PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόγραμμα διαχείρισης e-mail...



Lykos1986
08-12-07, 16:20
Ξέρετε μήπως κανένα πρόγραμμα (πχ Thunderbird) έτσι ώστε να μπορώ να διαχειρίζομαι όλα τα e-mail μου (διάβασμα, διαγραφή, αποστολή, δημιουργία κτλ) χωρίς να μπαίνω σε όλα τα web mail ένα ένα! Θέλω το πρόγραμμα να μπορεί να συμπεριλάβει Hotmail, Yahoo, Otenet.

Αν ξέρετε κάτι βοηθήστε!!!

DT200
08-12-07, 17:23
Το outlook δεν σου κάνει ?
μπορεί να δεχτεί παραπάνω από ένα λογαριασμό .

zxnikos
10-12-07, 23:09
Για το yahoo το μόνο που μπορεί να κάνεις είναι να κατεβάσεις ένα προγραμματάκι (το δίνει η ίδια) για να σε ενημερώνει πότε έχεις mail. Νομίζω κάπου είχα πετύχει και ένα extension για τον FF που έκανε την ίδια δουλειά (αλλά δεν είμαι και πού σίγουρος). Μπορείς να χρησιμοποιείς τον Opera για browser που έχει ενσωματωμένο email client για τα άλλο mail σου.

basilis_00
02-02-08, 17:55
φιλε lyko1986 εγω προσωπικα χρησιμοποιω το Thundbird της Mozilla για το λογαριασμο μου στην οτενετ...δεν γνωριζω σιγουρα αν περνει πανω απο ενα λογαριασμο...νομιζω ομως οτι περνει μια μερα που το εψαχνα. επισης χρησιμοποιω και το πακετο του windows live που εχει το messenger καθως και ενα προγραμμα για mail οπως το outlook. Το outlook νομιζω παιδια οτι ειναι λιγο ξεπερασμενο και λιγο δυσχρηστο (το χρησιμοποιουσα 5 χρονια τωρα)