PDA

Επιστροφή στο Forum : LED-TORCH DARK DETECTOR



Zak
25-11-10, 00:15
ΣΚΈΦΤΗΚΑ ΜΙΑ ΛΎΣΗ ΝΑ ΦΤΙ’AΞΩ LED-TORCH DARK DETECTOR
ΣΤΗΝ ΟΥΣΊΑ NA ΦΤΙA’ΞΩ ΈΝΑ ΦΑΚΌ ΝΥΧΤΌΣ ΜΕ ΔΥΟ LED ΓΙΑ ΚΑΤΑΝ’AΛΩΣΗ ΠΟΥ ΣΤΟ ΑΠΌΛΥΤΟ ΣΚΟΤA’ΔΙ ΝΑ ΑΝA’ΒΕΙ ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΌΜΕΝΕΣ ΜΠΑΤΑΡΊΕΣ 1) ΝΑ ΤΟ ΈΧΩ ΚΌΛΙΣH
ΣΤΟ ΤΟΊΧΟ ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΈΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ 2) NA TO EXO STO TOIXO STO SPITI MOU SAN EMENGERCY LED TORCH OTAN KOPEI TO pEUMA .
\ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΌΜΕΝΕΣ ΜΠΑΤΑΡΊΕΣ PACK 3.6 V
ΑΠΌ ΒΔΟΜA’ΔΑ ΘΑ ΒA’ΛΩ ΚΑΙ FOTO .

1. Nα γράφετε το μήνυμά σας μόνο με ελληνικούς και πεζούς χαρακτήρες ώστε να είναι πιο ευανάγνωστο και κατανοητό.
Η γλώσσα μας είναι όμορφη, καιρός να τη θυμηθούμε. Τα greeklish και τα κεφαλαία θα αντιμετωπίζονται αυστηρά.
πάτα επεξεργασία και διόρθωσε το

Zak
25-11-10, 16:22
Eχω φτιάξει 6 led torch dark detector ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΊΕΣ είναι σε ΣΕ PACK : 1 PACK λιθίου ,
1 PACK HI-CD ,4 PACK HI-NH
σκεφτόμουνα για τι φόρτιση τις λιθίου φορτιστεί ειδικό και τη NI-CD (λίγο μακριά από αυτές τις μπαταρίες αλλα τις είχα στο ράφι)
και τα 4 PACK NI-ΜΗ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΤΟΎΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΈΡΑ ΔΕΝ ΈΧΩ 4 M/S ΟΠOΤΈ "ΣΚΕΦΤΙΚΑ"
για λόγους οικονομίαs μονο τα 4 pack NI-ΜΗ να τα φορτίζω από το pc από το πλάι που βγάζει 5v και τροφοδοτεί το cd-rom η από usb
δηλαδή θα φορτίζω 4 pack παράλληλα με κατανάλωση περίπου 1A σύνολο , στα 5v και χωρίς κύκλωμα φόρτισης για περίπου 5 ώρες δηλαδή θα φτιάξω κάτι σαν mini "πολιμπριζο" 4 θέσεων μονο για τα 4 pack το καθένα pack είναι περίπου 600-900 mah