PDA

Επιστροφή στο Forum : δωρεαν εκτροπη κλησης απο σταθερο σε κινητο



daskalosjimy
28-06-10, 09:25
γεια σας και συγχαρητηρια για τη δουλεια που κανετε
μπηκα στο φορουμ γιατι σε αναζητηση στο google για δωρεαν εκτροπη κλησης απο σταθερο σε κινητο βρηκα τον οδηγο του eski και με εντυπωσιασε
βεβαια δεν καταλαβα και πολλα και θα ηθελα λιγο υποστηριξη
το προβλημα μου ειναι οτι εχω moto parking και πληρωνω στον οτε σταθερη γραμμη με τηλεφωνο και internet για να διαφημιζομαι και να με βρισκουν οι πελατες.
επιδη ομως βρισκομαι σπανια στο παρκινκ εχω κανει εκτροπη το σταθερο στο κινητο μου για να απαντω παντα στους πελατες μου.
βεβαια οπως καταλαβαινετε ο λογαριασμος ανεβαινει κατακορυφα γιατι ως γνωστον εγω πληρωνω την εκτροπη.
διαβασα και σε ξενα φορουμ για ενα συστημα celline gsm που κανει εκτροπη της κλησης του σταθερου σε κινητο δωρεαν και το κινητο κανει κληση σε αλλο κινητο με τους δωρεαν χρονους που δινουν πια η εταιρειες οπως whatsup κλπ.
υπαρχει τετοια λυση
θα παρακαλουσα για λιγη βοηθεια

ευχαριστω

Xarry
28-06-10, 11:42
Λοιπον καταρχας και απο whatsup σε whatsup που με τον δωρεαν χρονο μιλανε δωρενα μεταξυ τους αν κανεις ενκτροπη το ενα στο αλλο θα χρεωθει σαν κανονικη κληση. Αρα αυτο δεν μπορει να σε εξυπηρετησει. Γενικα για δωρεαν εκτροπη δεν εχω ακουσει και ουτε νομιζω οτι θα γινει ποτε γιατι τοτε θα εχει ο καθενας απο 10 νουμερα και θα τα κανει εκτροπη σε ενα.

Panoss
28-06-10, 11:56
Ποτέ μη λες ποτέ.
Αν έλεγες πριν μερικά χρόνια, ότι θα έχουμε τέτοιες τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες και μάλιστα σε τέτοιες τιμές, θα σου λέγαν "ποτέ".

ljohnny
28-06-10, 12:09
Μπορείς να το κάνεις, με ένα μικρό τηλεφωνικό κέντρο και με μία γραμμή καρτοκινητού ή με εταιρικό πακέτο, όπου οι ενδοεταιρικές κλήσεις είναι δωρεαν ( με κάποιο πάγιο βέβαια). Αν οι εκτροπές που γίνονται είναι αρκετές, έτσι σε συμφέρει.

Xarry
28-06-10, 12:31
Μπορείς να το κάνεις, με ένα μικρό τηλεφωνικό κέντρο και με μία γραμμή καρτοκινητού ή με εταιρικό πακέτο, όπου οι ενδοεταιρικές κλήσεις είναι δωρεαν ( με κάποιο πάγιο βέβαια). Αν οι εκτροπές που γίνονται είναι αρκετές, έτσι σε συμφέρει.
Kαι αναμεσα στα καρτοκινητα ειναι δωρεαν αλλα οχι στην εκτροπη οπως ειπα και πριν.