόσωστα !

    Καλή υγεία να έχετε όλοι σας, πάν από όλα η υγεία και ο Θεός βοηθός!

    0 Not allowed! Not allowed!

  7. #456
    Μέλος
    Όνομα
    Θόδωρος
    Εγγραφή
    Jun 2014
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    45

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaulEngineer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην στεναχωριέσαι... Δεν είμαστε πολύ μακριά από αυτό! Ήδη άρχισαν να κάνουν τα πρώτα βήματα! Τα τσιπάκια είναι ένα καλό παράδειγμα! Πρώτα θα είναι εθελοντικό, μετά θα καταλήξει να είναι υποχρεωτικό, όπως το έκαναν και με τα εμβόλια άλλωστε! Για να δουλέψεις πρέπει να εμβολιαστείς ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ, ενώ άρχισε εθελοντικά! Μακάρι να μην γίνει υποχρεωτικό τα τσιπάκια στο χέρι! Ειλικρινά όμως! Αν τολμήσουν να το κάνουν υποχρεωτικό νόμο αυτό οι πολιτικοί μας, θα τους πάρω τα κεφάλια τους Εβραίους μασόνους, και καμιά αστυνομία, SWAT, φυλακή, στρατός, στρατιωτικές ειδικές δυνάμεις, εναέριες δυνάμεις, ο γείτονας στην διπλανή αυλή, κ.ο.κ, δεν με σταματάει! Έτσι και γίνει αυτό νόμος υποχρεωτικός... Μα τη πίστη μου! Θα τρυπώσω σε κανένα παράνομο μαγαζί όπλων, θα αγοράσω το πιο δυνατό ταχυβολο, θα πάω στη βουλή και θα τα γ***** όλα εκεί μέσα! Και μετά ας με βάλουν χίλια χρόνια φυλακή! Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή, παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή! Δεν δέχομαι να με τσιπώσουν εμένα υποχρεωτικά! Όποιος δεν συμφωνεί, ή βρίσκει το παρόν σχόλιο παιδιαριστικο, δεν έχω θέμα να δεχτώ κοροϊδίες! Έχω όμως το δικαίωμα να υπερασπίζομαι τα προσωπικά μου δεδομένα και τη προσωπική μου ζωή! Οπότε, προσωπική γνώμη εκφράζω, και θεωρώ πως σκέφτομαι ολόσωστα !

    Καλή υγεία να έχετε όλοι σας, πάν από όλα η υγεία και ο Θεός βοηθός!
    Γιατρό να δεις πρώτα. Βοηθάει.

    Στάλθηκε από το BAH2-W19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    0 Not allowed! Not allowed!

  8. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον kted για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    CybEng (10-04-21)

  9. #457
    Banned
    Όνομα
    Κανένας
    Εγγραφή
    Dec 2016
    Περιοχή
    Πουθενά
    Μηνύματα
    268

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατρό να δεις πρώτα. Βοηθάει.

    Στάλθηκε από το BAH2-W19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Το υπονοείς αγαπητέ συνάδελφε Θόδωρε?

    0 Not allowed! Not allowed!

  10. #458
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.870

    Προεπιλογή

    Νομίζω δεν το υπονοεί, το λέει ευθέως. https://eody.gov.gr/tilefoniki-gramm...o/?print=print

    0 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

  11. #459
    Banned
    Όνομα
    Κανένας
    Εγγραφή
    Dec 2016
    Περιοχή
    Πουθενά
    Μηνύματα
    268

