PDA

Επιστροφή στο Forum : BLY87C



IOANNIS
30-07-08, 20:50
λοιπον ενα φιλαρακι ερχεται απο εξωτερικο, και μου ειπε οτι εχει 40 τρανζιστορ BLY87C καινουργια, και τα πουλαει 20 ευρω το ενα. ενδιαφερεται κανεις????
δεν το βαζω στις αγγελιες γιατι θελω να το συζητησουμε!!

dj kostas
30-07-08, 21:49
μηπως λεω το εχει λιγο τσιμπιμενο; εγω πριν 1,5 χρονο πηρα το 89 στη διπλασια τιμη και η ισχυς που μπορει να βγαλει ειναι στο τριπλασιο αρα δεν συμφερει. εγω ενδιαφερομαι για το BLY90 αν το φερνει πες το μου


φιλικα παντα

moutoulos
30-07-08, 22:24
εγω πριν 1,5 χρονο πηρα το 89 στη διπλασια τιμη και η ισχυς που μπορει να βγαλει ειναι στο τριπλασιο αρα δεν συμφερει.
φιλικα παντα

Ναι αλλά τα ηλεκτρονικά δεν τα αγοράζεις πάντα με αυτή τη λογική, φιλικά πάντα !!.
Εγώ σε μια αναζήτηση που έκανα ..., δεν το βρήκα κάτω απο 40$ + μεταφορικά,
δηλαδή μιλάμε για πάνω απο 25+ε. Άρα η τιμή, για εμένα τουλάχιστον είναι καλή.
Άσε που έχω την εντύπωση οτι το συγκεκριμένο έχει καταργηθεί, οπότε αν ισχύει
αυτό, τότε θεωρείται κελεπούρι ...

IOANNIS
31-07-08, 00:35
λοιπον ξαναμιλησα με το φιλαρακι μου, και μου ειπε οτι δεν τα δινει πιο κατω!!!!!!!
αλλα...... συνηθως εγω ψωνιζω πραγματα απο ρουμανια. ρωτησα λοιπον αυτον που μου στελνει λαμπες, και γενικα διαφορα, και μου ειπε οτι εχει και αυτος μερικα BLY87C, και τα δινει γυρω στα 10-12 ευρω το ενα!!! :lol:
το συγκεκριμένο τρανζιστορ έχει καταργηθεί.
εγω δεν ηξερα ποσο εχουν, αλλα αν οπως λεει ο γρηγορης, εχουνε 25 ευρω, αν μου τα αφησει 10 η και 12 ευρω, πιστευω οτι αξιζει!!!! :)
ρωτησα και για BLY90 και θα κοιταξει να δει αν βρει!!!

dj kostas
31-07-08, 12:41
ναι θελω αυτες τις μερες ενα οποσδηποτε BLY90. περιμενω νεα !!!

staaronis3
08-08-08, 18:16
λοιπον ξαναμιλησα με το φιλαρακι μου, και μου ειπε οτι δεν τα δινει πιο κατω!!!!!!!
αλλα...... συνηθως εγω ψωνιζω πραγματα απο ρουμανια. ρωτησα λοιπον αυτον που μου στελνει λαμπες, και γενικα διαφορα, και μου ειπε οτι εχει και αυτος μερικα BLY87C, και τα δινει γυρω στα 10-12 ευρω το ενα!!! :lol:
το συγκεκριμένο τρανζιστορ έχει καταργηθεί.
εγω δεν ηξερα ποσο εχουν, αλλα αν οπως λεει ο γρηγορης, εχουνε 25 ευρω, αν μου τα αφησει 10 η και 12 ευρω, πιστευω οτι αξιζει!!!! :)
ρωτησα και για BLY90 και θα κοιταξει να δει αν βρει!!!

Καλα ρε συ πιος τα δήνει;;; Τον ξέρω;;;