PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρονια Πολλα στους Γιωργηδες!



Phatt
23-04-10, 15:31
Χρονια Πολλα παιδια για την γορτη σας, παντα ευτυχισμενοι και να σας χαιρονται οι δικοι σας!

KOKAR
23-04-10, 15:52
Χρόνια πολλά και πάντα καλά σε όλους τους εορταζόμενους.

SRF
23-04-10, 16:22
Νά΄στε καλά! Γιορτάζει το ~1/4 της Ελλάδος δηλαδή... :001_smile:

Κωστης
23-04-10, 20:23
Χρονια Πολλα και απο εμενα και υγεια.

nikif
23-04-10, 21:59
Χρόνια πολλά

ΥΓ. Σχετικά με το εικονίδιο στην υπογραφή: Είσαι μαρτυριάρης...:saad:

Phatt
24-04-10, 00:58
Χρόνια πολλά

ΥΓ. Σχετικά με το εικονίδιο στην υπογραφή: Είσαι μαρτυριάρης...:saad:
Ναι αλλα δεν σκεφτηκες οτι ο καθενας βλεπει μονο το δικο του...:wiink:

SRF
24-04-10, 11:15
Ναι αλλα δεν σκεφτηκες οτι ο καθενας βλεπει μονο το δικο του...:wiink:

:001_tt2::biggrin:
Βρε, λες να λειτουργεί & ως "ταβανόπροκα"? Μπααα! Δεν νομίζω... :001_smile:

Κατά τα άλλα, συγγνώμη που δεν "κέρασα" τίποτα χτες, αλλά με πρόλαβε ο Γιωργάκης που μας κέρασε από το Καρπενήσι :!::!::confused1: όλους ένα καταπληκτικό ΔΝΤ (ΔίΝεΤε) οπότε... :angry: δεν μου έμεινε ούτε Γη ούτε & Ύδωρ να δώσω & σε εσας βρε παιδιά...
Πάντως βρε παιδί μου τι γιορτή έκανε & αυτό το παιδί... Πήγε Καρπενήσι να το γιορτάσει, & καλά! η απλά το κέρασμα το έκανε "εκ του μακρώθεν" ώστε αν σηκωθούν τίποτα πέτρες να κολυμπάει εύκολα το κανά χλμ προς τα 'κουμπαράκια' του στην Τουρκία? Α!!! Μήπως το κανώ & την μπαντάνα που προπονείτο προσφάτως, τα είχε πάρει & μαζί του, άραγε?

Σόρρυ... Ξέφυγα!

KOKAR
24-04-10, 11:22
δεν ξεφυγες, μια χαρά τα λες.....
τι να θυμηθω τωρα....

YouTube- ????? ???????? - ???????? ???????

το μόνο που "ξέχασε" να μας πει οτι θα τα έπαιρνε απο εμάς.....

SRF
24-04-10, 12:03
δεν ξεφυγες, μια χαρά τα λες.....
τι να θυμηθω τωρα....

YouTube- ????? ???????? - ???????? ??????? (http://www.youtube.com/watch?v=WmPm1vb8q1c)

το μόνο που "ξέχασε" να μας πει οτι θα τα έπαιρνε απο εμάς.....

Δεν το έχεις προσέξει καλά το τι έλεγε...
Μεταξύ 18" & 25" λέει συγκεκριμένα ότι "Λεφτά υπάρχουν" .... (εδώ κάνει μικρό διάλλειμα για Ποπ-Κορν μάλλον) & συνεχίζει... "ΑΝ τα διεκδικήσεις !!!, ΑΝ τα προσελκύσεις !!! με επενδύσεις :whistle::help::!: , ΑΝ νοικοκυρέψεις το κράτος (όχι του πολιτικούς:thinking::glop: βεβαίως)!!!
ΑΝ ΑΝ ΑΝ... ΑΝΑΝ! ΑΝΑΝ! (Σχέδιο τύπου Κύπρου... & εδώ) ΑΝΑΝ_ΑΣ!!!

Λεφτά υπάρχουν πάντα κάπου... άλλωστε οι εταίρες για αυτό στήνουν τουρλοκόλια... ώστε να τα πάρουν! Απλά άν καμιά φορά δεν θέλει να γίνει ένας άνθρωπος "εταίρα" έρχεται ο "νταβατζής - προαγωγός" που κυβερνά τον ανεκτικό οίκο & τους αναγκάζει να στηθούν σε 'στάση τραπεζάκι' γιά να τα πάρει εντέλει πάλι αυτός!!!

Άστα... με τόσο ANAN_ AS SX που μας ρίχνουν, να προλάβουμε σε κανά διάλλειμα μεταξύ πελατών ΔΝΤ & ΕΕ, να πάρουμε κανά μαξιλαράκι αφράτο, να καθόμαστε πάνω του αργότερα & να μην πονάν τα οπίσθιά μας!!!

SRF
26-04-10, 19:01
:001_tt2::biggrin:
Βρε, λες να λειτουργεί & ως "ταβανόπροκα"? Μπααα! Δεν νομίζω... :001_smile:

Κατά τα άλλα, συγγνώμη που δεν "κέρασα" τίποτα χτες, αλλά με πρόλαβε ο Γιωργάκης που μας κέρασε από το Καρπενήσι :!::!::confused1: όλους ένα καταπληκτικό ΔΝΤ (ΔίΝεΤε) οπότε... :angry: δεν μου έμεινε ούτε Γη ούτε & Ύδωρ να δώσω & σε εσας βρε παιδιά...
Πάντως βρε παιδί μου τι γιορτή έκανε & αυτό το παιδί... Πήγε Καρπενήσι να το γιορτάσει, & καλά! η απλά το κέρασμα το έκανε "εκ του μακρώθεν" ώστε αν σηκωθούν τίποτα πέτρες να κολυμπάει εύκολα το κανά χλμ προς τα 'κουμπαράκια' του στην Τουρκία? Α!!! Μήπως το κανώ & την μπαντάνα που προπονείτο προσφάτως, τα είχε πάρει & μαζί του, άραγε?

Σόρρυ... Ξέφυγα!

Συγγνώμη, δεν ήταν στο Καρπενήσι... αλλά ακόμα πιό μακριά... στο Καστελλόριζο!
Και γιά να καταλάβετε από που έγινε, ίσως η σημαντικότερη ανακοίνωση γιά την Ελλάδα τα τελευταία 100 χρόνια, ρίξτε μιά ματιά στον χάρτη να δείτε που είναι το Καστελλόριζο! Αυτό σημαίνει "αποκέντρωση" των διοικητικών δραστηριοτήτων ενός κράτους, στην πράξη! :biggrin: