PDA

Επιστροφή στο Forum : Πέθανε ο Κακαουνάκης?



bibo
31-12-09, 00:53
Πότε ? Που? Πως? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ

sigmacom
31-12-09, 01:02
Πράγματι...
http://www.naftemporiki.gr/news/cstory.asp?id=1760800

bibo
31-12-09, 01:10
Απιστευτοο....

manos_3
31-12-09, 10:57
Όντως συγκλονιστικό...
Εκεί που έβλεπα χθες το Uri Geller,το ανακοίνωσαν ξαφνικά...
Ο Θεός να τον συγχωρέσει....!!

bibo
31-12-09, 12:59
Παιδιά ακόμα να το χονέψω...Τώρα ακούω το αφιέρωμα που γίνεται για εκείνον στον Flash...Συγκλονιστικό...

jimnaf
31-12-09, 14:05
Οταν εχασα την Μανα μου και τον Πατερα μου κανενας δεν εκανε τοσο ντορο .... γιατι λοιπον για το συγχωρεμενο Νικο...........πως κανετε ετσι ρε παιδια μη τρελαθουμε κι'ολας

πω πω κακο που μας βρηκεεεεε !!!!

otakis
31-12-09, 14:10
πω πω κακο που μας βρηκεεεεε !!!!




:thumbup1:

bibo
31-12-09, 21:28
Ναι εντάξει αλλά είχε προσφέρει πολλά στην Ελληνική ραδιοφωνία και όχι μόνο....

antonis_p
04-01-10, 23:15
για να θυμόμαστε και να μην κάνουμε ηρωα τον κάθε παπάρα μετά θάνατον

YouTube- Kakaounakis VS ''Makedonas'' - 8 ola

τέλος πάντων, ο θεός έχει συγχωρέσει άλλους και άλλους, ας συγχωρεσει και αυτόν.

jeik
05-01-10, 00:38
για να θυμόμαστε και να μην κάνουμε ηρωα τον κάθε π@@@ρα μετά θάνατον

YouTube- Kakaounakis VS ''Makedonas'' - 8 ola (http://www.youtube.com/watch?v=M9aLHaDJeEE)

τέλος πάντων, ο θεός έχει συγχωρέσει άλλους και άλλους, ας συγχωρεσει και αυτόν.


+ 1000 , αλλα αν μου επιτρεπεις αντώνη αφαιρω απλως τον χαρακτηρισμο π@@@@ ,δεν υπαρχει πλεον λογος για τετοιο χαρακτηρισμο για τον νεκρο , θεος σχωρεστον ,οσο για τους υπολοιπους οντως πολλοι οι εν ζωη ''παπαρες'' στην πατριδα μας , και δεν βλεπω να εξαφανιζονται ποτε , οι ''Εφιαλτες'' (απο την αρχαιοτητα) , λιγοψυχοι , δεν ψοφανε ποτε και πολλαπλασιαζονται.

Ενας Μακεδονας........

antonis_p
05-01-10, 01:09
χαϊδευτικό ειναι, αν ζουσε θα χρησιμοποιούσα άλλες λέξεις.

YouTube- ???? ?????????? ?? 2012 ????? ? ???????????

panosssvent19
05-01-10, 04:59
Οταν εχασα την Μανα μου και τον Πατερα μου κανενας δεν εκανε τοσο ντορο .... γιατι λοιπον για το συγχωρεμενο Νικο...........πως κανετε ετσι ρε παιδια μη τρελαθουμε κι'ολας

πω πω κακο που μας βρηκεεεεε !!!!


Σωστός ο παίχτης!!!!!!!

Ρε πλάκα σπάτε???ξέρετε πόσες ζωές πάνε τσάμπα στον ευαγγελισμό κάθε μέρα
και δεν βγαίνουν στα κανάλια???Πέθανε ο Κακαουνάκης συλλυπητήρια :crying: και μέχρι εκεί.
Κάθε μέρα ακούω τις ίδιες μαμακίες στην τηλεορ.
Στην τελική ποιος χεστι..ε για τον θάνατο του και ποιος για τον θάνατο του μπαρμπάθωμα,της κυρα μαρίκας,των 23,21,22,25,26,28 χρονών παιδιων που χάνονται 4 κατά μέσο όρο κάθε μέρα από τροχαία ατυχήματα.(και το κράτος κοιτάξει τα προστήματα....)