    Προεπιλογή

    Το κατάλαβα τι υπονοεί! Εγώ θέλω να μου το πει ο ίδιος στα μούτρα μου αυτό που είπε αν θεωρεί τον εαυτό του άντρα! Θέλω να μου πει στα μούτρα μου "Παύλε, είσαι ψυχάκιας". Θεωρεί ότι αυτό που είπα, είναι ηλίθιο. Δηλαδή ο κόσμος που ξεσηκώνεται ενάντια σε αυτή τη τεχνολογία των τσιπ, και γενικά στο κράτος που είναι για ξύλο, είναι ηλίθιος, μονάχα οι έξυπνοι δεν ανακατεύονται στα πολιτικά θέματα! Δηλαδή και να τους πάρουν το "βρακί" (συγνώμη για την έκφραση), αυτοί... τίποτα. Ειλικρινά εκτιμώ πολύ το ότι υπάρχουν άνθρωποι που είναι ήρεμοι εντελώς, ακόμη και αν τους "ρίχνουν ούρα" οι πολιτικοί. Γιατί αυτό κάνουν οι πολιτικοί στο λαό, σε εμάς! Μας "ρίχνουν ούρα". Όταν ήρθε ο Σημίτης και μας κατέστρεψε, ο λαός τι έκανε? Τίποτα! Ο Σημίτης μας "κατούρησε", και έφυγε, και ύστερα από καιρό, ξαναεμφανίστηκε σαν να μην συνέβη τίποτα! Το περιστατικό στο Μάτι? Ο Τσίπρας τι έκανε? Βρισκόταν σε διάλεξη! Η ΝΔ μας έκανε.. Μην πω τίποτα κουβέντα, ο ΠΑΣΟΚ το ίδιο... Αλλά ο λαός? Μονάχα κατάληψη έκανε!

    Έτσι και τώρα! Εφευρέθηκε που λες το τσιπάκι, σου το καρφωνουν στο χέρι μέσα, και κάνεις ύστερα οικονομικές συναλλαγές, ξεκλειδώνεις το σπίτι σου, και ένα σωρό άλλα! Αλλά δεν καταλαβαίνεις ότι το κράτος θα έχει πλήρη πρόσβαση στα προσωπικά σου δεδομένα, και εκτός του κράτους, κάποια τρίτα άτομα που θα προσπαθήσουν να κλέψουν τα στοιχεία σου. Μέχρι και τουαλέτα που θα θες να πας, μέχρι και εκεί θα σε παρακολουθούν. Γενικώς είσαι απλά τελειωμένος με αυτό το τσιπάκι! Βεβαίως, για να μην πολυλογώ, αυτό γίνεται εθελοντικά... ακόμη. Μέχρι εδώ δεν λέω τίποτα, γιατί αν θες πηγαίνεις και το κάνεις! Κανείς δεν σε αναγκάζει! Αλλά αν... Αν η κυβέρνηση απαιτήσει να έχεις το τσιπάκι αυτό στο χέρι σου προκειμένου να έχεις δικαιώματα ως πολίτης στη χώρα σου, τότε δηλαδή δεν θα ξεσηκωθείς, δεν θα πάρεις το όπλο να τους φυτέψεις μια σφαίρα στο κεφάλι να τελειώνουν? Μερικές φορές πρέπει να σκέφτεσαι ορθά! Δεν είναι όλα άσπρα μαύρα σε αυτόν τον κόσμο!

    0 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PaulEngineer : 08-04-21 στις 19:39

  12. #460
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΜαστροΤζεπέτο
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Feb 2013
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    1.726

    Προεπιλογή

    Λεωφ. Αθηνών 276 Χαϊδάρι .....

    0 Not allowed! Not allowed!
    Όταν δεν μπορείς να βοηθήσεις, ενόχλησε, .... αρκεί η συμμετοχή !!!

Σελίδα 46 από 57 ΠρώτηΠρώτη ... 36 44 45 46 47 48 56 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. red bull......... πολύ γέλιο
    By p.gabr in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-15, 21:07
  2. CNC για PCB no2
    By sgoum in forum Παρουσίαση Ολοκληρωμένων Κατασκευών
    Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-13, 15:28
  3. χειρισμος εξοδων απο το internet no2
    By tasos51 in forum Μικροελεγκτές
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-12, 23:56
  4. λίγο γέλιο από το forum
    By ok1gr in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-06, 23:51

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας