Σύνδεση

Επιστροφή στο Forum : Γιατι κλειδωθηκε το θεμα "τι θελει να πει το αμπερομετρο"?



fra
31-12-10, 08:38
Γιατι κλειδωθηκε το θεμα μου "τι θελει να πει το αμπερομετρο"???? http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=54130

jim.ni
31-12-10, 17:43
και εγώ την ιδια απορία εχω και εκτός αυτου νιώθω και πολυ μαλάκας που πήγα και έγραψα προσπαθώντας να συμφιλιώσω 2 ανθρώπους και το μήνυμα έφυγε στα σκουπίδια λες και έκανα κατι κακό. Επίσης ρώτησα τον φιλο που λεει οτι ειναι ιδικός αν πρέπει να παει στα σκουπίδια ή αν υπάρχει σωστός τρόπος να καταστραφεί το αμπερόμετρο αλλα απάντηση δεν πήρα ποτε αφου κάποιος """"έξυπνος"""" θεώρησε το μήνυμα μου κακο και το διέγραψε. ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Ειναι πάγια τακτική στις μέρες μας οι υπεύθυνοι των forum (οχι μόνο αυτού εδω, όλων) να ενεργούν με μεθόδους πονάει κεφάλι κόβει κεφάλι για να μην πω τίποτα βαρύτερο μερα που είναι. Όποιος βαριετέ να ασχοληθεί με ενα φορουμ και δεν έχει χρόνο να κάτσει να ασχοληθεί και να επιλύσει προβλήματα να παρατηθεί απο συντονιστής κτλ

antonis
31-12-10, 18:11
και εγώ την ιδια απορία εχω και εκτός αυτου νιώθω και πολυ μαλάκας που πήγα και έγραψα προσπαθώντας να συμφιλιώσω 2 ανθρώπους και το μήνυμα έφυγε στα σκουπίδια λες και έκανα κατι κακό. Επίσης ρώτησα τον φιλο που λεει οτι ειναι ιδικός αν πρέπει να παει στα σκουπίδια ή αν υπάρχει σωστός τρόπος να καταστραφεί το αμπερόμετρο αλλα απάντηση δεν πήρα ποτε αφου κάποιος """"έξυπνος"""" θεώρησε το μήνυμα μου κακο και το διέγραψε. ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Ειναι πάγια τακτική στις μέρες μας οι υπεύθυνοι των forum (οχι μόνο αυτού εδω, όλων) να ενεργούν με μεθόδους πονάει κεφάλι κόβει κεφάλι για να μην πω τίποτα βαρύτερο μερα που είναι. Όποιος βαριετέ να ασχοληθεί με ενα φορουμ και δεν έχει χρόνο να κάτσει να ασχοληθεί και να επιλύσει προβλήματα να παρατηθεί απο συντονιστής κτλ

Ειναι και πάγια τακτική να αναφέρεις κοσμητικά επίθετα ακόμα και αν αναφέρεσαι για τον εαυτό σου όπως παραπάνω σε δημόσιο χώρο? Ή να στο πω αλλιώς αν συμπεριφέρεσαι έτσι στον εαυτό σου ... στους άλλους τι κάνεις?

Χθες στο θέμα που αναφέρεστε κάποιος κύριος ''χ'' άρχισε τις βρισιές για κάποιο λόγο με αποτέλεσμα να σβηστούν κατάτην άποψή μου όλο το ''σκηνικό''.

όσο για το ''πονάει κεφάλι κόβει κεφάλι'' άλλο ο συντονιστής και άλλο ο ''παιδαγωγός''

georgz
31-12-10, 19:28
Γιατί να μην το κλειδώσουν? Ήταν 6 σελίδες και στις 4 μάλωναν. Οι δουλειά των διαχειριστών είναι να κρατάνε καθαρό το site και όχι να σας μαλώνουν.

leosedf
31-12-10, 20:03
Γιατί αντί να μιλήσετε σοβαρά ωστε να μάθει και κανένας άσχετος όπως εγώ η κάποιος που πρωτομπήκε ξεκίνησε ένας να λέει τους άλλους άσχετους μετά ό άλλος να βρίζει, ο άλλος να προσπαθεί να βάλει τους ανθρώπους να μη μαλώνουν μεταξύ τους και στο τέλος έγινε πο****α το θέμα.
Το οτι απλά κλειδώθηκε και δεν διαγράφηκε είναι οτι είχε και μερικά χρήσιμα μηνύματα μπας και διαβάσει κανένας Χριστιανός που ενδιαφέρεται.
Δημήτρη κάποια μηνύματα σβήνονται γιατί δεν ταιριάζουν μέσα στο θέμα. Δεν μπορεί να σβηστούν οι προσβολές και ενώ ενα θέμα κυλάει κανονικά να βλέπεις έναν να λέει "ρε παιδιά μή μαλλώνετε".
Τώρα αν θεωρείτε οτι έπρεπε να μείνει ανοιχτό ενω ο άλλος στο τελευταίο post έριχνε γαμωκάντηλα τότε τί να πώ?.. Δεν πρόκειτε να κάτσει κανείς να βάλει μυαλό σε κανέναν, τρώει ban, πέφτουν διαγραφές και πάει σπίτι του.

fra
31-12-10, 20:57
Ok, και εγω δεν συμφωνω με τις βρισιες που επεσαν, αλλα γιατι να σβιστουν και να κοπουν μηνυματα που ηταν ασχετα με τον διαλογο που ειχαν τα δυο μελη?Τα ποστ τα δικα μου και αλλων που λεγαμε τις αποψεις μας χωρις να βριζουμε και ηταν σχετικα με το θεμα γιατι να μην φαινονται και να μην μπορουμε να συνεχισουμε την συζητηση που για εμενα και για αλλα μελη ηταν χρησιμη και πιστευω οτι θα μας βοηθουσε? Και το συγκεκριμενο θεμα μπορει να ενδειαφερει και αλλα μελη τωρα ή στο μελλον. Δεν ξερω αν υπαρχει δυνατοτητα, αλλα θα μπορουε να σβηστουν τα ασχετα μηνυματα ή να αποκλειστουν τα συγκεκριμανα μελη και οχι ολοι η υπολοιποι που συμμετεχουν.

leosedf
31-12-10, 21:24
Το συγκεκριμένο κλειδώνεται και έχει ανοιχτεί το αρχικό. Συνεχίστε εκεί.