Εγώ παντος νοιάζομαι ποιο πολλή για τα παιδιά και το εθνικό αυτό θέμα(όχι τα δημοψηφίσματα για μετανάστες (και καλα εθνικό)) και λιγότερο για τον Κακαουνάκη...

Κατι ακόμα σκεφτείτε πόσα άτομα αποδημούν σε τόπο χλοερό και "πάει" το θέμα τους στο υπουργείο υγείας...........

aeonios
05-01-10, 10:00
Πολύ σωστά τα λέτε. Οι τρεις λέξεις στο βίντεο του antonis_p στην αρχή αρχή τα λένε όλα. Ακόμα ψάχνω έναν φτασμένο δημοσιογράφο που να μην εντάσεται στην κατηγορία αυτή.
Συλλυπητήρια για την απώλεια ενός ανθρώπου αλλά μέχρι εκεί !

jeik
06-01-10, 23:17
χαϊδευτικό ειναι, αν ζουσε θα χρησιμοποιούσα άλλες λέξεις.

YouTube- ???? ?????????? ?? 2012 ????? ? ??????????? (http://www.youtube.com/watch?v=XLXnVpqZJPQ)


Καλα που μας τοπε οτι η κρητη ειναι παραμελημενη απο το κρατος , ενω ολες οι αλλες κυριως ακριτικες περιοχες ειναι μες στην τρελη χαρα και στην φροντιδα :001_tt2: :001_tt2: :001_tt2: , ρε πλακα κανουμε , γιαυτο εγινε απο Κρητικο ως ανωτατο αρχοντα της πατριδας η αρχη της ΞΕΦΤΙΛΑΣ με το Μακεδονικο το '92 , ας ζητουσε τοτε δημοψηφισμα να σκορπισουμε σιγα σιγα , να γινουμε κρατιδια , σαν μια διαλυμενη Γιουγκοσλαβια , να γινουν καμια 20αρια κρατη , να γινουν ολοι οι φιλοδοξοι πρωθυπουργοι , να ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι , ρε τι ακουμε !!!!!!

Εδω οι ακριτες των μικρων νησιων αργοπεθαινουνε , ειναι ηρωες ακομα που ζουν εκει ,αν φυγουν ουε κι αλλοιμονο , βλεπω τις τουρκικες σημαιες να φυτρωνουν σαν παπαρουνες σε ελληνικα νησια.

τωρα θα μου πειτε και με Μακεδονα προσφατως τα ιδια σκατα γινανε κλπ κλπ , λυση καμια , ολο ανακατωσουρες και πρωτοποριακες ιδεες ακουω και δεν βγαινει κανεις να κοψει καμια γλωσσα , τι να κανουμε ,εγω βλεπω οτι η φτωχεια (σε καθε επιπεδο - στο πνευμα - στην τσεπη - στο μυαλο ) φερνει γκρινια και επαναστατικες ιδεες.


Το ανησυχητικο ειναι οτι βγαινουν στην επιφανεια στοιχεια οτι τσαμπα πηγε ο Κακαουνακης απο λαθη γιατρων , και το πιο ανησυχητικο απ ολα ειναι οτι για ολλους τους αλλους ανωνυμους που πεθαινουν καθε μερα απο τετοια λαθη και αδιαφοριες σε νοσοκομεια δεν τρεχει καστανο................

MacGyver
06-01-10, 23:43
- Μαυρογιαλούρος: Δεν μου λες ρε Γκρούεζα, για να έχουμε καλό ρώτημα, εσύ τι δουλειά κάνεις; Με τι ασχολείσαι;

- Γκρούεζας: Ε, μα δεν σας είπα κύριε υπουργέ; Είμαι του κόμματος. Από τόσο δα μικράκι στο κόμμα. Αγωνίζομαι για το κόμμα. Ιδρώνω για το κόμμα.
(http://www.youtube.com/watch?v=c-1wZqpQEkM)