PDA

Επιστροφή στο Forum : Αστραπιαία συνάντηση στην Αθήνα !!!



DT200
25-06-09, 19:23
γεια σε όλους.
ο φίλος Mojo είναι στην Αθήνα και
θα κάνουμε μία συνάντηση αύριο 26/6/09
στο Θησείο κατά της 18:00.

Θα είναι ο Mojo, DT200 και ο Kyros...

όσοι πιστοί προσέλθετε ...

DT200
27-06-09, 18:09
εδώ είναι οι φωτογραφίες από την συνάντηση αστραπή :biggrin:

http://rapidshare.com/files/249255478/Inbox.rar

αν μπορεί κάποιος ας τις αναρτήσει εδώ για να φαίνονται.

sakis
27-06-09, 19:32
βρε σεις !!!!!!! ο κυρος πιος ειναι απο ολους ????? εχουμε που εχουμε αγαπες μεταξυ μας να μην ξερω πως ειναι και η φατσα του ????? χα χα χα ????

κακως δεν το ειδα ....θα ειχα πολυ χαρει να βρεθουμε ..... νομιζω οτι θα ειχαμε πολλα να πουμε ....

απο την αλλη αν θελετε σε καποια φαση να βρεθουμε και προς το χωριο μου ευχαριστω βαζω το τραπεζι !!!!!

GR_KYROS
27-06-09, 22:25
Γιάννη πότε είχαμε κλίσει ραντεβού και δεν το κατάλαβα:confused1:
Εκτός και δεν εννοούσες εμένα.

Ελπίζω να περάσατε καλά , σε κάποια άλλη συνάντηση ίσως βρεθούμε,
και βέβαια χωρίς τον Sakis συνάντηση δεν νοείτε.:001_smile:

DT200
28-06-09, 12:06
Γιάννη πότε είχαμε κλίσει ραντεβού και δεν το κατάλαβα:confused1:
Εκτός και δεν εννοούσες εμένα

Γεια σου φίλε GR_KYROS.
εσύ στο όνομα σου έχεις και ένα GR
ενώ εγώ εννοούσα τον σκέτο KYROS

http://www.hlektronika.gr/forum/member.php?u=32540

στις φωτογραφίες είναι από αριστερά ο Mojo , DT200 , KYROS.

sakis
28-06-09, 19:52
οι τυποι που ειναι στις φωτογραφιες ειναι μια χαρα παιδια μεν .... αλλα κανενας δεν εδειχνε να εχει τα προσοντα να ειναι ο βαγγελλης .... απο οσα εχω νιωσει απο το βαγγελη φανταζομαι οτι θα ειναι ενας κουκλος :001_wub::001_wub::001_wub:

χα χα χα εξω απο τα πειραγματα κια τα καλαμπουρια η προταση μου ισχυει αλλα λογω οικογενειακων υποχρεωσεων εγω δεν ειμαι για πολλες μετακινησεις

οποτε προτεινω μια συνατηση στο χωριο μου ( νεα μακρη) καποια καθημερινη για να μην ειναι πηχτρα στον κοσμο προετινω καλη μασα και απειρες μπυρες απαραιτητες προυποθεσεις ο βαγγελης, ο κοκαρ, ο πετρος , ο ρεφας .....

η μασα δικια μου η μπυρες δικες σας

οσοι πιστοι προσελθετε

NUKE
28-06-09, 20:00
sakh emena ekso?

Triton
28-06-09, 20:09
sakh emena ekso?
Εσύ τρως πολύ φαΐ :lool:

KOKAR
28-06-09, 21:34
Εσύ τρως πολύ φαΐ :lool:

άσε που πίνεις και ένα καράβι μπύρες !!!!:lool::lool::lool:

weather1967
28-06-09, 22:43
Μέσα και εγώ για Νέα Μάκρη ,να κανουμε και κανα μπανακη και μετα παραλια για κανα ψαράκη και καμμιά μπυρίτσα.
Σάκης - Βαγγέλης θα ειναι η συναντηση του αιώνα απο οτι καταλαβαινω,μετα το μπαλαούρο Σάκη :lool:,τις περισσοτερες φορες μερικες ψιλοκοντριτσες πισω απο ενα αψυχο πληκτρολογιο ,στο τετ-ατετ και στο μιλητο απο κοντα γινονται οι καλυτερες φιλιες .
Οχι μονο μπυρες βρε Σάκη αλλοιμονο θα βαλουμε και το τσιμπουσι ,και εχετε ωραια ταβερνακια εκει στην Νεα -Μακρη:001_smile:

