Σύνδεση

Επιστροφή στο Forum : υπογραφη...



Nemmesis
12-10-10, 23:15
γιατι σε καποια τοπικ εμφανιζετε η υπογραφη μου και σε καποια αλλα οχι...

αφηνω να περασει αμασητο το θεμα οτι καποιος mod μου εσβησε την παλια....

leosedf
13-10-10, 13:43
Πρόσεξες οτι στη γρήγορη απάντηση έχει μια επιλογή
16202

Και στον επεξεργαστή κειμένου
16203

Μήπως δεν έχεις πάντα τσεκαρισμένη την επιλογή?

Φυσικά το οτι σβήνονται οι υπογραφές είναι γελοίο και το οτι απαντάω μόνο.
Οι υπογραφές δεν μπορούν να σβηστούν απο κανέναν. Απλα ξέχασες οτι έγινε αλλαγή στο σύστημα και άλλαξαν πράγματα και ρυθμίσεις.

Nemmesis
14-10-10, 21:55
Πρόσεξες οτι στη γρήγορη απάντηση έχει μια επιλογή
16202

Και στον επεξεργαστή κειμένου
16203

Μήπως δεν έχεις πάντα τσεκαρισμένη την επιλογή?

εδω μπορει να εχεις και δικαιο... αν και ποτε δεν τα αλλαξα αυτα μπορει κατι να εγινε...




Φυσικά το οτι σβήνονται οι υπογραφές είναι γελοίο και το οτι απαντάω μόνο.
Οι υπογραφές δεν μπορούν να σβηστούν απο κανέναν. Απλα ξέχασες οτι έγινε αλλαγή στο σύστημα και άλλαξαν πράγματα και ρυθμίσεις.

ε καλα... θυμαμε και χαρακτιριστικα οτι ειχα μια υπογραφη και μια λεξη καπως αποτομη... και ειχε αλλαχτει απο καποιον με μια πιο αριστοκρατικη...
τεσπα... δεν υπαρχει θεμα...

leosedf
14-10-10, 22:10
Οι συντονιστές δεν μπορούν να αλλάξουν υπογραφές, αυτό είναι σίγουρο.
Δεν ξέρω αν ο διαχειριστής μπορεί αλλα αυτό θα μας το πεί ο Θάνος.

Δεν βλέπω λόγο να αλλάζει υπογραφή πάντως εκτός και αν έγραφε κάτι περίεργο. Που και πάλι περίεργο φένεται γιατί ξέρω οτι δεν αλλάζει.

gRooV
14-10-10, 22:41
Εγώ δεν θυμάμαι να έχω αλλάξει κάποια υπογραφή, θα είχα κάνει σύσταση πρώτα.

Τρελός Επιστήμονας
14-10-10, 23:30
Αυτό που παρατήρησα είναι ότι αν αλλάξω την υπογραφή μου αυτή εμφανίζεται στις καινούριες μου δημοσιεύσεις και όχι στις παλιότερες.

moutoulos
16-10-10, 14:41
... αν αλλάξω την υπογραφή μου αυτή εμφανίζεται στις καινούριες μου δημοσιεύσεις και όχι στις παλιότερες.

Και εγώ αυτή την εντύπωση είχα, αλλά το έκανα πριν απο λίγο, και δεν ισχύει, η καινούργια
εμφανίζεται και στα παλαιότερα πόστ. Εκτός αν έπρεπε να περάσει κάποια ώρα, απο αλλαγή
σε αλλαγή της υπογραφής.

leosedf
16-10-10, 14:42
Νομίζω φένεται στις καινούριες γιατί θέλει χρόνο μέχρι η βάση δεδομένων να κάνει refresh σε όλο το φόρουμ.