Σελίδα 49 από 57 ΠρώτηΠρώτη ... 39 47 48 49 50 51 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 481 έως 490 από 562

Θέμα: Λίγο Γέλιο (No2)

  1. #481
    Banned
    Όνομα
    Κανένας
    Εγγραφή
    Dec 2016
    Περιοχή
    Πουθενά
    Μηνύματα
    268

    Προεπιλογή

    Ας πούμε... ότι είναι χιουμοριστικό. Θα το αποκαλέσουμε έντονο χιούμορ! Τέλος θέματος!

    0 Not allowed! Not allowed!

  2. #482
    Μέλος Το avatar του χρήστη IRF
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Mar 2014
    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    1.533

    Προεπιλογή

    Πινακίδες και στα ποδήλατα τωρα
    unnamed.jpg

    4 Not allowed! Not allowed!

  3. #483
    Μέλος Το avatar του χρήστη ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ
    Όνομα
    Νεκταριος
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    ΑΙΓΙΝΑ
    Μηνύματα
    859

    Προεπιλογή

    πωπο μια πινακιδα! φιλε Παυλο εγω θα απαντησω λιγω διαφορετικα, σεβαστη η αποψη σου , ειμαστε φακελομενοι μεχρι εκει πουδεν περνει , θελεις αμκα , θελεις καρτες τραπεζων εγω προσοπικα δεν τις χρισιμοπιο, θες win bankink , το κινιτο πχ που εχει πολαπλους αισθητηρες , που ειπε το παιδι πιο πανω αστα , απλα μας τα περνανε σιγα σιγα σαν ενα γρυλο που συκωνει σιγα σιγα το αυτοκινητο , οταν καταλαβουμε τι εχουμε παθει θα ειναι αργα .

    1 Not allowed! Not allowed!

  4. #484
    ΥπερΣυντονιστής Το avatar του χρήστη leosedf
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    11.087

    Προεπιλογή

    https://www.youtube.com/watch?v=rsCul1sp4hQ

    Ποιος από εσάς εδω μέσα πήρε μέρος στο τεστ εμφύτευσης τσιπ? ΕΣΥ??

    1 Not allowed! Not allowed!

  5. #485
    Μέλος Το avatar του χρήστη performer
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    439

    Προεπιλογή

    Περιμένοντας την Ανάσταση

    PHOTO-2021-04-07-21-40-51.jpg

    1 Not allowed! Not allowed!

  6. #486
    Μέλος Το avatar του χρήστη nick1974
    Όνομα
    Νικος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Περαμα
    Μηνύματα
    4.288

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaulEngineer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ θα πάω να ψάξω ψυχολογική υποστήριξη. Πηγαίνω τώρα (ειρωνεία).

    Δεν έχω ψυχολογικά προβλήματα συνάδελφε. Είπα όμως το προβληματισμό μου! Και αν δεν εκπληρώσω εγώ αυτά που είπα στο αρχικό μήνυμα μου, που είναι σίγουρο αυτό, θα το κάνουν άλλοι!

    Πες μου όμως σοβαρά. Θα δεχόσουν να σου βάλουν τσιπάκι στο χέρι? Αν έβγαινε υποχρεωτικός νόμος για αυτό, που μακάρι να μην βγει, γιατί τους έχω και ικανούς αυτούς, θα καθόσουν με σταυρωμένα τα χέρια? Απλά εξήγησε μου πριν με πεις ότι πάσχω από ψυχολογικά. Τέλος ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση!

