PDA

Επιστροφή στο Forum : αποστάτες (βίδες)



oneofthem
01-10-08, 18:37
γεια σας και συγχαρητήρια για το forum
ψάχνω αποστάτες/standoffs όπως αυτά
http://www.kenyada.com/mobo%20standoff%20008.jpg
(συγκεκριμένα αρσενικό Μ3 και θηλυκό 6-32, συνολικό μήκος 1cm)

μου είπαν πως θα βρω σε ηλεκτρονικά και όντως πήγα στο Φανό και στον Κατουμά σήμερα και είχαν διάφορα, αλλά δυστυχώς όχι ακριβώς αυτά που θέλω, ο Φανός δλδ είχε το ακριβώς αντίστροφο

εάν ξέρετε κάποιον που να έχει τέτοια πράγματα γενικότερα πείτε μου για να μην πάρω με τη σειρά όλα τα ηλεκτρονικά από το sticky και τρέχω τζάμπα
ευχαριστώ πολύ

JIMKAF
01-10-08, 18:40
Γιατί πριν πάς δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο στο κάθε κατάστημα να σου πούν αν το έχουν και να στο κρατήσουν για να πάς να το πάρεις;

oneofthem
01-10-08, 18:49
κι εγώ αυτό θα θελα να κάνω αλλά αυτό είναι λίγο δύσκολο
εάν δεν το χεις μαζί σου να το συγκρίνεις μπορεί ο άλλος να μην ξέρει τις προδιαγραφές ή ακόμη ούτε ότι λέγεται αποστάτης
ένας υπάλληλος σήμερα που είχε παρόμοια αλλά όχι ακριβώς αυτό που ψάχνω δεν ήξερε πως το λένε
γιαυτό ρωτάω εσάς μήπως ξέρετε ποιοι έχουν τέτοια μικροπράγματα, αλλιώς αναγκαστικά θα πάω τσάρκα πάλι
thnx

GeorgeK
01-10-08, 19:01
Νομίζω πως τέτοια ίσως βρείς στον Ρέππα . Είναι μαγαζί με βιομηχανικά στο μοναστηράκι .
Ξέρω να πάω αλλα δεν θυμάμαι την διεύθυνση να σου πώ :( . Αν κάποιος άλλος εδω ξέρει ...

oneofthem
01-10-08, 19:07
o ρέππας είναι Κακουργιοδικείου 3 πήγα δεν έχουν τέτοια πράγματα αυτοί δυστυχώς, thnx

GeorgeK
02-10-08, 10:12
Αυτοί οι αποστάτες που ψάχνεις είναι από μητρική υπολογιστή ? Αν είναι τέτοιοι πολύ δύσκολα θα βρεις