PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΟΠΤΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ FDDI!!!



stratos
07-03-08, 21:11
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ! ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε ΣΤΟ 4ο ΕΤΟΣ, ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΣΤΑ ΔΙΚΤΥΑ FDDI ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ.ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?? ΕΙΤΑΙ ΑΠΟ INTERNET Η ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

vaggelis_cha
07-03-08, 21:28
Δίκτυα Οπτικών Ινών του Green, εκδόσεις Παπασωτηρίου.

http://www.papasotiriou.gr/product.gbook.asp?pfid=498972&prid=187397&deid=0

και βέβαια...

Google & Wikipedia are your friends

Τρελός Επιστήμονας
07-03-08, 22:48
Να ρωτήσω κάτι; Ποιοι διδάσκουν στα εργαστήρια φυσικής της σχολής (1ο έτος ηλεκτρονικών, νομίζω) την εποχή αυτή;

SV1EDG
08-03-08, 10:21
Μιάς και είσαι μέλλον συνάδελφος δεν μπορούμε να μην σε βοηθήσουμε...το άσχημο είναι ότι έχει περάσει πολύς καιρός από την τελευταία φορά που ασχολήθηκα με τα FDDI...έτσι το μόνο πού έχω να σου προτείνω είναι αυτό:

http://users.otenet.gr/~mlazos/opticalfiber.htm

θα κοιτάξω να βρώ κάτι σημειώσεις που είχα και θα σε ενημερώσω...χαιρετίσματα στον Αργύρη (Εργαστήριο Ηλεκτρονικών).

Μάριος

stratos
10-03-08, 21:31
σε ευχαριστώ φίλε Μαριε. Ο Αργύρης ζει και βασιλεύει!!!!!!!!!! Τελειώνω επιτέλους, είμαι στο 4ο ετος και κάνω πρακτική. Αν βρεις κατι αλλο καθώς είδα στο βιογραφικό σου οτι έχεις ασχοληθει με οπτικα στειλε στο μαιλ μου. stratosstef@hotmail.com. Ευχαριστώ και πάλι

Τρελός Επιστήμονας
11-03-08, 11:27
Ελπίζω να έμαθε επιτέλους ηλεκτρονικά ο Αργύρης! Για γράψε και ποιοί άλλοι βασιλεύουν εκεί; (Μαθήματα και εργαστήρια ηλεκτρονικών, εργαστήρια φυσικής). Είναι ακόμα ο Ιωάννου ή πήρε σύνταξη; Ευχαριστώ και καλή επιτυχία!

SV1EDG
11-03-08, 15:32
Μην μου πειράζεται τον Κώστα...ο Ιωάννου από όσο ξέρω έχει φύγει εδώ και αρκετά χρόνια...γύρισε στο ΤΕΙ από όπου ήταν αποσπασμένος....Τορτορέλη,Κατσίρης (γειά σου Γιάννη) είναι ακόμα.....οι άλλοι είναι νέοι (ή εγώ μεγάλωσα :wink: )......

Μάριος

stratos
11-03-08, 20:52
ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ Η ΤΟΡΤΟΡΕΛΗ, Ο ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ Η ΣΧΟΛΗ, Ο ΠΑΝΕΤΣΟΣ Ο ΜΑΡΜΑΛΙΔΗΣ Η ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΑΘΟΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ!!!