Σύνδεση

Επιστροφή στο Forum : Σχετικα με τις αγγελιες



GREG
28-11-08, 14:37
θα ηθελα να καταθεσω τη δυσαρεσκεια στους χρηστες του αγγελιες
σχετικα με τις τιμες πωλησης διαφορων προιοντων μεταχειρισμενων η καινουργιων (η βαφτισμενων)
Θεωρω οτι ειναι πολυ ακριβες και δεν θαπρεπε ναναι ετσι μεσα στο SITE αυτο...υπαρχουν σχεδον μονιμοι εμποροι που πουλανε συνεχως νεα πραγματα (νεες παραλαβες που λενε) σε τιμες τσιμπημενες με τη δικαιολογια οτι ειναι πολυ καλο ,μεσα στο κουτι του κτλ κτλ.
Δεν συμβαλει η επιδιωξη κερδους μεσα απο αυτο το sait με τη αληλοβοηθεια ,συμπαρασταση ,στα νεα παιδια που ασχολουνται..αλλα και στους παλαιοτερους...ας κανουμε και κατι που δεν το θελουμε δωρο σε καποιον που το ζηταει...ειδικα σε νεα παιδια που ψαχνουν και ειναι μαθητες ,φιτητες.....ΕΛΕΟΣ πια με το ΧΡΗΜΑ.......ΕΛΕΟΣ

φιλικα παντα

itta-vitta
28-11-08, 15:38
Γρηγόρη έχεις δίκιο σ' αυτό που λες. Έχω πει κι εγώ κατά καιρούς για κάποιους μου έχουν μπει στο "ηλεκτρονικά" μόνο και μόνο για πουλάνε και δεν έχουν συμμετάσχει σε καμμιά συζήτηση, ούτε έχουν ανεβάσει κάποιο σχέδιο, με λίγα λόγια δεν έχουν προσφέρει τίποτε στο σάιτ. Πέρα απ' αυτό νομίζω ότι οι αγγελίες είναι καλές γιατί μπορεί κάποιος να βρει κάτι που χρειάζεται. Εγω προσωπικά έχω βρει κάποια πράγματα που χρειαζόμουν. Όμως δεν υποχρεώνει κανείς κάποιον να τα αγοράσει με το ζόρι. Να ξεκαθαρίσω και τη δική μου θέση γιατί είμαι απ' αυτούς που βάζουν αγγελίες. Μερικά υλικά είναι δικά μου αλλά και μερικά είναι κάποιων φίλων που δεν έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο, επειδή είναι ηλεκτρονικοί της "παλιάς σχολής". Καταλαβαίνω ότι αυτός που βάζει την αγγελία, αυτά που πουλάει έχουν την αξία τους και θέλει να πάρει κάποια χρήματα. Σίγουρα δεν τα απόκτησε "τζάμπα". Όσο για τα υλικά που έχω βάλει εγώ στις αγγελίες ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΠΟΥΛΗΘΟΥΝ Ή ΟΧΙ. Αλλά νομίζω ότι δεν μας πέφτει λόγος αφού υπάρχει αυτή η υποσελίδα στο σάιτ και δίνει το δικαίωμα στα μέλη να πουλούν και να αγοράζουν.