KOKAR
28-06-09, 22:57
βρε λες......
http://blogs.guardian.co.uk/books/fight460.jpg

μπααααα δεν νομίζω !!!

plouf
28-06-09, 23:56
οποτε προτεινω μια συνατηση στο χωριο μου ( νεα μακρη) καποια καθημερινη για να μην ειναι πηχτρα στον κοσμο προετινω καλη μασα και απειρες μπυρες απαραιτητες προυποθεσεις ο βαγγελης, ο κοκαρ, ο πετρος , ο ρεφας .....

περναω απο το "χωριό" σου 3 φορές την εβδομάδα για βούτα , ωσπότε
είμαι μέσα πότε ευκαιρείτε όλοι... ?

sakis
29-06-09, 10:06
παιδες γουσταρω τρελλα ....οπτε νομιζετε το κανονιζουμε .....απλα να διαλεξουμε μια καθημερινη βραδυ η απογευμα .... να μην εχει πολυ κοσμο εδω ..... Τα Σ/Κ εδω ειναι τρελλοκομιο

weather1967
29-06-09, 14:20
Πιστεύω μια Παρασκευή αργα το απογευμα με βράδυ ,η καμμιά Δευτέρα-Τετάρτη παλι την ιδια ώρα,ειναι οι καλυτερες μερες .Σιγουρα οχι Σαββατοκυριακο γιατι ειναι πατής με πατώσε ,και δεν θα ευχαριστηθουμε.

GR_KYROS
29-06-09, 17:59
Νέα Μάκρη :confused1:
αυτό θέλει διήμερη εκδρομή με διανυκτέρευση
μετά από τις σχετικές μπύρες.
τέλος πάντων θα επανέλθουμε στο θέμα τις επόμενες εβδομάδες, ως τότε μαζεύετε συμμετοχές.

sakis
29-06-09, 18:25
για το φιλο βαγγελη θα παρεχουμε και κομοδεσιο !!!!

GR_KYROS
29-06-09, 19:33
Κομοδέσιο = είναι οι καμπίνες του πληρώματος σε ένα πλοίο.
Παράφραση του accomodation.


Για όποιον δεν κατάλαβε:001_smile:
Που πάς και τα βρίσκεις ρε Σάκη

NUKE
29-06-09, 21:19
Μεσα και εγω.Αλλωστε την Νεα Μακρη την ξερω καλα καθως ειναι και δικο μου χωριο...

KOKAR
29-06-09, 23:02
παιδιά για μένα είναι αδύνατο να έρθω μεσοβδόμαδα γιατί σχολάω 6:30
και μένω στην άλλη άκρη της αττικής....
καλά να περάσετε !

υ.γ
κανονίστε να βγάλετε και καμιά φώτο

sakis
30-06-09, 10:03
παιδιά για μένα είναι αδύνατο να έρθω μεσοβδόμαδα γιατί σχολάω 6:30
και μένω στην άλλη άκρη της αττικής....
καλά να περάσετε !

υ.γ
κανονίστε να βγάλετε και καμιά φώτο


ΣΩΠΑ ΒΡΕ ΚΩΣΤΑ ....ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ....δεν θα ειναι ευκολα αλλα καπως θα την βρουμε την ακρη .....

αψογος ο Βαγγελης και με κοινωνικη μορφωση ....ξερει εκφρασεις του σαλονιου .......και του λιμανιου !!!!!!!

weather1967
30-06-09, 12:38
ΣΩΠΑ ΒΡΕ ΚΩΣΤΑ ....ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ....δεν θα ειναι ευκολα αλλα καπως θα την βρουμε την ακρη .....

αψογος ο Βαγγελης και με κοινωνικη μορφωση ....ξερει εκφρασεις του σαλονιου .......και του λιμανιου !!!!!!!

Σωστός ο Σάκης ,ετσι να κανονισουμε να βρεθουμε ολοι Κώστα,θα την βρουμε την ακρη .