PDA

Επιστροφή στο Forum : usb καρτα ηχου



kostasfra
28-02-06, 01:56
γεια σε ολους ξαναβαζω αυτο το θεμα γιατι δεν ξερω πως μπορω να αγορασω το ολοκληρωμενο πειτε μου πως η αν μπορει καπιος να μου στειλει με αντικαταβολι η οτιδηποτε ετοιμαζομε να κανω μια καλη δουλεια με αυτο το κυκλωμα την οποια θα την ανεβασω εδω για να μου πειτε τυχον προβληματα αλλα και σαν παρουσιαση :)

gsmaster
28-02-06, 18:58
Καλό θα ήταν να απαντούσες σε κάποιο ήδη ανοιχτό θέμα.

Όσο για να το αγοράσεις απο κάποιο κατάστημα, λιγάκι χλωμό, αφού αν κάποιος δεν το φέρνει θα πρέπει να το παραγγείλεις, να σου φέρουν 25αδα και και θα το πληρώσει και τριπλάσια τιμή με τα φπα και τα τελωνεία.

Η λύση είναι κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα μέσω ίντερνετ.

kostasfra
28-02-06, 23:03
δεν ηξερα αν θα το εβλεπε κανεις gsmaster γιαυτο εκανα αλλο σορυ.θα ψαξω σε ηλ. καταστημα αλλα δεν εχω πιστωτικη και γιαυτο ειπα αν μπορει καπιος να το παραγκηλει εκ μερους μου θα δω τι παιζει και θα δουμε ευχαριστω παντως.

kostasfra
16-03-06, 02:11
παιδια δεν βγαζω ακρη με το pcm2900 μπηκα στην texasinstruments αλλα δεν καταλαβα και πολλα και ειδα μια τιμη 299€..οποιος το εχει παρει μπορει να μου πει απο που και τον τροπο?ειναι οντως 299€ η σαν δειγμα ειναι δωρεαν?σας ακουω......

gsmaster
16-03-06, 04:52
Σαν δείγμα δωρεάν φυσικά, και δεν νομίζω να είναι τόσο ακριβό. Το πρόβλημα είναι οτι είναι SMD

kostasfra
16-03-06, 17:15
δεν ειναι προβλημα τουλαχιστον για μενα που ειναι smd εχω κανει πολλα στο λυκειο με smd αλλα δεν μπορω να το παραγγειλω μπορεις να βοηθησεις?το mail μου ειναι ergkostas@yahoo.gr αν μπορεις να με βοηθησεις στειλε mail η να σου στειλω τα στοιχεια μου να μου το παραγγειλεις εσυ?ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον

gsmaster
16-03-06, 22:27
Αφου κάνεις εγγραφή και συνδεθείς, πας εδώ http://focus.ti.com/docs/prod/folders/print/pcm2902.html και προς τα κάτω έχει έναν μεγάλο πίνακα και στην τελευταία στήλη λέει "Request Free Samples" πατάς εκεί και παραγγέλνεις.

kostasfra
17-03-06, 17:11
thanks gsmaster θα προσπαθησω

kostasfra
18-03-06, 18:48
gsmaster παρηγγειλα αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν θα μου στειλουν 1 δειγμα δωρεαν η 47(ενα πακετο) που κανουν 200 περιπου ευρα θα δουμε σε λιγες μερες thanks παντως

gsmaster
18-03-06, 19:17
Αν πάτησες εκεί που σου είπα στην επόμενη σελίδα σου βγάζει άλλον έναν πίνακα που μπορείς να βάλεις πόσα θες να πάρεις.

Σιγά μην στείλουν 47 ολοκληρωμένα για δείγμα ρε συ χαλάρωσε... μόνο αν πάτησες τίποτα buy και τέτοια....