Σύνδεση

Επιστροφή στο Forum : κερδισατε το φλουρι?



Nemmesis
01-01-10, 19:02
θελω να δω ποσοι απο εμας κερδισαμε το φλουρι...
εγω παντος πρωτη φορα φετος το κερδισα...!!!
καλη χρονια...

KOKAR
01-01-10, 19:06
εγώ δεν πήρα το φλουρί αλλά πήρα Τ.Κ.Τ.9 !!!! :wiink:

passer07
01-01-10, 19:06
εγω κερδισα το μισώ!:biggrin:

SV1EDG
01-01-10, 19:18
Φασόλια και φέτος...η μια πίτα αποδείχτηκε άφλουρι (και ήταν και συγγενής ο ζαχαροπλάστης) και στην άλλη το κέρδισαν τα Θεία...και του χρόνου !!!!

geo1973
01-01-10, 19:22
η παραδωση δεν εσπασε ουτε και φετος και ετσι για αλλη μια φορα βρισκομαι στους ευελπιστοντες να το κερδισω του χρονου.........καλη χρονια σε ολους μας με υγεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeik
01-01-10, 19:46
Eγω τιποτα σε ολες τις οικογενειακες κοπες που καναμε , τζιφος ,

προηγουμενως ομως που εκοψα την βασιλοπιτα της κουμπαρας για να ΦΑΩ ενα κοματι επειδη πεινουσα το πετυχα με τη μια :lool: , εκοψα ενα και μοναδικο κοματι και ηταν εκει !!! , σκεφτομαι απο του χρονου να κοβω μονος μου πιτα !!!!!!

Πετρος Πετριδης
01-01-10, 19:59
Δεν μου έπεσε το φλουρί όπως συνήθως.Και του χρόνου με υγεία.:biggrin::biggrin::biggrin:

leosedf
01-01-10, 20:13
Εμένα πρώτη φορά μου τυχε και στην κοπέλα μου επίσης.

SV1EDG
02-01-10, 10:27
Εμένα πρώτη φορά μου τυχε και στην κοπέλα μου επίσης.

Εννοείς ότι είχατε βάλει δύο φλουριά ? :lool::lool::lool: Μόλις μου έδωσες μια καλή ιδέα...

manos_3
02-01-10, 12:12
Και εμένα πρώτη φορά μου έπεσε στα χρονικά....μακάρι να'ναι καλή και τυχερη η χρονιά..!!

Leonardo
02-01-10, 13:25
Και εφω για ακομη μια φορα φετος διαλεξα ενα τυχαιο κομματι και σαν να το ηξερα οτι θα το τυχαινα εγω ειχα ενστικτο ...Μακαρι η χρονια να μου παει 2φορες καλυτερα!! Και του χρονου με υγεια και νεες γνωσεις :)))

bibo
02-01-10, 13:40
Bασικά εγώ ήμουν άρρωστη με πυρετό και κυμήθηκα.Δεν είδα τι έγινε και πιος το κέρδισε...Βασικά είμαι ακόμα άρρωστη...Αλλά θέλω να φάω πολύ βασιλόπιτα! (Αλλά είμαστε και 5 άτομα στο σπίτι τα 2 εκ των οποίων είναι ολίγον πιο τροφαντά)Μάλλον δεν θα έχει μείνει για μένα τίποτε...
Τεσπα ...Θα συνεχίσω με τις σούπες μου...:wiink::saad:
Για όλους τους τυχερούς πάντως παιδιά εύχομαι φέτος να είναι η χρονιά σας ^^

Leonardo
02-01-10, 13:47
Για να πω την αληθεια δεν εχει τυχει να δω κοριτσι σε αυτο το φορουμ.χεχε μπραβο ρε συ βιβη, καλη επιλογη θα μαθεις πολλα χρησιμα πραγματακια...

leosedf
02-01-10, 20:45
Οχι έτυχε μια στο σπίτι της και στο δικό μου έτυχε σε μένα.

