PDA

Επιστροφή στο Forum : Ναι... είμαστε πρώτοι στο κάπνισμα!!!



Lykos1986
31-05-08, 21:42
Και για να ακριβολογώ οι Ελληνίδες έρχονται πρώτες παγκοσμίως στην κατανάλωση τσιγάρων ενώ οι άνδρες μόλις στην 4η θέση!!!

Αντε του χρόνου ελπίζω να πάρουμε το double!!!! :x :head:




πηγή:
http://www.skai.gr/master_story.php?id=83314

dovegroup
31-05-08, 23:16
Καπνίστε άφοβα το κάπνισμα αδυνατίζει... :D
Καπνιστής φανατικός :oops:
Αγώνας για τα δικαιώματα των καπνιστών τώρα!!! :twisted:

moutoulos
01-06-08, 00:21
Και εγώ καπνιστής είμαι .... :( .

Είχα διαβάσει κάποτε, δεν θυμάμαι που, έλεγε ένα μέλος σε φόρουμ,
μισό τόσο πολύ το κάπνισμα, που καπνίζω πολύ και τα πάντα, προκειμένου να εξαφανίσω τα τσιγάρα απο τη γη ....
:D :D :D :D :D :D :D

antonis_x
01-06-08, 01:44
στο ιδιο σκεπτικο με αυτο που ειχε διαβασει ο moutoulos εγω ειχα διαβασει καπου: 'εχω διαβασει τοσα πολλα πραγματα για το καπνισμα και για το ποτο,που τελικα αποφασισα να κοψω το διαβασμα'.. :D :D

υ.γ, εγω ουτε καπνιστης ειμαι,ουτε πινω πολυ(μονο με την παρεα).

xifis
01-06-08, 04:13
αν κ καπνιστης κ γω,μπορω να σας πω οτι αρχισα σιγα σιγα να το βαριεμαι.παντα βεβαια υπαρχει χωρος για ενα τσιγαρακι τη μερα,αλλα αυτο που δε μαρεσει ειναι το ''κατσαμε ωραια,βγαλε τσιγαρο''.μετα πιο κατω ''περπαταμε βγαλε τσιγαρο''κλπ.δηλαδη,παντου κ παντα τσιγαρο χωρις λογο.ειδικα αν κανεις κ ετοιμα-εγω κανω στριφτα-δικαιως δε φτανει ενα πακετο τη μερα.αυτο το ''μηχανικο'' με εκανε να το σκεφτω λιγο παραπανω.

αλλα δεν φταινε οι καπνιστες τοσο,οσο η ανοχη της κοινωνιας κ το γ@μημενο lifestyle που ωθει τα παιδακια στο τσιγαρο.

καπνιζω κ με ανεχονται.8α με δει ενας συγγενης πχ,κ του φαινεται φυσικο λες κ πινω καφε.αλλοι το εχουν κ ως σημαδι ενηλικιωσης του παιδιου τους!

οταν απαγορευτει δια παντως 8α σω8ουμε.δε 8α τρεχεις στη τρυπα σου για να φουμαρεις.δυστηχως δεν εχουμε βουληση κ δεν γινεται αλλιως.το μετρο απαγορευσης σε δημοσιους χωρους ειναι ενα καλο σημαδι.