PDA

Επιστροφή στο Forum : Τελευταίες δημoσιεύσεις.



_ab
17-09-05, 17:02
Λοιπον μου εχει τυχει πολλες φορες που μπαινω στο φορουμ και δειχνει οτι εχω καποιες δημοσιευσεις αδιαβαστες με κιτρινα γραμματα.Ωραια μεχρι εδω κατα λαθος ομως παταω το χ και βγαινει οταν ξαναμπω δεν δειχνει αυτες που δεν προλαβα να διαβασω.Υπαρχει τροπος να ξανακιτρινησουν οι αδιαβαστες δημοσιευσεις που δεν προλαβα να διαβασω????

gsmaster
17-09-05, 18:56
1ον καλό είναι να βάζεις έναν κατατοπιστικό τίτλο στα θέματα που ανοίγεις...

Όταν μπαίνεις να διαβάσεις το φόρουμ, στην αρχική δεξιά εκεί που λέει "Καλώς ήρθατε..." απο κάτω έχει ένα λινκ που λέει "
Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη (15)" αν πατήσεις εκεί, θα βρείς όλα τα νέα μηνύματα, χωρίς να ψάχεις το φόρουμ. Και αυτό όμως, αν κλείσεις το παράθυρο θα έχει το ίδιο αποτέλεσμα, απλά το αναφέρω γιατί είναι πιο εύκολο απο το να ψάχνεις το φόρουμ.

Η λύση θα ήταν ένα λίνκ που να δίνει τις 100 πχ τελευταίες δημοσιεύσεις, ανεξάρτητα από το πότε έχεις ξαναμπεί στο σιτε.
Αν μπορείς gRooV καλό είναι να το κάνεις ;)

Στην αρχική αριστερά πάντως, εμφανίζονται τα 5 τελευταία ενεργά θέματα.

_ab
17-09-05, 21:58
εχεις δικιο για τον τιτλο απλα δεν μου ερχοταν κατι εκεινη την στιγμη :roll: .....Αυτο που λες να εγω δεν το ηξερα...... :oops:

_ab
16-01-06, 18:45
Λοιπον ειχα να μπω στο site 3 ημερες......και τελικα ηρθα σε ενα νετ cafe στην περιοχη μου,και πατωντας να κλεισω ενα παραθυρο εκλεισαν ολα με αποτελεσμα να αφησει 200 αδιαβαστα μυνηματα....Υπαρχει τροπος να ξανακιτρινησουν να τα διαβασω.......Μαλλον οχι ε?????

gsmaster
16-01-06, 20:33
Ναι Παναγιώτη, αυτό είναι ένα πρόβλημα, Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποια αυτόματη λύση, εκτός από να πάρεις όλα τα φόρουμ με την σειρά και να δείς τα θέματα με ημερομηνία μετά απο την τελευταία φορά πχ για την περίπτωσή σου, τα θέματα μετά τις 13/01/2006