PDA

Επιστροφή στο Forum : facebook



studio A4
20-09-10, 23:53
παιδια καλησπερα , μια ερωτηση που σιγουρα τη γνωριζετε .....Μια φιλη στο facebook ,αν και ειναι μεσα ,δεν φαινεται στους συνδεδεμενους φιλους ..... ποια εφαρμογη χρησιμοποιει ?????? (δε θελω να ρωτησω την ιδια !!!! ) ευχαριστω !!!!

moutoulos
21-09-10, 00:40
Βρε Χρήστο θα μας τρελάνεις ... :001_tongue:. Τι ερώτηση είναι αυτή?, ευτηχώς που το έβαλες στη σωστή κατηγορία, και όχι στα "Τροφοδοτικά".

Καμία ..., απλά έχει κλειστό το chat.

navar
21-09-10, 00:41
ερως ανικατε μαχαν

ΚΥΡΙΑΚΟΣ 69
21-09-10, 15:07
ευτηχώς που το έβαλες στη σωστή κατηγορία, και όχι στα "Τροφοδοτικά".



Με πέθανες !! :lool:

Λυκιδευς
21-09-10, 15:20
το facebook ειναι μαλ..κια εχει κανει τους ανθρωπους robot

plouf
21-09-10, 15:48
Για απαντηση στο αρχικο ερώτημα.. πιθανον πραγματικά ειναι offline παρολα αυτα,
μπορεις να φτιάξεις μια "λιστα" στο facebook chat , και κάθε λίστα έχει ξεχωριστό offiline πλήκτρο (δεξιά του ονόματος της λίστας)

Nemmesis
21-09-10, 16:07
το facebook ειναι μαλ..κια εχει κανει τους ανθρωπους robot

πως ακριβως τους εκανε ρομποτ? γιατι εγω εχω facebook και βοηθαει αρκετα... και επισης δεν εχω κανεναν φιλο που να εχει παθει καποιου ειδους εξαρτηση απο αυτο... ασε που εχει και τα τυχερα του....
αλλα και παλι τι να πω... εγω ειμαι απο αυτους που εχω τηλεωραση στο σπιτι μου...

Χρηστο η απαντηση που ψαχνεις βρισκεται στα λογια του συνονοματου σου plouf

Λυκιδευς
21-09-10, 16:24
πως ακριβως τους εκανε ρομποτ? γιατι εγω εχω facebook και βοηθαει αρκετα... και επισης δεν εχω κανεναν φιλο που να εχει παθει καποιου ειδους εξαρτηση απο αυτο... ασε που εχει και τα τυχερα του....
αλλα και παλι τι να πω... εγω ειμαι απο αυτους που εχω τηλεωραση στο σπιτι μου...

Χρηστο η απαντηση που ψαχνεις βρισκεται στα λογια του συνονοματου σου plouf
μιλαω για τους ανθρωπους που σε καθε τους ζητηση αναφερουν αυτο το πραγμα...εχω 456783 φιλους και δεν εκανα φιλο αυτο και εκανα tag εκεινον κτλ κτλ.διαφωνεις μ αυτο;εσυ μπορει να το χρησιμοποιεις σαν εργαλειο και ειναι πολυ θετικο ειναι ενα ειδος δωρεαν επικοινωνιας αλλα ως εκει...

navar
21-09-10, 18:24
έχοντας το 4 μήνες κλειστό, έγινα πιο παραγωγικός !
είναι και εργαλείο μερικές φορές, έχει και τα τυχερά του που λέει ο παναγιώτης , αλλά....
όπως και να έχει αν αρχίσουμε να μιλάμε για αυτό , όλοι θα έχουμε δίκιο και όλοι θα βρίσκουμε και θετικά και αρνητικά !

Λυκιδευς
21-09-10, 18:37
έχοντας το 4 μήνες κλειστό, έγινα πιο παραγωγικός !
είναι και εργαλείο μερικές φορές, έχει και τα τυχερά του που λέει ο παναγιώτης , αλλά....
όπως και να έχει αν αρχίσουμε να μιλάμε για αυτό , όλοι θα έχουμε δίκιο και όλοι θα βρίσκουμε και θετικά και αρνητικά !

εννοειται αν χρησιμοποιεις σωστα κατι ειναι εργαλειο για παραδειγμα μια συριγγα ο γιατρος την χρησιμοποιει για να σωσει μια ζωη και ο χρηστης ναρκωτικων για να παρει...παντα εχει σημασια πως χρησιμοποιεις κατι!!!

Nemmesis
21-09-10, 21:06
εννοειται αν χρησιμοποιεις σωστα κατι ειναι εργαλειο για παραδειγμα μια συριγγα ο γιατρος την χρησιμοποιει για να σωσει μια ζωη και ο χρηστης ναρκωτικων για να παρει...παντα εχει σημασια πως χρησιμοποιεις κατι!!!

αρα τι σου φταει το ερμο το facebook? τον καθε χρηστη να βριζεις... οχι την συριγγα ..

Nemmesis
21-09-10, 21:13
μιλαω για τους ανθρωπους που σε καθε τους ζητηση αναφερουν αυτο το πραγμα...εχω 456783 φιλους και δεν εκανα φιλο αυτο και εκανα tag εκεινον κτλ κτλ.διαφωνεις μ αυτο;εσυ μπορει να το χρησιμοποιεις σαν εργαλειο και ειναι πολυ θετικο ειναι ενα ειδος δωρεαν επικοινωνιας αλλα ως εκει...

συμφωνω και επαυξανω...

Λυκιδευς
21-09-10, 21:30
συμφωνω και επαυξανω...

χαιρομαι που συμφωνουμε!!!!

billtech
22-09-10, 03:07
το facebook ειναι μαλ..κια εχει κανει τους ανθρωπους robot
+1000000000000000000000 Like!!!!
αμα τα λεω εγω ολοι με λενε κακο γτ δεν εχω φιλους εκει μεσα και παραμυθια...αμα τους πεις για καφε ομως κανενας δεν εχει χρονο...να παιζουν εκει μεσα εχουν ομως....

Και για τον φιλο που εκανε το πρωτο ποστ...απλα μην ασχολησε...η παρε τηλεφωνο να βρεθειτε αμα θελεις να τα πεις μαζι της η απλα αστο να παει στα κομματια....