PDA

Επιστροφή στο Forum : τι απεικονιζουν αυτα τα βιντεο????



_ab
17-07-07, 21:56
(φιλε Νικο)Και στους υπολοιπους...οσοι εχετε δει τα παρακατω βιντεακια που ειναι στο ονομα aeonios απο κατω τι απεικονιζουν??? :oops:
Βρισκονται κατω απο το ονομα του καθε μελους και ο καθενας βαζει οτι θελει...

NOE
17-07-07, 22:41
[-( :-k Έχει σημασία?

GEWKWN
18-07-07, 01:58
αν σου πω πρεπει να πεθανεις!!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχα

ta03
18-07-07, 02:11
Κατι αστειο!

thanos
18-07-07, 02:19
Τα εχει βαλει για να τρομαζει τα παιδακια που μπαινουν στο forum :twisted: :twisted: :twisted: χεχεχεχεχε!! :hammer:

fkdpbpar
18-07-07, 02:26
...με σκοπό σε λίγα χρόνια να τρομάξει και τους μεγαλύτερους και να μην ξαναπατήσει κανείς στο σαητ :twisted: :twisted: :twisted:

aeonios
18-07-07, 08:28
Γεια σου Παναγιώτη και καλημέρες στον κόσμο!

Υποθέτω πως δεν μπορείς να τα δεις σαν κινούμενες εικόνες οπότε δώσε μου με πμ το email σου να στα στείλω για τα απολαύσεις και εσύ!! Αν πάλι τα βλέπεις και δεν καταλαβαίνεις τον σκοπό τους απλά μου φάνηκαν αστεία και τα έβαλα για να τρώω το bandwidth του σερβερ και να χιτλεριάζει ο Groov :twisted:

Αν θες να βάλεις στην υπογραφή σου κάτι ανάλογο ψάξε για το animated gif που θες, πήγαινε στο προφίλ σου και ενσωμάτωσε το url τους στο tag οπότε θα εμφανίζονται σαν κινούμενα βίντεο!

PCMan
18-07-07, 14:32
Για να λέει ότι είναι βιντεάκια άρα κουνιούνται και τα βλέπει κανονικά..

aeonios
18-07-07, 14:36
Μα τότε δεν θα ρώταγε τι απεικονίζουν αν τα έβλεπε ! 8) Πράγματι λίγο μπλεγμένα τα πράγματα!!

Επιστήμων
18-07-07, 14:48
Πάντως το Σουμαχεράκι με το τρίκυκλο
είναι όλα τα λεφτά ! :D :D :D

PCMan
18-07-07, 14:56
Και κάτι άλλο:
Αν δεν σε νοιάζει ο σέρβερ σκέψου τα μέλη του φορουμ. Δεν μπορώ εγώ να ανοίγω μιά σελίδα και να κάνω 10λεπτά να την διαβάσω επειδή εσύ αντί για έβαλες .

Αν δεν σε νοιάζει και ο χρόνος που κάνω να ανοίξω την σελίδα κοίτα εδώ τι άλλες ζημιές μου κάνεις ανοίγοντας μόνο αυτή την σελίδα: http://imageshack.gr/thumbs/tivinkmrzumizzon30zd.gif (http://imageshack.gr/viewer.php?file=tivinkmrzumizzon30zd.gif)

Μ'αρέσει που του προτείνεις να κάνει το ίδιο. Να κάνουμε όλοι το ίδιο δηλαδή να δούμε τι ωραία που θα είναι..

Φιλικά

lynx
18-07-07, 16:06
Και κάτι άλλο:
Αν δεν σε νοιάζει ο σέρβερ σκέψου τα μέλη του φορουμ. Δεν μπορώ εγώ να ανοίγω μιά σελίδα και να κάνω 10λεπτά να την διαβάσω επειδή εσύ αντί για έβαλες .

Αν δεν σε νοιάζει και ο χρόνος που κάνω να ανοίξω την σελίδα κοίτα εδώ τι άλλες ζημιές μου κάνεις ανοίγοντας μόνο αυτή την σελίδα: http://imageshack.gr/thumbs/tivinkmrzumizzon30zd.gif (http://imageshack.gr/viewer.php?file=tivinkmrzumizzon30zd.gif)

Μ'αρέσει που του προτείνεις να κάνει το ίδιο. Να κάνουμε όλοι το ίδιο δηλαδή να δούμε τι ωραία που θα είναι..

Φιλικά

πως μιλας ετσι σε εναν moderator? :roll:

πε και πε! :D

aeonios
18-07-07, 17:21
Και κάτι άλλο:
Αν δεν σε νοιάζει ο σέρβερ σκέψου τα μέλη του φορουμ. Δεν μπορώ εγώ να ανοίγω μιά σελίδα και να κάνω 10λεπτά να την διαβάσω επειδή εσύ αντί για έβαλες .

Αν δεν σε νοιάζει και ο χρόνος που κάνω να ανοίξω την σελίδα κοίτα εδώ τι άλλες ζημιές μου κάνεις ανοίγοντας μόνο αυτή την σελίδα: http://imageshack.gr/thumbs/tivinkmrzumizzon30zd.gif (http://imageshack.gr/viewer.php?file=tivinkmrzumizzon30zd.gif)

Μ'αρέσει που του προτείνεις να κάνει το ίδιο. Να κάνουμε όλοι το ίδιο δηλαδή να δούμε τι ωραία που θα είναι..