    Το αν πάσχω ή δεν πάσχω αυτό είναι δικό μου θέμα. Ούτως ή άλλως όμως θα δεχτώ τη συμβουλή και θα πάω! Η κατάθλιψη κάνει μεγάλη ζημιά.
    καταλαβαινω οτι ειναι λογικοτατο καποιος να ειναι σκεπτικιστης με ολη αυτη τη βλακωδη παρανοια και φυσικα μη εχοντας λογικες απαντησεις μπορει να μην ειναι παραλογο να σκεφτομαστε ακομα και καποιες συνομωσιες, ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΠΑΚΙΑ?????????????? Να τα λεει ενας τελειως ασχετος με το αντικειμενο δεν ειναι θεμα, γιατι ο ανθρωπινος εγκεφαλος οταν πεφτει σε ζητηματα τα οποια δεν βγαζουν νοημα προσπαθει να βρει μια ακρη ωστε να "ησυχασει" και να μην εχει ενα παζλ με κομματια που λειπουν, αλλα καποιος που υποτειθεται εχει σχεση με το αντικειμενο πως ειναι δυνατο να αμολησει τετοιες μπουρδες?
    Το να ελεγες οτιδηποτε αλλο οκ, αλλα ΤΣΙΠΑΚΙΑ? κατι που γνωριζουμε ΤΕΧΝΙΚΑ οτι δε γινεται? (εκτος αν ειμαι τοσο αναχρονιστης και ηλιθιος και δεν ξερω οτι μπορουν να λειτουργουν τσιπακια μεσα στην κυκλοορεια του αιματος που μαλιστα ειναι τοσο μικρα, μαζι και η τροφοδοσια τους και οτι αλλο χρειαζεται για το κυκλωμα τουςπου μπαινουν μεσα μας με ενα εμβοολιο!!!! )

    2 Not allowed! Not allowed!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nick1974 : 10-04-21 στις 16:47

  7. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον nick1974 για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    PaulEngineer (12-04-21)

  8. #487
    Μέλος
    Όνομα
    Τάκης
    Εγγραφή
    Jul 2012
    Περιοχή
    Πειραιας
    Μηνύματα
    417

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να ελεγες οτιδηποτε αλλο οκ, αλλα ΤΣΙΠΑΚΙΑ? κατι που γνωριζουμε ΤΕΧΝΙΚΑ οτι δε γινεται? (εκτος αν ειμαι τοσο αναχρονιστης και ηλιθιος και δεν ξερω οτι μπορουν να λειτουργουν τσιπακια μεσα στην κυκλοορεια του αιματος που μαλιστα ειναι τοσο μικρα, μαζι και η τροφοδοσια τους και οτι αλλο χρειαζεται για το κυκλωμα τουςπου μπαινουν μεσα μας με ενα εμβοολιο!!!! )

    Όντως έχεις μείνει πολύ πίσω : Fantastic Voyage 1966 https://www.youtube.com/watch?v=dO5E4wkg0hA

    0 Not allowed! Not allowed!

  9. #488
    Banned
    Όνομα
    Κανένας
    Εγγραφή
    Dec 2016
    Περιοχή
    Πουθενά
    Μηνύματα
    268

