PDA

Επιστροφή στο Forum : Τριτη συναντηση στο Ρεθυμνο τωρα τι λετε??



sv9cvk
24-07-10, 23:27
Μετα απο περιπου εναν χρονο λεω οτι ειναι καιρος για καμια συναντηση ,τωρα κατα Ρεθυμνο μερια ε??
Για να δουμε συμμετοχες.........:001_unsure:

morpheas_76
29-07-10, 08:58
Χρησταρα , το ξερεις φυσικα οτι ειμαι μεσα με τα 1000!!!

κατσε να γυρισουν σιγα σιγα οι διακοπανθρωποι απο τα περίχωρα ... Υποθέτω μέχρι τις 20 του Αυγουστου , ακομα θα έρχονται...

IOANNIS
30-07-10, 08:13
καλημερα. συμφωνω απολυτα με την συναντηση!!!! :) μεσα και εγω!!!!!!!!!!

morpheas_76
05-08-10, 12:49
παιδια φευγω για διακοπες και θα παω μαλλον Νοτιο Ηρακλειο(Λεντας!!) . Οτι και να κανονισετε, κανονιστε το για μετα τις 20 , για να γυρίσουμε και οι υπολοιποι.. Αν θελει κανεις απο εδω να παμε παρεα κατω για βουτιες θα ειμαι μεχρι αυριο Ηρακλειο, μετα θα κλεισω τα παντα για να ηρεμησω...

Αντε και καλα μακροβουτια μου !!!!!!!..

Tsalapis
09-08-10, 09:19
Εκαταληξατε σε ημερομηνια? Αντε , και ανε κοψει η δουλεια θα δειξω και γω:biggrin:

morpheas_76
31-08-10, 13:59
Λοιπον , τι γινετε ολα καλα? Θα το κανουμε τελικα? Οποτε θετε ειμαι οκ... Ελπιζω να κανουνε καλο Φραποτσινο στο Ρεθυμνο...
Απλα θελω να ξερω για να κραταω και κατι κοπιες απο ενα προγραμμα προσομοιωσης μου "βρεθηκε" στα χερια μου, για αξιολογιση.. Εαν θελετε παραπανω πληροφοριες στειλετε μου μηνημα ή θα τα πουμε μια και καλη στον καφε..

sv9cvk
06-09-10, 13:07
Λοιπον , τι γινετε ολα καλα? Θα το κανουμε τελικα? Οποτε θετε ειμαι οκ... Ελπιζω να κανουνε καλο Φραποτσινο στο Ρεθυμνο...
Απλα θελω να ξερω για να κραταω και κατι κοπιες απο ενα προγραμμα προσομοιωσης μου "βρεθηκε" στα χερια μου, για αξιολογιση.. Εαν θελετε παραπανω πληροφοριες στειλετε μου μηνημα ή θα τα πουμε μια και καλη στον καφε..

Εχουμε και λεμε
Εγω ενας (το που και ποτε το συζηταμε)
1) sv9cvk

morpheas_76
06-09-10, 16:00
ΔΥΟ - μηδεν... μεσα και εγω ..

ΦΦΦΦΕΕΕΤΤΤΤΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

IOANNIS
09-09-10, 09:03
3) ioannis

morpheas_76
10-09-10, 08:47
Χρηστο , θυμασαι πως λεγανε καποιον απο εδω (forum) που ειναι απο νοτιο Ηρακλειο (τυμπακι-μοιρες) και ειναι και αυτος ραδιο-ερασιτεχνης(καταστροφεας) , να του στειλουμε κανενα μηνυμα μπας και τον γνωρισουμε ?

Επισης ξερει κανεις που εχει χαθει η Σοφια?

Υ.Σ. οι Φοιτητες (ΜΑνολης , Λουκας) μαλλον κοιμουνται ακομα...

Υπομονη και θα φτιαχτει καλη ομαδα.. Απλα αν μεγαλωσουμε μπορει να εχουμε στη μια χερα τον καφέ και στην άλλη τον ΚΕΦΤΕ!!!
Μονο να κρατατε μαχαιρια μαζι σας γιατι αν φτασουμε προς τα μεσα του Ρεθυμνου , εκει σου πετανε το 1/4 του αρνιου στο τραπεζι και σου λενε ΦΑΕ!! Ουτε καν μια σαλατα για το καλο... Τι να πω πια... :)

luhe98922
10-09-10, 11:00
Τι γίνεται?¨Ωραία πράματα βλέπω πάλι μαγειρεύονται... Εγώ έχω αρχίσει να πνίγομαι από μαθήματα που άφησα τα 2 περασμέα χρόνια... ΑΛΛΑ θα προσπαθήσω να έρθω... Δεν σας το υπόσχομαι όμως...

navar
10-09-10, 13:58
αυτό με το 1/4 του αρνιού είναι μεγάλο δέλεαρ και δεν έχω πάει ποτέ κρήτη !
βρε λές ?

morpheas_76
10-09-10, 20:03
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα
χαχαχαχααχαχαχαα

Ελα εσυ και κανονιζω και μαχαιρι για σενα, μην το κουβαλας και απο τα Τρικαλα , να μας πουμε και αφιλοξενους.Η προσκληση ισχυει για ολους εννοειται απλα ΜΟΝΟ οσοι ειναι παροντες θα φανε :P (Μουχαχαχαχαχα!!!!)

sofaki
13-09-10, 12:25
:byebye: γειαααα!!! εδώ ειμαι και εγώ!!!!
αντε αν μαζευτεί καλή παρέα θα έρθω και εγώ(πιστευω να τα καταφέρω..)!!!! :001_rolleyes:

morpheas_76
13-09-10, 15:42
Που 'σαι συ βρε Σοφάκι!!!!

Λέω μας ξεχασε...

την βλεπω την "δουλεια" προς το τελος του μηνα αρχη του επομενου.. Τι λετε? Για να ακουσω γνωμες ..