Φιλικά

1) Το cpu time είναι συνήθως κυμαινόμενο ανα process όπως υποθέτω πως ήδη ξέρεις! Ενδεικτικά δες εμένα τι μου δίνει ο iexplorer ! Σε καμιά περίπτωση ότι τρελό και να κάνω στη σελίδα δεν πάω πάνω από 2% με 512 RAM . To στιγμιότυπο μου είναι η σύνηθης τιμή. Εσένα είναι peak? Δυστυχώς ο firefox φαίνεται πως έχει δουλίτσα ακόμα .....και είναι και πιο μνημοφάγο από ότι φαίνεται :((

2) Σε άλλα fora από phpbb ή άλλα επιτρέπονται πολύ περισσότερα πραγματάκια(=βαριά) στο avatar κτλ αλλά και αυτό υποθέτω το έχει ήδη δει. Πρώτη φορά παραπονιέται κάποιος εδώ. Εκεί όλοι κάνουν το ίδιο (ή και καλύτερα) και κανείς δεν παραπονιέται.

3) Aπό την στιγμή που κάτι δεν απαγορεύεται δεν υπάρχει λόγος να μην το κάνουμε !!

Επειδή όμως δεν θέλω να θεωρηθώ κακός και ότι τα παίρνω από την M$ για να κάνω διαφήμιση ή από εταιρίες που πουλάνε adsl θα αφαιρέσω το επίμαχο υλικό αφού δεν θεωρείται πλέον ως συνεισφορά στην τέχνη και στο humor σας όπως θα ήθελα να το δείτε !! :wink: Το σουμαχεράκι όμως δεν θα φύγει ! :lol: !

Φιλικά πάντα και σε ευχαριστώ που μου το είπες να το ψάξω λίγο περισσότερο με το τι παίζει με το firefox vs iexplorer !

PCMan
18-07-07, 17:46
Τώρα είναι στο 0 επειδή μάλλον έβγαλες τα gif. Απο 60% μέχρι 83 το είχα δει να πάει. Δεν ξέρω αν το κάνει με iexplorer αλλα αν είναι όπως τα λες δεν το κάνει.
512ραμ έχω.

Όταν κολλάει το pc μου τα παίρνω άσχημα, γιαυτό και σου μίλησα έτσι. Πάντως συγνώμη αν παρεξηγήθηκες

Το σουμαχεράκι και να μην φύγει δεν με πειράζει, λαφρύ είναι :)

gsmaster
18-07-07, 18:56
ΟΚ αυτό δεν υπάρχει στους κανόνες, άρα δεν απαγορεύεται. Αρα δεν μπορούμε να πούμε τίποτα. Αλλα ρε γμτ σκέψου λίγο και αυτόν που μπαίνει με pstn και κάνει 3 μέρες να ανοίξει μια σελίδα.... Λίγο φιλότιμο δεν βλάπτει.

PCMan
18-07-07, 19:00
Αυτό λέω τόση ώρα..

Vegeta
18-07-07, 22:00
ΟΚ αυτό δεν υπάρχει στους κανόνες, άρα δεν απαγορεύεται. Αρα δεν μπορούμε να πούμε τίποτα. Αλλα ρε γμτ σκέψου λίγο και αυτόν που μπαίνει με pstn και κάνει 3 μέρες να ανοίξει μια σελίδα.... Λίγο φιλότιμο δεν βλάπτει.

Υπάρχουν γραπτοί και άγραφτοι κανόνες φίλοι μου. Δεν υπάρχει κανένας κανόνας που να λέει ότι πρέπει να σηκωθείς από την θέση σου στο λεωφορείο και να την προσφέρεις σε μια έγκυο. Αλλά εσύ δεν θα πρέπει να την προσφέρεις; Καλά έκανες aeonios που τα έβγαλες, ωραίος.

brainman
20-07-07, 00:22
ενταξει ο ανθρωπος το εβγαλε.
τελος καλο ολα καλα..... O:)

savnik
20-07-07, 11:49
Αλλα ρε γμτ σκέψου λίγο και αυτόν που μπαίνει με pstn και κάνει 3 μέρες να ανοίξει μια σελίδα.... Λίγο φιλότιμο δεν βλάπτει.
Συμφωνώ απόλυτα , αν και έχω adsl.

eebabs2000
20-07-07, 15:29
Μπαίνω αυτή τη στιγμή με pstn και χρησιμοποιώ τον internet explorer. Μπορώ να πω ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τις σελίδες... Και που τα είχε τα βιντεάκια και τώρα που δε τα έχει πάλι τον ίδιο χρόνο κάνει να ανοίξει η σελίδα... Πάντως, γενικά σαν site είναι απ' τα καλύτερα όσο αφορά το άνοιγμα. Αν μπαίνω πουθενά αλλού σε άλλα forum ή σε άλλες σελίδες γενικότερα, δεινοπαθώ μέχρι ν ανοίξουν...

spelectrons
20-07-07, 16:08
ΑΜΑΝ ΚΑΝΟΝΕΣ!!

Radiometer
20-07-07, 17:29
ΑΜΑΝ ΚΑΝΟΝΕΣ!!

:?: :?: :?: :?: :?:

_ab
21-07-07, 19:08
Οχι ρε παιδια μην καυγαδιζετε!!!!!!Μια ερωτηση εκανα......τα βιντεακια τα βλεπω κανονικα...εχουν οντως γελιο αλλα δεν καταλαβαινω αυτος εκει πισω με την ασπρη ρομπα τι ακριβως κανει???ειναι επιστημονας???Αυτο που κανει το παιδακι με το ποδηλατο που ειναι η κινηση μπροστα και πεταει κωλο ειναι αστειο...τα αλλα ειναι cartoon τα οποια δερνουν εναν ανθρωπο???