PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα με το forum



antonis
07-03-07, 00:56
εχω προβλημα στο να απαντω η να κανω δημοσιευσεις γενικα δεν μπορω να ''μιλησω'' με συνδεση connex ουτε με τον firefox αλλα ουτε με τον explorer ενω με συνδεση dial up ολα ειναι μια χαρα (φυσικα με τον ιδιο υπολογιστη). Καμια βοηθεια????? :help: :help: :help: :head: :head: :head:

antonis
16-03-07, 00:54
παιδια γενικα δεν μπορω να κανω υποβολη με ADSL συνδεση μπορει να με βοηθησει καποιος!!!!

brainman
16-03-07, 01:37
προβλημα εχεις κ σε αλλες σελιδες?
τι ταχυτητα εχεις?
το παθαινεις μονο μερα η κ βραδυ?
τα ρωταω αυτα γιατι υποψιαζομαι πως φταιει η ταχυτητα σου.εγω με την 768 πολλες φορες "κολλαω" την μερα αλλα βραδυ ολα οκ :wink:

brainman
16-03-07, 01:46
μαλλον βιαστηκα να μιλησω.παιδια τωρα ουτε εγω μπορω να κανω υποβολη(στο προφιλ) :cry: :cry: :cry:

gRooV
16-03-07, 19:45
Μπορείτε να μου εξηγήσετε το πρόβλημα? Κάνετε αλλαγές στο προφίλ σας και δεν τις δέχετε το σύστημα?

antonis
17-03-07, 01:00
οχι απλα θελω να απαντησω σε ενα topic και οταν παταω υποβολη μου βγαζει μια ασπρη καινη σελιδα γενικα δεν μου λειτουγει σωστα το πληκτρο υποβολη σε ολο το hlektonika

brainman
17-03-07, 02:39
σε μενα ναι.θελω να αλλαξω το "ευχαριστω για τον χρονο σας" που εμφανιζεται απο κατω και να γραψω κατι αλλο.
το γραφω κανονικα,παταω υποβολη και με βγαζει παλι στο προφιλ και δειχνει το καινουργιο κειμενο που εχω γραψει αλλα οταν μπαινω στο forum τιποτα,παλι το παλιο μου δειχνει. :?

risk
19-03-07, 16:35
επισης οταν βαζεις emotion μπαινει στο τελος της δημοσιευσης ανεξαρτητος το που το πληκτρολογεις να μπει..........