PDA

Επιστροφή στο Forum : philips pm2412 analog



pliktras
29-03-09, 13:31
γεια σας παιδια...μπορει καποιος απο αυτο το πολυμετρο να μου δωσει την κλιμακα του και αν υπαρχει μια φωτο εινια επειγον για εργασια......στο τει

briko
29-03-09, 14:20
τι τμημα ΤΕΙ πηγαινεις

pliktras
29-03-09, 14:43
τι τμημα ΤΕΙ πηγαινεις
ηλεκτρονικων

HFProject
29-03-09, 15:14
Μήπως περνάς από έξω μόνο.
Δηλαδή είσαι φοιτητής Ηλεκτρονικής ?
:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

pliktras
29-03-09, 15:25
Μήπως περνάς από έξω μόνο.
Δηλαδή είσαι φοιτητής Ηλεκτρονικής ?
:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
ρε φιλε 2 βδομαδες εχουν αρχισει τα μαθηματα του εαρινου και δεν εχω χασει μαθημα εσυ τωρα δεν καταλαβα γιατι κοροιδευεις δεν καταλαβα..νομιζεις οτι εισαι εξυπνος η πετυχημενος..αν ησουν !!!δε θα ησουν εδω τωρα

briko
29-03-09, 17:41
είσαι σε τμήμα ηλεκτρονικής και δεν ξέρεις να μετράς με ένα απλό πολυμετρο;;;;;;;
Όπως αναφέρθηκε άλλαξε επαγγελματικό προσανατολισμό καλύτερα πριν σκοτωθείς από καμία τάση που δεν θα μπορείς να μετρήσεις

xrhstos1978
29-03-09, 18:02
Tι ειναι τουτος ρε???:lool::lool::head::head::head::head:

GR_KYROS
29-03-09, 18:06
Δείξτε κατανόηση:001_smile:
Το πρόβλημα θα ήταν να είναι στο έκτο εξάμηνο και να έκανε τέτοιες ερωτήσεις.
Pliktra η ερώτηση πρέπει να σχετίζετε με το άλλο θέμα που έχεις ανοίξει,
πες τι άλλο ακριβός ψάχνεις να το δούμε.

KOKAR
29-03-09, 18:53
κανένας δεν γεννήθηκε παντογνώστης
όλοι λίγο η πολύ κάπως έτσι ξεκινήσαμε
ας μην καταδικάζουμε λοιπόν κάποιον που τώρα ξεκινάει
το τραγικό θα ήταν όπως πολύ σωστά είπε και ο Βαγγέλης ( Kyros )
να είναι στο 6 εξάμηνο και να έκανε τέτοιες ερωτήσεις
άλλωστε το ότι είναι στα ΤΕΙ δεν σημαίνει ότι και πριν
ασχολιόταν με τα ηλεκτρονικά

pliktras
29-03-09, 19:20
τι λεει briko ..ρε φιλε εχεις περασει απο το τει να δεις τα απλα πολυμετρα ? τι νομιζεις οτι ειναι τα κιτρινα των 12 ευρω χαχαχα..μου φαινεται αυτοδιδακτος εισαι και θα τιναχτεις εσυ στον αερα...και αυτα που λες δεν εχουν να κανουν με το αν ξερεις να μετρας δοξα το θεο ξερω...αυτο τουλαχιστον ...απο εκει και περα αν το μυαλο σου ειναι λιγο και δεν ειδες το αλλο ποστ και δεν καταλαβες δε φταιω......

pliktras
29-03-09, 19:21
Δείξτε κατανόηση:001_smile:
Το πρόβλημα θα ήταν να είναι στο έκτο εξάμηνο και να έκανε τέτοιες ερωτήσεις.
Pliktra η ερώτηση πρέπει να σχετίζετε με το άλλο θέμα που έχεις ανοίξει,
πες τι άλλο ακριβός ψάχνεις να το δούμε.
τπτ εκανα τα κυκλωματα και τους πινακες...μια χαρα κατι λειπει αλλα θα τα παρω το πρωι 1-2 τιμες ευχαριστω...

briko
29-03-09, 21:58
τι λεει briko ..ρε φιλε εχεις περασει απο το τει να δεις τα απλα πολυμετρα ? τι νομιζεις οτι ειναι τα κιτρινα των 12 ευρω χαχαχα..μου φαινεται αυτοδιδακτος εισαι και θα τιναχτεις εσυ στον αερα...και αυτα που λες δεν εχουν να κανουν με το αν ξερεις να μετρας δοξα το θεο ξερω...αυτο τουλαχιστον ...απο εκει και περα αν το μυαλο σου ειναι λιγο και δεν ειδες το αλλο ποστ και δεν καταλαβες δε φταιω......

αν θες πεσμας και σε ποιο ΤΕΙ πηγαινεις

pliktras
30-03-09, 18:26
αν θες πεσμας και σε ποιο ΤΕΙ πηγαινεις
το ανεφερα, αν δεν προσέχεις ......

briko
02-04-09, 22:31
τι λεει briko ..ρε φιλε εχεις περασει απο το τει να δεις τα απλα πολυμετρα ? τι νομιζεις οτι ειναι τα κιτρινα των 12 ευρω χαχαχα..μου φαινεται αυτοδιδακτος εισαι και θα τιναχτεις εσυ στον αερα...και αυτα που λες δεν εχουν να κανουν με το αν ξερεις να μετρας δοξα το θεο ξερω...αυτο τουλαχιστον ...απο εκει και περα αν το μυαλο σου ειναι λιγο και δεν ειδες το αλλο ποστ και δεν καταλαβες δε φταιω......


αν θες πεσμας και σε ποιο ΤΕΙ πηγαινεις


το ανεφερα, αν δεν προσέχεις ......

Η ερώτηση που έκανα είναι σε ποιο ΤΕΙ πηγαίνεις την οποία δεν απάντησες
Και αυτό γιατί εγώ έψαξα μέσα στο Google και βρήκα ότι τέτοια άσκηση με αυτό το πολυμετρακι την έχει το TEI Πειραιά
Τώρα για την πρώτη απάντηση σου θα σου πω το ποιος είμαι και τι γνώσεις έχω αν μου απαντήσεις.