PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ 1000 ΜΕΛΗ ΣΤΟ HLEKTRONIKA.GR !!!



stavros414
25-02-05, 17:01
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

electron
25-02-05, 17:10
Αντε να τα 100 χιλιάσουμε :D

stavros414
25-02-05, 17:14
:ok: :help: :oops: :lol: :lol: :lol:

gsmaster
31-03-06, 00:08
Πριν λίγες μέρες περάσαμε τα 3000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PiCBuRn3r
31-03-06, 14:21
Πιστεύω όμως πως δεν μετράει ο αριθμός των μελών, αλλά ο αριθμός των ενεργών μελών... Καθώς οι περισότεροι γίνονται μέλη απλά για να δουν τα κυκλώματα ή τα downloads...

hlektrologos000
31-03-06, 17:31
Αυτο που λες για τα ενεργα μελη ειναι σχετικο .Εγω π.χ εχω γραφτει περιπου πριν ενα χρονο και δεν ηξερα καν πως αναγνωριζουμε ενα τρανζιστορ αν ειναι ΝΡΝ ή ΡΝΡ πως να ειμαι τοτε ενεργο μελος και να συμετεχω σε μια συζητηση χωρις να εχω γνωσεις .
Μεσα απο το site εμαθα αρκετα πραματα και θεωρια ,και γενικα μεσα απο τον χωρο του ιντερνετ πηρα καποιες γνωσεις ωστε αυτη την στιγμη -μετα απο ενα χρονο να απαντω και σε κανενα post .
Πιστευω οτι το site πρεπει να το στηριζουμε ολοι και περισοτερο οι γνωστες γιατι δεν νομιζω οτι ολα τα μελη ειναι ειδημονες των ηλεκτρονικων .
Πιστευω οτι αυτο το site γινετε καθε μερα και καλυτερο και ευχομαι καθε μερα να μεγαλωνει.

gsmaster
31-03-06, 17:45
picburner1, Όντως οι περισσότεροι χρήστες είναι ανενεργοί. Πολλοί απο αυτούς όμως μπαίνουν συχνά και απλά διαβάζουν το φόρουμ χωρίς να απαντάνε, τα hits στην αρχική αλλιώς δεν θα ανέβαιναν. Όσο όμως περνάει ο καιρός έρχεται κόσμος στο φόρουμ και αυξανόμαστε... Μην τα θέλουμε κι όλα αμέσως, αμέσως να έχουμε μέλη, αμέσως όλα τα μέλη να μπαίνουν στο φόρουμ, αμέσως να απαντάνε όλοι.... Δεν γίνονται αυτά.
Πολλοί χρήστες στην αρχή (όπως κι εγώ) δεν ξέρουν τι είναι το φόρουμ και πως δουλεύει. Όταν όμως το ανακαλύψουν, αν τους ενδιαφέρει, θα συμμετάσχουν.

Δες και ένα θέμα απο τα παλιά, που ο leosedf έχει απορίες.... Πριν 2 χρόνια ακριβώς (http://www.hlektronika.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=13)

PiCBuRn3r
31-03-06, 17:56
Εγώ δεν λέω για τα μέλη που μπαίνουν και βλέπουν, λέω γι' αυτά που μπαίνουν το πολύ 2-3 φορές...

MAKHS
01-04-06, 22:10
Αγαπητοι φιλοι.Πολλοι οπως και εγω περνανε και εαν δεν εχουν κατι να πουν απλως βλεπουν και σιωπουν.Εαν ομως χρειασθει καποιος καποια βοηθεια τοτε αφηνουμε την εμπειρια και τις γνωσεις μας.Ετσι ειναι το διαδικτυο και ετσι καποια φορουμ διατηρουν το επιπεδο τους.

NUKE
19-04-06, 19:40
Και αλλοι δινουν πανελληνιες σε 1,5 μηνες.

gRooV
19-04-06, 21:09
Καλή επιτυχία Χάρη!! :)

NUKE
21-04-06, 12:22
Ευχαριστω πολυ φιλε Θαναση.Παντως μετα θα ερθω ανανεωμενος και μαλλον θα ειμαι αρκετα ενεργο μελος.

radiodj105
04-05-06, 01:32
Πιστεύω όμως πως δεν μετράει ο αριθμός των μελών, αλλά ο αριθμός των ενεργών μελών... Καθώς οι περισότεροι γίνονται μέλη απλά για να δουν τα κυκλώματα ή τα downloads...
Εγώ πάλι εκτιμώ ότι μπορεί κάποιος να κάνει απλά μια εγγραφή και αφού πάρει την πληροφορία που θέλει... να εξαφανιστεί. Η πληροφορία μπορεί είτε να είναι κάτι τεχνικό, είτε κατέβασμα κυκλώματος όπως πολύ σωστά λες.
Αυτό που δεν ξέρουμε, είναι πόσα είναι πραγματικά ενεργά μέλη και επισκέπτονται το φόρουμ αν όχι καθημερινά (από μια φορά όπως κάνω εγώ) έστω κάθε 3-4 μέρες. Ξέρουμε, ότι όλοι έχουμε και άλλες δουλειές. 'Ομως πραγματικά από να πανηγυρίζουμε για τα 1.000 ή 2.000 ή 3.000 μέλη... θα ήταν καλύτερα αν βρίσκαμε τρόπους να είναι όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα On Line για το περισσότερο δυνατόν διάστημα της ημέρας.

Αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη, χωρίς φαμφάρες και πυροτεχνήματα!

gsmaster
04-05-06, 01:58
Υπάρχει μετρητής κάτω αριστερά στην αρχική απο όπου μπορείς να δείς την επισκεψιμότητα του site.

gsmaster
19-08-06, 00:20
Υπάρχει μετρητής κάτω αριστερά στην αρχική απο όπου μπορείς να δείς την επισκεψιμότητα του site.

Ο οποίος αισίως πλησιάζει τις 200.000.....

dal_kos
19-08-06, 01:01
Εγω το πετυχα στα 199999 αλλα δεν το εβγαλα φωτο :head:

GEWKWN
19-08-06, 03:40
Εγω παιδια πιστευω οτι και να "ενγραφει" κανεις
στο Φορουμ για να κανει "κατεβασμα"
ειναι μελος διοτι κατα πρωτον ειναι συνφωνος
με τουσ κανονες.
δευτερον διοτι μπορει να μπει σε οτι θεμα θελει να
εκφρασει την αποψη και την γνωση του.
Και σιγουρα θα ξαναμπει ισως απο περιεργεια
αλλα θα ξαναμπει.
Φιλικα Γιωργος