PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψαχνω επαγγελματικο πομπο



tsounakas
19-08-06, 01:49
Λοιπον θελω τα φωτας μια και θα δωσω μεχρι και 1000ε για ενα fm exiter.
Θελω να μου πειτε την γνωμη σας και τι μαχανημα θα μου προτεινετε μια και βρισκοντε ποιο παλιοι εδω μεσα.......
Αυτα Βασιλης απο Κρητη....Ευχαριστω......!!!!!!

radioamateur
19-08-06, 04:27
Πανω από 400 εβρω μη δώσετε για exciter μαρκας & σίγουρα προτιμείστε κάποιο μηχάνημα επώνυμο όχι ερασιτεχνική κατασκευή.

tsounakas
19-08-06, 17:34
Πανω από 400 εβρω μη δώσετε για exciter μαρκας & σίγουρα προτιμείστε κάποιο μηχάνημα επώνυμο όχι ερασιτεχνική κατασκευή.
Εχεις δικαιο αλλα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μην εχω αλλα προβληματα πχ οπος ευρος αρμονικες και στασιμα.....
Θελω να παρω ενα μηχανια ποου να εχει ενα ευρος 2-3 μεγακηκλα οχι παραπανο......
Τα βασικο ειναι να κανω εγω την δουλεια μου και να μην ενοχλο.....
Αυτα.....Ευχαριστω για την βοηθεια σου...........

radioamateur
19-08-06, 21:00
Τα επαγγελματικά επώνυμα μηχανήματα δεν έχουν προβλήματα & σαρώνουν όλη την μπάντα & πληρούν αυστηρές προδιαγραφές για έκδοση νόμιμης λειτουργίας.Δεν αναφέρομαι σε ερασιτεχνικές κατασκευές ή αντιγραφές όπως συμβαίνει από ορισμένους που σου πουλάνε ελληνικά μηχανήματα για ιταλικα ή παλιά πειραγμένα μηχανήματα για καινουρια.
Για ενημέρωση ριχτε μια ματια εδώ (http://www.siel.com/)

billos1989
21-08-06, 07:24
Πανω από 400 εβρω μη δώσετε για exciter μαρκας & σίγουρα προτιμείστε κάποιο μηχάνημα επώνυμο όχι ερασιτεχνική κατασκευή.
Εχεις δικαιο αλλα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μην εχω αλλα προβληματα πχ οπος ευρος αρμονικες και στασιμα.....
Θελω να παρω ενα μηχανια ποου να εχει ενα ευρος 2-3 μεγακηκλα οχι παραπανο......
Τα βασικο ειναι να κανω εγω την δουλεια μου και να μην ενοχλο.....
Αυτα.....Ευχαριστω για την βοηθεια σου...........
για τα στασιμα φιλε μου δεν ευθυνεται ο πομπος,μην μπερδευεσαι,μονο η κεραια,εγω θα προτεινα κατι ιταλικο,η ενα απο την C&A :roll:

radioamateur
27-08-06, 02:55
400 εβρόπουλα για μεταχειρισμένο επώνυμο & πλήρως ηλεγμένο exciter κατευθείαν από Ιταλία.Περί τα 900 εβρώ για καινούριο επώνυμο τελευταία συγκομιδής απευθείας από Ιταλία.