PDA

Επιστροφή στο Forum : Εντοπισμος καταστηματος



Knight Rider
08-04-06, 11:22
Μηπως ξερει κανεις που ειναι το καταστημα του Ιωαννιδη(Καταστημα Ηλεκτρονικων) στη Θεσσαλονικη? 'Η καλυτερα κανενα τηλεφωνο αν εχει κανεις? Εχω ψαξει τους καταλογους, χρυσους οδηγους κτλ και δε βρηκα τιποτα. Ιωαννιδης-Θεοδωρου λεγεται η επιχειρηση? ξερει κανεις?

Gant
09-04-06, 01:38
Ο Ιωαννίδης είναι στην Μαρασλή (παράλληλη της 25ης Μαρτίου), ένα στενό κάτω από την Παπαναστασίου στην περιοχή Χαριλάου.

Knight Rider
09-04-06, 18:57
Gant τα θερμα μου ευχαριστηρια. Μου εχουν πει και για εναν Ταυριδη-Θεοδωρου που εχει ηλεκτρονικο υλικο. Χαριλαου μου ειπαν. Αυτος ειναι? Το Ταυριδης ειναι λαθος δηλαδη?

jakektm
09-04-06, 20:33
Ε μαλλον Το μαγαζι Ιωαννιδης ειναι κοντα στην εκκλησια Οσία Ξένη , την μεγαλη εκκλησια ομως γιατι υπαρχει κ μια μικρη σε αλλο σημειο. Αν φτασεις χαριλαου και ρωτησεις θα σου πουν. Ευκολα θα το βρεις..

Knight Rider
10-04-06, 00:13
Οκ guys!
Thanks again.

gsmaster
10-04-06, 00:47
Δεν ξέρω αν θες να πάς στο συγκεκριμένο κατάστημα, αλλά έχε και αυτό υπόψη σου http://www.hlektronika.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=1267

Knight Rider
10-04-06, 13:29
ok gsmaster, τα ξερω τα μαγαζια στη θεσσαλονικη αλλα ενα εξαρτημα που πηρα απο τον γεωργιαδη δεν το βρισκω πουθενα αλλου και καποιος μου ειπε για εναν Ταυριδη-Θεοδωρου στη χαριλαου που εχουν και μια μεγαλη αποθηκη εξω απο θεσ/νικη και οτι μπορει να μου βρει ο,τι θελω... "ο,τι θελω", τελοσπαντων... σε καμια 10αρια μερες θα μου το φερει ο γεωργιαδης γιατι του τελειωσε. θα περιμενω λιγακι ακομα τι να κανουμε?... Ευχαριστω παντως για την ανταποκριση, το θεμα θεωρειτω ληξαν, γιατι εχει τεθει ξανα, μη τα λεμε ξανα και ξανα, εξαλλου για τον ιωαννιδη εχω ακουσει κι εγω κακα μαντατα.

nitako
10-04-06, 19:15
Μιας και πιάσατε το θέμα με τα μαγαζιά ξέρετε που ειναι το μαγαζί του Δελληγιάννη εδω στην Αθήνα?
Και κάτι ακομα εχει πάρει κανείς τίποτα απο αυτο το site http://www.cdm-electronics.com/product_info.php?cPath=293&products_id=1192


Ευχαριστώ!

dkatselas
11-04-06, 00:06
Ο Ταυρίδης έχει υποκατάστημα στη Β. Ηρακλείου , στη στοά.

gsmaster
11-04-06, 19:12
Ο Ταυρίδης έχει υποκατάστημα στη Β. Ηρακλείου , στη στοά.

Πού ακριβώς είναι? Σε ποιά απο τις δύο στοές? Επειδή πηγαίνω συχνά προς τα 'κεί, στον μουτσιούλη (στην δεύτερη στοά)

dkatselas
12-04-06, 19:57
Δεν θυμάμαι ακριβώς. Δοκίμασε και στις δύο. Πάντως είναι όπως μπένεις στη στοά, στο αριστερό σου χέρι προς το τέλος της