PDA

Επιστροφή στο Forum : Τρυπανακι



ta03
01-07-05, 22:28
Ξερει κανεις που μπορω να βρω τρυπανι (τη συσκευη) χαμηλου κοστους για τρυπιμα πλακετων?
Απαραιτητα στο κεντρο της αθηνας(ο φανος δεν εχει το τσεκαρισα).Αν μπορειτε δωστε και το τηλ του μαγαζιου.Ειναι καπως επειγον...

gsmaster
02-07-05, 00:51
Στα μαγαζιά με ηλεκτρονικά εξαρτήματα έχουν συνήθως ρώτα και σε άλλα. Επίσης ρώτα και σε μαγαζιά με είδη μοντελισμού.

ΥΓ μεταφέρθηκε στο φόρουμ "κατασκευές"

_ab
03-07-05, 13:08
Με 70 ευρω παιρνεις τροφοδοτικο- τρυπανι -και βαση στην αθηνας (12 εαν θυμαμαι καλα) εχει dremel hobby kit και τετοια...προχθες ημουν εκει.....Εγω πηρα απο την σμαρτ ενα της χομπυ κιτ το μοντελο 600.Εαν ηξερα πιο νωρις αυτην την προσφορα θα το ειχα χτυπησει.... :(

ta03
03-07-05, 18:24
70e πολλα μου φαινονται.Ο φανος το ειχε 6e ενα τρυπανακι.ab εννοεις στον διλμα?

_ab
03-07-05, 23:38
Εγω πηρα αυτο το τρυπανι ακριβως!!!!!!ειναι το ΜΟD 600 και αυριο θα παω να καρω και αυτην την βαση......70 ευρω λοιπον εχει το τρυπανι η βαση και το τροφοδοτικο!!!!!Δεν ειναι πολλα γιατι δεν ειναι της πλακας...... :wink: Επισης πιο παλια ειχα ενα με 10 ευρω αλλα μολις ξεκιναγε να τρυπαει το εποξυ μπορει και να κολλαγε ο ροτορας εαν το ζοριζες :shock: :shock: :shock: οποτε..........Δεν θυμαμαι εαν τον λενε διλμα αλλα την φωτο απο εκει την βρηκα.....Αθηνας 12 διπλα απο μια τραπεζα γραφει απο εξω dremel που ειναι λιγο πιο καλα απο την hobbydrill αλλα απλησιαστα!!!

_ab
04-07-05, 16:15
Τελικα ειχες δικιο διλμα τον λενε....... :oops: