PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναζητηση Illuminated Tactile Pushbuttons....



Hgetis
17-04-08, 12:00
Τη καλημερα μου!

ψαχνω να βρω illuminated tact buttons οπως αυτα εδω: (http://www.rjselectronics.com/pages/detail-product.php?parentID=21&pageNo=3) και το σχετικο τους pdf specs: (http://www.rjselectronics.com/PDF/PB613x.pdf)...

μπορει κανενας να βοηθησει που υπαρχουν στην ελληνικη αγορα?? ή εστω παρεμφερη με αυτα... ενδιαφερομαι για μικρη ποσοτητα (10-20 τεμαχια) γενικα σε μικρες διαστασεις για PCB (δλδ κατηγοριας tactile) αλλα ILLUMINATED (φωτιζομενα με καποιο led)...

μιλαω για αθηνα αρχικα ή θεσσαλονικη...

ευχαριστω για οποια απαντηση..

θανασης

drPanos
17-04-08, 12:07
πρεπει να εχει ο ΞΕΝΟΦΩΝ ΒΕΝΙΕΡΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΚΗΦΙΣΟΥ & ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 57
ΤΗΛ:210 5752791
SITE:WWW.XENOPHONVENIERIS.GR

Hgetis
17-04-08, 13:12
πρεπει να εχει ο ΞΕΝΟΦΩΝ ΒΕΝΙΕΡΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΚΗΦΙΣΟΥ & ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 57
ΤΗΛ:210 5752791
SITE:WWW.XENOPHONVENIERIS.GR

φιλε μου σευχαριστω πολυ! θα περασω να ριξω μια ματια.. ελπιζω να εχουν αυτο που θελω..!

οποιος γνωριζει και αλλα καταστηματα ας μου πει καθως μπορει να μην ειναι στα μετρα μου τα παραπανω!

ευχαριστω εκ των προτερων και παλι!

drPanos
17-04-08, 13:20
ΡΑΔΙΟ ΚΑΤΟΥΜΑ

Διασταυρωση Θυβων και Καβαλας
(δεν θυμαμαι νουμερο)

xifis
17-04-08, 14:34
ΡΑΔΙΟ ΚΑΤΟΥΜΑ εχει κ στην καλλιθεα,επι της σιβιτανιδου,150 μετρα απτον ηλεκτρικο σταθμο,ρωτα καποιον.

Hgetis
18-04-08, 16:07
εχει ο κατουμας?? θα ριξω μια ματια αν ειναι κ εκει καθως ειναι πιο κοντα μου απο το περιστερι!

thanx!! :o

P@s@ris!
05-05-08, 00:29
Θανάση στον Φανό κοίταξες????την πέμπτη μάλλον θα πάω στον Φανό....θα ρίξω μια ματιά...

Hgetis
05-05-08, 08:23
Θανάση στον Φανό κοίταξες????την πέμπτη μάλλον θα πάω στον Φανό....θα ρίξω μια ματιά...
παναγιωτη τη καλημερα μου!! τελικα σε ολα τα φορουμ υπαρχει ενας γνωστος! :lol:

ο φανος κατα που πεφτει? (ξερεις τα ηλεκτρονικα τα επαιρνα ολα απο θεσσαλονικη στη δωδεκανησου απο αθηνα μονο τον κατουμα ειχα υποψη).. ριξε μια ματια και πες μου ή αν εχει καποιο σαιτ σηκωμενο να δω κ γω!

thanx και χρονια πολλα! :)

P@s@ris!
05-05-08, 19:53
Θανάση στον Φανό κοίταξες????την πέμπτη μάλλον θα πάω στον Φανό....θα ρίξω μια ματιά...
παναγιωτη τη καλημερα μου!! τελικα σε ολα τα φορουμ υπαρχει ενας γνωστος! :lol:

ο φανος κατα που πεφτει? (ξερεις τα ηλεκτρονικα τα επαιρνα ολα απο θεσσαλονικη στη δωδεκανησου απο αθηνα μονο τον κατουμα ειχα υποψη).. ριξε μια ματια και πες μου ή αν εχει καποιο σαιτ σηκωμενο να δω κ γω!

thanx και χρονια πολλα! :)

Χρόνια πολλά Θανάση...λοιπόν δεν έχει κάποιο σάιτ...αλλά ο Φανός βρίσκεται Σολωμού 39 στην Αθήνα...
ναι όντως σε κάθε φόρουν υπάρχει και από ένας γνωστός...