PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν ανεβαίνει το αβατάρ μου



robotakias
06-11-06, 19:45
Γεια χαρά παίδες! Έβγαλα για μια στιγμή το αβατάρ που είχα στο ρποφίλ μου, προσπάθησα να ξαναβάλω το ίδιο αλλά δεν ανεβαίνει τώρα, γιατι?


Επίσης μου βγάζει τα εξής μηνύματα μόλις πατάω υποβολή...

homo mathematicus
06-11-06, 21:09
Μην σκοτίζεσαι! Κάνε αυτό που έκανα εγώ! Πήγεναι στο προφίλ σου και επέλεξε το αβατάρ να είναι από url. Κάνε upload τη φώτο σε ένα site και βάλε το url tou site :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

gsmaster
06-11-06, 23:29
Ναι, το έχουν αναφέρει κι αλλοι χρήστες αυτό το πρόβλημα, Προσωρινή λύση είναι η λύση του Μιχάλη

Καλό είναι όμως η εικόνα που θα επιλέξουμε να μην είναι μεγαλύτερη απο 80 pixel πλάτος γιατί παραμορφώνονται οι σελίδες.

robotakias
07-11-06, 00:39
Ναι, το έχουν αναφέρει κι αλλοι χρήστες αυτό το πρόβλημα, Προσωρινή λύση είναι η λύση του Μιχάλη

Καλό είναι όμως η εικόνα που θα επιλέξουμε να μην είναι μεγαλύτερη απο 80 pixel πλάτος γιατί παραμορφώνονται οι σελίδες.

Η εικόνα είναι μέσα στα όρια που πρέπει, το έχω ελέγξει αυτό φίλε gsmaster! Το θέμα είναι οτι την εικόνα την έχω αποθηκεύσει στον Η/Υ και δεν θυμάμαι ποιο είναι το url που την είχα βρει..Θα δω τι θα κάνω λοιπόν, ελπίζω να βρεθεί σύντομα λύση σε αυτό! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

gsmaster
07-11-06, 00:49
Τις διαστάσεις τις αναφέρω για τον homo mathematicus που έχει βάλει μεγάλο άβαταρ

robotakias
07-11-06, 00:50
Τελικά το βρήκα το URL!! Τώρα ολα εντάξει!

gRooV
07-11-06, 01:27
Ευχαριστώ για την ενημέρωση, πρέπει να είναι οκ τώρα.