PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόταση για το υποφόρουμ ΜΙΚΡΟΕΛΕΝΚΤΕΣ



Mousakias
16-02-09, 11:11
Προτείνω να χωριστεί το φόρουμ σε 3 ενότητες.

1 PIC
2 AVR
3 υπόλοιποι μικροελενκτές

Τρελός Επιστήμονας
16-02-09, 12:32
Συμφωνώ!!!

Τρελός Επιστήμονας
16-02-09, 12:33
Συμφωνώ!!! :biggrin::biggrin::biggrin:

billtech
16-02-09, 21:20
σωστο...και αν γινετε υποκατηγοριες..hardware & softaware

gRooV
17-02-09, 19:17
Αν και τα μηνύματα δεν είναι τόσα πολλά στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν πιστεύω ότι υπάρχει ανάγκη ακόμα για διαχωρισμό. Θα το δω....

Mousakias
26-02-09, 00:32
Αν και τα μηνύματα δεν είναι τόσα πολλά στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν πιστεύω ότι υπάρχει ανάγκη ακόμα για διαχωρισμό. Θα το δω....
Ναι βασικά κι εγώ που είμαι σχετικά μικρός στο φόρουμ παρατήρησα πως δεν ανεβαίνουν πολλά θέματα την μέρα στους μικροελενκτές.
Δυστυχώς. Πιό πολύ εδώ μέσα ασχολύνται με κεραίες, δέκτες, πομπούς και λυχνίες από ότι έχω καταλάβει.

gRooV
26-02-09, 00:37
Ναι βασικά κι εγώ που είμαι σχετικά μικρός στο φόρουμ παρατήρησα πως δεν ανεβαίνουν πολλά θέματα την μέρα στους μικροελενκτές.
Δυστυχώς. Πιό πολύ εδώ μέσα ασχολύνται με κεραίες, δέκτες, πομπούς και λυχνίες από ότι έχω καταλάβει.

Από εσάς εξαρτάται αυτό βρε παιδιά!! Ετοιμάστε κανέναν ευανάγνωστο οδηγό με φωτογραφίες και παραδείγματα να προσελκίσετε κόσμο!! :laugh: :laugh:

Mousakias
26-02-09, 00:40
Από εσάς εξαρτάται αυτό βρε παιδιά!! Ετοιμάστε κανέναν ευανάγνωστο οδηγό με φωτογραφίες και παραδείγματα να προσελκίσετε κόσμο!! :laugh: :laugh:
Πώ πέταξες ιδεάρα:w00t:. Αλλα κι εγώ καινούριος είμαι κάνα παλιό έψαχνα να μου μάθει τα κόλπα. Πάντως ψήνομαι να φτιάξω κάνα tutorial. Κάτι θα μαστορέψω. Μόλις τέλειωσε και η εξεταστική οπότε έχω χρόνο να ετοιμάσω κάτι από τα λίγα που ξέρω.