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nick1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβαινω οτι ειναι λογικοτατο καποιος να ειναι σκεπτικιστης με ολη αυτη τη βλακωδη παρανοια και φυσικα μη εχοντας λογικες απαντησεις μπορει να μην ειναι παραλογο να σκεφτομαστε ακομα και καποιες συνομωσιες, ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΠΑΚΙΑ?????????????? Να τα λεει ενας τελειως ασχετος με το αντικειμενο δεν ειναι θεμα, γιατι ο ανθρωπινος εγκεφαλος οταν πεφτει σε ζητηματα τα οποια δεν βγαζουν νοημα προσπαθει να βρει μια ακρη ωστε να "ησυχασει" και να μην εχει ενα παζλ με κομματια που λειπουν, αλλα καποιος που υποτειθεται εχει σχεση με το αντικειμενο πως ειναι δυνατο να αμολησει τετοιες μπουρδες?
    Το να ελεγες οτιδηποτε αλλο οκ, αλλα ΤΣΙΠΑΚΙΑ? κατι που γνωριζουμε ΤΕΧΝΙΚΑ οτι δε γινεται? (εκτος αν ειμαι τοσο αναχρονιστης και ηλιθιος και δεν ξερω οτι μπορουν να λειτουργουν τσιπακια μεσα στην κυκλοορεια του αιματος που μαλιστα ειναι τοσο μικρα, μαζι και η τροφοδοσια τους και οτι αλλο χρειαζεται για το κυκλωμα τουςπου μπαινουν μεσα μας με ενα εμβοολιο!!!! )
    Εγώ!! Να έχω σχέση με το αντικείμενο! Εντάξει ξέρω λίγα πράγματα.. Πολύ λίγα πράγματα όμως.. Αλλά με τοποθετείς εμένα ανάμεσα σε αυτούς που γνωρίζουν άριστα το θέμα, εμένα που είπα τις προάλλες να βάλει ο άλλος, δύο αντιστάσεις σε σειρά, και σε όχημα που λειτουργούσε στα 40+ Αμπέρ? Εγώ είμαι αρχάριος σε αυτά! Μόλις μαθαίνω για τα τρανζίστορ... Καλά καλά ενισχυτή ενός τρανζίστορ δεν μπορώ να φτιάξω, που για όλους εδώ είναι παιχνιδάκι! Και εσύ τώρα μου λες ότι έχω γνώσεις περί τσιπ και τέτοια. Τίποτα δεν έχω. Δεν ξεχωρίζω και πολύ από άλλους ανθρώπους! Είμαι και εγώ ένας κοινός θνητός. Έχω τους φόβους μου και εγώ, τις επιφυλάξεις μου, κατάλαβε το! Αν ήξερα πως λειτουργούν τέτοια συστήματα, εδώ θα ήμουν να λέω "μπούρδες"? Πως το καταλαβαίνεις αυτό? Και κάτι άλλο... Μια άποψη έκανα! Για μια άποψη, που τελικά ήταν λανθασμένη, (γιατί και εγώ άνθρωπος είμαι, λάθη κάνω και εγώ, και έχω την τάση όπως και άλλοι άνθρωποι, να κρίνω μόνο αυτό που βλέπω), το σηκώσατε θέμα! Να ρωτήσω κάτι, απλά για να σιγουρευτώ! Μήπως τα ηλεκτρονικά τα έχετε σαν θρησκεία? Γιατί έτσι και αν πει κανείς που ασχολείται έστω λίγο με το αντικείμενο κάτι λανθασμένο, και σε αντικείμενο που ξέρετε καλά... Δεν αργεί να εκραγεί ο Βεζούβιος. Αντί να μου εξηγήσετε το λάθος μου, ήρεμα και πολιτισμένα.. Για να δούμε.. Ο ένας ή δύο με αποκάλεσαν ψυχοπαθή, και γιατί?? Επειδή εξέφρασα ένα προβληματισμό λίγο εντονότερα από το κανονικό, και άλλοι δεν άργησαν να μου φέρουν και την ειρωνεία... Πείτε με και μ***** αν είναι, και είμαστε εντάξει.

    Εν το μεταξύ, σας παρακαλώ.. Κάποιος, ας μου πει πως διαγράφω το λογαριασμό χρήστη στην ιστοσελίδα αυτή..

    Καλή συνέχεια, σε ότι κάνετε!

    1 Not allowed! Not allowed!

  10. #489
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Dec 2013
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    358