Πετρος Πετριδης
02-01-10, 22:13
Bασικά εγώ ήμουν άρρωστη με πυρετό και κυμήθηκα.Δεν είδα τι έγινε και πιος το κέρδισε...Βασικά είμαι ακόμα άρρωστη...Αλλά θέλω να φάω πολύ βασιλόπιτα! (Αλλά είμαστε και 5 άτομα στο σπίτι τα 2 εκ των οποίων είναι ολίγον πιο τροφαντά)Μάλλον δεν θα έχει μείνει για μένα τίποτε...
Τεσπα ...Θα συνεχίσω με τις σούπες μου...:wiink::saad:
Για όλους τους τυχερούς πάντως παιδιά εύχομαι φέτος να είναι η χρονιά σας ^^
Περαστικά Βιβή tc.

bibo
04-01-10, 02:15
thnx ...Ακόμα με σούπες είμαι αλλά η φωνή μου είναι καλύτερα οπότε 2-3 κανονικά θα τα πούμε και ραδιοφωνικά πάλι xD:lool:

gdimis
04-01-10, 14:18
καλη χρονια σε ολους-ες,ευχομαι το 2010 να μας φερει ο,τι επιθυμουμε...
εγω ημουν απο τους τυχερους..μού'τυχε το φλουρι....!!!!!!

blueriver
04-01-10, 14:24
εγώ δεν πήρα το φλουρί αλλά πήρα Τ.Κ.Τ.9 !!!! :wiink:

Αυτο τι είναι κοκάρα ? να υποθέσω τόκοι καθυστέρησης ταχυδρομείου για 9 ενατο μηνα ,δηλαδή Σεπτέμβριο ?
Τι μας νοιάζει παλι αν πειρες εσύ τόκους ταχυδρομειου,εδώ εμεις για το φλουρι λεμε ,παλι ακαιρο post.

Eμένα έπεσε το φλουρί φέτος πάντος .

stathis
04-01-10, 14:43
εγω απο τοτε που τελειωσα ηλεκτρονικος κερδιζω καθε χρονο το φλουρι.
εχω φτιαξει μαχαιρι κουζινας με εσωτερικο αν/χνευτη μεταλων στην
χειρολαβη και μεχρι τωρα με εβγαλε ασπροπροσωπο:biggrin::biggrin::biggrin:

KOKAR
04-01-10, 14:49
Αυτο τι είναι κοκάρα ? να υποθέσω τόκοι καθυστέρησης ταχυδρομείου για 9 ενατο μηνα ,δηλαδή Σεπτέμβριο ?
Τι μας νοιάζει παλι αν πειρες εσύ τόκους ταχυδρομειου,εδώ εμεις για το φλουρι λεμε ,παλι ακαιρο post.

Eμένα έπεσε το φλουρί φέτος πάντος .

Του Κ..λου Τα 9μερα... :001_tt2:

GREG
04-01-10, 15:04
εχω φτιαξει μαχαιρι κουζινας με εσωτερικο αν/χνευτη μεταλων στην
χειρολαβη και μεχρι τωρα με εβγαλε ασπροπροσωπο:biggrin::biggrin::biggrin:




!!!! AΠΑΙΧΤΟ......!!!!!

Nemmesis
04-01-10, 15:22
ε ετσι δεν μετραει :P

PCMan
05-01-10, 09:45
Κι εγώ το έτυχα για τρίτη συνεχή χρονιά φέτος.. Πέρισι που το έτυχα πήγα φαντάρος...
Για να δούμε φέτος τί μ@λ@κία θα γίνει...

babisko
05-01-10, 17:50
Κι εγώ το έτυχα για τρίτη συνεχή χρονιά φέτος.. Πέρισι που το έτυχα πήγα φαντάρος...
Για να δούμε φέτος τί μ@λ@κία θα γίνει...

Μήπως φέτος παντρευτείς; :001_tt2:

ΥΓ. Πόσες έμειναν Νίκο;

PCMan
05-01-10, 19:20
Φάε την γλώσσα σου! χεχε

132ΚΣ και την τρίτη πάλι μπαίνω απο άδεια!
Ευτυχώς είμαι μάγειρας! :D

Nemmesis
05-01-10, 20:10
γιατι βρε να φαει τι γλωσσα του? αμα ειναι καλη η νυφη λεφτα-γερο βισμα μπαμπα και ενδεχομενος να μην υπαρχει πεθερα εγω και αυριο παντευομε..:lool::lool::lool:

υγ. μαρια αν τα βλεπεις αυτος ουτε να το σκευτεσε... δεν πλιρεις κανεναν απο τους παραπανω ορους... χαχαχα

spama
08-01-10, 11:26
Και εγώ είχα κάποια χρόνια να το κερδίσω και το κέρδισα φέτος!