PDA

Επιστροφή στο Forum : ΙΟΣ



blur image
22-11-06, 20:05
Καλησπερα σε ολους/ες.
Σημερα και για ενα λογο που δεν τον καταλαβαινω βρισκω απο το πρωι τον kaspersky μου απενεργοποιημενο.
Και οταν τον ενεργοποιω μου βγαζει μετα απο λιγο error.Σας ετυχε και εσας η ειναι συμπτοματικο?
Σε 2 μηχανηματα σε αλλα σημεια με αλλες συνδεσεις.

homo mathematicus
22-11-06, 21:26
Ενα διάστημα είχα και εγώ τα ίδια με το PANDA αλλα το απεγκατεστησα και μετα ολα ηταν οκ...

blur image
22-11-06, 21:41
σωστα αυτα που λες αλλα 2 χρονια τωρα δουλευω kaspersky και ειχα το κεφαλι μου ησυχο. και γιατι δεν δουλευω norton?γιατι οταν τσιμπισα εναν ιο και δεν μπορεσα να το λυσω τους εκανα ενα τηλεφωνηματακι. η απαντηση ηταν κανε format.μηχανημα που δουλευε 3 χρονια με οτι μπορεις να σκεφτεις δεν κανεις ετσι ευκολα format.σωστα?
τελος παντων.θα περιμένω μηπως βρεθει λυση.

blur image
24-11-06, 16:39
Τελικα βρεθηκε το προβλημα.αν καποιος εχει το ιδιο προβλημα δεν εχει παρα να παει
http://support.kaspersky.com/kav6/error?qid=208279058
και να ακολουθησει τις οδηγιες.
καλο απογευμα

natho
24-11-06, 22:25
Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ, και εγω εχθές που μου το πέταξε δεν εδωσα και πολύ σημασία αλλα σημερα που το υποψιάστικα βαριόμουν να το ψάξω και μπαίνω που λες στα ηλεκτρονικά και τσακ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! :roll:

stendor
26-11-06, 23:05
Δοκιμάστε το avast 4 (www.avast.com), η home edition είναι δωρεάν και εάν κάποιος έχει dsl ενημερώνεται διαρκώς. Πολύ ελαφρύτερο από norton, kaspersky και πολύ αξιόπιστο.