PDA

Επιστροφή στο Forum : School powered by conn-x



MAKHS
24-09-07, 09:47
Καλημερα.Θα με ενδιεφερε να μαθω περισσοτερα για αυτο το προγραμμα του ΟΤΕ περαν του τυπικου δελτιου τυπου που εχει διανεμηθει και κυκλοφορει στο διαδικτυο.Δηλαδη εκτος απο "παιχνιδι" εχει αποτελεσματα επιπεδου βοηθειας φροντιστηριου;Εχει ολα τα μαθηματα μιας ταξης Γυμνασιου;Η νεα γενια αυτου του φορουμ που ειναι πιο εξοικειωμενη με αυτα τι λεει;Σας ευχαριστω.

Killo_Watt
24-09-07, 17:40
Φίλε Μάκη το καλύτερο πιστεύω είναι να δοκιμάσεις το πρόγραμμα μόνος σου… Αν έχεις σύνδεση Adsl over Α.Ρ.Υ.Σ ( το τελευταίο ισχύει σίγουρα λόγω τις περιοχής…) πάρε στο 134 και ζήτα τους demo από όσο είχα ακούσει δίνουνε αν πάλη δεν δίνουνε τότε μπορείς να πας σε ένα oteshop να το δεις… Επίσης υπάρχει και η λύση του να γίνεις συνδρομητής στο πρόγραμμα αορίστου χρόνου οπότε σε έναν μίνα μπορείς να διακόψεις την υπηρεσία… Πάντως είναι μια καλή ιδέα για τον να εμπλουτίσει δημιουργικά τον ελεύθερο χρόνο ειδικά στις τάξεις του γυμνασίου αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να αντικαταστήσει τις παραδοσιακές μεθόδους διαβάσματος ακόμα…. Υπάρχουν πάντως στην αγορά και ανεξάρτητα προγράμματα με παρόμοιο περιεχόμενο αν και είναι πιο τυποποιημένα δηλαδή δεν δίνουν την δυνατότητα διαδραστικοτητας που δίνει το πρόγραμμα του οτε αν σε ενδιαφέρουν μπορείς να ψάξεις για κάτι αντίστοιχο αν και έχω χρόνια να ασχοληθώ και δεν ξέρω αν οι εταιρίες τα αναπτύσσουν ακόμα οι έπεσαν έξω….

Υ.Γ Με είχες ρωτήσει κάτι τα τηλέφωνα τα είχα βρει αλλά δεν μου το ξανά θύμισες και το ξέχασα τελείως μετά, εκείνη την περίοδο πηγαινοερχόμουν και κάθε μέρα στις 6 το πρωί Αθήνα για τις εξετάσεις και…. Αν δεν έχεις βρει κάτι στείλε pm να σου τα στείλω.