PDA

Επιστροφή στο Forum : Thread για κινητή τηλεφωνία



MHTSOS
14-10-05, 20:16
Απευθινόμενος στους Moderators προτείνω την δημιουργία ενός νέου Thread στο Forum για οτι έχει σχέση με κινητά τηλέφωνα. Ο Leosedf πιστεύω να συμφωνεί μαζί μου. Όποιος θέλει να σηκώσει το χέρι του :lol: :lol:

NUKE
14-10-05, 20:21
Ενταξει, καλη ιδεα ειναι.Αλλα να μην το παρακανουμε και να ρωταμε μονο για κινητα πληροφοριες και ολα αυτα καθως υπαρχουν πολλα αλλα site που ασχολουνται με αυτο το θεμα.Θα ελεγα να εχει περισσοτερο σχεση με κυκλωματα και κινητα η κατι τετοιο.Τεσπα, οτι πειτε

leosedf
14-10-05, 23:10
Ο αγώνας τώρα δικαιώνεται... ορματε αδερφιααααα :P :-({|=
Το συζητήσαμε λίγο στο meeting στη θεσσαλονίκη και αυτό γιατί ολο και περισσότεροι ηλεκτρονικοί μπαίνουν στο θέμα αυτό.
Ευτυχώς υπάρχουν ανθρωποι που μπορούν να συντηρήσουν το θέματα αυτα αλλα αυτό που πρέπει να αφοσιωθούμε είναι οι επισκευές υλικού αντε και αναβαθμίσεις, οχι ομως να ασχολούμαστε πώς θα στείλεις MMS η πώς θα μπείς στο ιντερνετ η πώς θα βάλεις μελωδίες κλπ. Αυτά τα έχουν καλύψει εδώ και καιρό άλλα φόρουμ.
Αυτό που πρέπει να ασχοληθούμε είναι η γνώσεις πάνω στις επισκευές των τηλεφώνων καθώς υπάρχουν πολλοί που θέλουν να ασχοληθούν αλλα δεν ξέρουν πώς, που, με τι να ασχοληθούν.
Αν μας βοηθήσει ο θανάσης πάνω σε αυτό είμαστε τυχεροί.
Αλλιώς την επόμενη φορά που θα χαλάσει το κινητό του δεν θα του το φτιάξουμε προς ενδειξη διαμαρτυρίας :psonio: μην ξεχνάμε η εγγύηση λήγει κάποτε :mrgreen: :mrgreen: :hammer:

gRooV
14-10-05, 23:23
Αν μας βοηθήσει ο θανάσης πάνω σε αυτό είμαστε τυχεροί.
Αλλιώς την επόμενη φορά που θα χαλάσει το κινητό του δεν θα του το φτιάξουμε προς ενδειξη διαμαρτυρίας :psonio: μην ξεχνάμε η εγγύηση λήγει κάποτε :mrgreen: :mrgreen: :hammer:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Θα γίνει σύσκεψη. :P

leosedf
14-10-05, 23:28
Ναι αλλα μην περιμένουμε κανα δυο μήνες :D :D

MHTSOS
15-10-05, 17:49
Ναι ρε Leosedf αυτό ενοούσα και εγώ. Έτσι και αλλιώς εγώ δεν ξέρω ούτε πώς στέλνουν MMS, ούτε πώς βάζεις μελωδίες :roll: . Επισκευές ξέρω να κάνω.

gRooV
15-10-05, 19:53
Γιατί δεν καλύπτεστε ήδη από το φόρουμ "Επισκευές"; Αν φτιαχτεί ξεχωριστό υπο-φόρουμ για τα "Κινητά τηλέφωνα" θα πρέπει να φτιαχτεί και για άλλες συσκευές πχ "Τηλεόραση", "Βίντεο",.... Στην ονομασία κολλάτε;

leosedf
19-10-05, 15:41
Τότε άλλαξε το ονομα του φόρουμ απο "επισκευές" σε "επισκευές (και κινητών)" lol
Δεν συμβιβαζόμαστε, είμαστε μεγάλο κίνημα και θα βγουμε με πανό κλπ σε συγκεντρώσεις :D :D :mrgreen: :psonio:

gsmaster
19-10-05, 19:20
Συζήτηση για επισκευές, γνωστές βλάβες, service manual κ.ά.

Η περιγραφή δεν περιορίζει σε τίποτα. Δεν μπορούμε να γράψουμε και κινητών, γιατί θα αποκλειστούν όλες οι άλλες συσκευές. Ούτε σε υποκατηγορίες μπορεί να χωριστεί, αφού θα πρέπει να γεμίσει υποκατηγορίες. Ίσως μια κατανομή για υποκατηγορίες να ήταν Επισκευές: TV, κινητών, διάφορα.... αλλά τι υποκατηγορίες να βάλεις...



ΥΓ:Όχι μην βγείτε στους δρόμους, θα σας πατήσει κανένα του-του... :P