Σύνδεση

Επιστροφή στο Forum : dte-Digital Technology Expo 2007



aeonios
24-09-07, 18:20
Η dte-Digital Technology Expo είναι η μεγαλύτερη ετήσια έκθεση Ψηφιακής Τεχνολογίας στην Ελλάδα, «μαγνήτης» για δεκάδες χιλιάδες επισκέπτες κάθε φθινόπωρο. Η πορεία της ξεκίνησε πριν από οκτώ χρόνια σαν Comdex Greece - τα τρία τελευταία χρόνια από νέα διοργανώτρια εταιρεία- και λόγω των διεθνών συγκυριών άλλαξε όχι μόνο ονομασία, αλλά και περιεχόμενο: ως dte-Digital Technology Expo καλύπτει πλέον το σύνολο των εφαρμογών της ψηφιακής τεχνολογίας, με αποδέκτες τόσο τους ιδιώτες καταναλωτές, όσο και τους επαγγελματίες.

Εγγραφείτε τώρα στο www.dte.gr και:

• Επισκεφθείτε δωρεάν την έκθεση

• Συμμετέχετε σε κληρώσεις με πλούσια δώρα

• Εξασφαλίστε προτεραιότητα στην παρακολούθηση των συνεδριακών εκδηλώσεων

• Εξασφαλίστε ενημέρωση για όλες τις εξελίξεις του χώρου της ψηφιακής τεχνολογίας

Τιμές γενικής εισόδου:

Εγγεγραμμένοι στο http://www.dte.gr: Δωρεάν

Χωρίς εγγραφή: 5€

Για εγγραφή πατήστε εδώ http://www.dte.gr/default.asp?pid=37&la=1

Αν νομίζετε ότι κάποιος συνάδελφος ή φίλος σας θα είχε ενδιαφέρον να επισκεφθεί την έκθεση τεχνολογίας dte προωθήστε του το παρόν mail, ώστε δηλώνοντας μια ηλεκτρονική διεύθυνση (e-mail) να παραλάβει ηλεκτρονικό δωρεάν εισιτήριο (e-ticket) και να μην επιβαρυνθεί με εισιτήριο 5€.

Το ηλεκτρονικό δωρεάν εισιτήριο θα αποσταλεί σε όλους τους εγγεγραμμένους στο site www.dte.gr περίπου δέκα ημέρες πριν την έναρξη της έκθεσης (25-30 Οκτωβρίου).

ΥΓ. Θα πάμε γκρουπ από hlektronika.gr ?

Radiometer
25-09-07, 18:02
ΥΓ. Θα πάμε γκρουπ από hlektronika.gr ?

λοιπόν, λέμε να κατέβουμε 3 με 4 άτομα από τη Θεσσαλονίκη. :)

NUKE
25-09-07, 19:18
Αν ειναι να κατεβειτε θα ερθω και εγω.Να τα πουμε κιολας...

ice25
25-09-07, 23:13
ένα από τα 3-4 άτομα είμαι εγώ!! οπότε οι 3 είμαστε εδώ. ο τέταρτος ποίος είναι??εμφανίσου βρε..

NUKE
26-09-07, 00:25
Εγω δεν ειμαι απο ψηλα.Απο αθηνα ειμαι.Αλλα θα ερθω στην εκθεση να συναντηθουμε ολοι....

gsmaster
26-09-07, 21:40
Μέχρι τόοοοοτε δεν ξέρω που θα είμαι, οπότε δεν μπορώ να πώ με σιγουριά.

DT200
27-09-07, 14:36
θα τα πούμε εκεί...