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaulEngineer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ!! Να έχω σχέση με το αντικείμενο! Εντάξει ξέρω λίγα πράγματα.. Πολύ λίγα πράγματα όμως.. Αλλά με τοποθετείς εμένα ανάμεσα σε αυτούς που γνωρίζουν άριστα το θέμα, εμένα που είπα τις προάλλες να βάλει ο άλλος, δύο αντιστάσεις σε σειρά, και σε όχημα που λειτουργούσε στα 40+ Αμπέρ? Εγώ είμαι αρχάριος σε αυτά! Μόλις μαθαίνω για τα τρανζίστορ... Καλά καλά ενισχυτή ενός τρανζίστορ δεν μπορώ να φτιάξω, που για όλους εδώ είναι παιχνιδάκι! Και εσύ τώρα μου λες ότι έχω γνώσεις περί τσιπ και τέτοια. Τίποτα δεν έχω. Δεν ξεχωρίζω και πολύ από άλλους ανθρώπους! Είμαι και εγώ ένας κοινός θνητός. Έχω τους φόβους μου και εγώ, τις επιφυλάξεις μου, κατάλαβε το! Αν ήξερα πως λειτουργούν τέτοια συστήματα, εδώ θα ήμουν να λέω "μπούρδες"? Πως το καταλαβαίνεις αυτό? Και κάτι άλλο... Μια άποψη έκανα! Για μια άποψη, που τελικά ήταν λανθασμένη, (γιατί και εγώ άνθρωπος είμαι, λάθη κάνω και εγώ, και έχω την τάση όπως και άλλοι άνθρωποι, να κρίνω μόνο αυτό που βλέπω), το σηκώσατε θέμα! Να ρωτήσω κάτι, απλά για να σιγουρευτώ! Μήπως τα ηλεκτρονικά τα έχετε σαν θρησκεία? Γιατί έτσι και αν πει κανείς που ασχολείται έστω λίγο με το αντικείμενο κάτι λανθασμένο, και σε αντικείμενο που ξέρετε καλά... Δεν αργεί να εκραγεί ο Βεζούβιος. Αντί να μου εξηγήσετε το λάθος μου, ήρεμα και πολιτισμένα.. Για να δούμε.. Ο ένας ή δύο με αποκάλεσαν ψυχοπαθή, και γιατί?? Επειδή εξέφρασα ένα προβληματισμό λίγο εντονότερα από το κανονικό, και άλλοι δεν άργησαν να μου φέρουν και την ειρωνεία... Πείτε με και μ***** αν είναι, και είμαστε εντάξει.

    Εν το μεταξύ, σας παρακαλώ.. Κάποιος, ας μου πει πως διαγράφω το λογαριασμό χρήστη στην ιστοσελίδα αυτή..

    Καλή συνέχεια, σε ότι κάνετε!
    Γνώσεις δεν έχεις, όπως ο ίδιος λες, άποψη όμως έχεις! Η εθνική μας ασθένεια.

    -1 Not allowed! Not allowed!

  11. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον nyannaco για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    CybEng (12-04-21)

  12. #490
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    4.868

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PaulEngineer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιος, ας μου πει πως διαγράφω το λογαριασμό χρήστη στην ιστοσελίδα αυτή..
    (αγαπητέ_πιο_τρολ_πεθαίνεις) Απλά δεν ξαναγράφεις.
    Δεν πρόκειται να το κάνεις όμως γιατί το μόνο που θες είναι να κάνεις τη δουλειά σου, να τρολάρεις δηλαδή.

    Το εντυπωσιακό πάντως δεν είσαι 'συ αλλά η διαχείριση του φόρουμ.
    Σε οποιοδήποτε άλλο φόρουμ θα είχες από χρόνια διαγραφεί.
    Εδώ...θα <<υπάρχεις>> αιώνια, κανείς δεν θ' ασχοληθεί...

    -1 Not allowed! Not allowed!
    Διάλογος EL σε chat:
    - Μελενέ διονυση οιμε ελεφθεροσ εχής αγωρη εε
    - imina mi lene maria kia psixno agggoriii kalooo
    - Ελει νικα γράψαι ανκληκα δεν ξαιρο

Σελίδα 49 από 57 ΠρώτηΠρώτη ... 39 47 48 49 50 51 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. red bull......... πολύ γέλιο
    By p.gabr in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-15, 21:07
  2. CNC για PCB no2
    By sgoum in forum Παρουσίαση Ολοκληρωμένων Κατασκευών
    Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-13, 15:28
  3. χειρισμος εξοδων απο το internet no2
    By tasos51 in forum Μικροελεγκτές
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-12, 23:56
  4. λίγο γέλιο από το forum
    By ok1gr in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-06, 23:51

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας