PDA

Επιστροφή στο Forum : Κάποιο φτηνό και καλό RDS?



nikos-b
25-08-06, 12:48
ξερετε καποιο φτηνο και καλο rds παιδια ; γιατι με αυτο το προγραμμα που δημοσιευσε ο τσοθνακασ δεν μπορω να βγαλω ακρη..πηρα στην c+a και μου ειπε 1,100 ευρω + 19% δηλαδη 2 μισθους μου..ειπαμε να δωσουμε λεφτα αλλα οχι και τοσα πολλα ρε παιδια ...εχει ο Γιαννης ο κοταρινης αλλα δεν ξερει ουτε και ο ιδιος πως δουλευει το σοφτγουερ..

nikos-b
06-09-06, 21:11
καπιος να μου στιλι..τις ριθμισις για το rds που εχει διμοσιευσι ο τσουνακας ρε παιδια ..γιατι σε πμ που το εκανα δεν μου απαντισε .εχω ενα φιλο που εχει καρτα που τεριαζι και μονο το στερεο αναβι δεν δουλεβι το rds ,,κατι πρεπι να κανουμε λαθος ..η αν εχει παρι καπιος απο εσας κανενα φτινο και καλο rds ας μου πει απο που να το παρω και εγω..

radiodj105
11-09-06, 01:12
Εγώ έχω πάρει το Prais 735. Αν πρόκειται για ιδιωτικό σταθμό, αξίζει τον κόπο.
Αν παίζεις την για την πάρτη σου... τότε δεν σου κάνει.
'Οχι τίποτα άλλο, αλλά αν σε μαζέψουν θα το κλαις.

kostasfra
11-09-06, 02:09
ενα καλο το οποιο το εχω ειναι και της aev το rds4500 εγω το εχω ενσωματωμενο με στερεογεννητρια της aev και ολο μαζι κανει 1200 € μονο του νομιζω κανει κανα 500ρη δεν ειμαι σιγουρος αλλα ειναι φτηνο

kostas30
11-09-06, 18:17
εγω αγορασα το airomate και παιζει αψογα η καρτα που εχω einai hercules fortisimo 4 για οποιες αποριες ρωτηστε τον κατασκευαστη του προγραμματος .http://forum.heinecke.nl/

για 15 ευρο που εχει αξιζει τον κοπο ειναι φοβερο αυτα. :wink: