PDA

Επιστροφή στο Forum : Πεθαίνουν τα μπισκότα πρόωρα !!



ΚΥΡΙΑΚΟΣ 69
07-01-11, 08:45
Το τελευταίο 24ωρω , Πεθαίνουν τα μπισκότα πρόωρα !!
και αναγκάζομαι να κάνω κάθε φορά ... login !!

Έγινε καμιά αλλαγή στο φόρουμ ?

GeorgeVita
07-01-11, 09:30
Γειά σου Κυριάκο, παρόμοιο πρόβλημα υπήρχε στο: 'Logout κάθε τρείς και λίγο.... (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=53351)'
Δοκίμασε 'καθάρισμα ιστορικού' έστω επιλεκτικά για το hlektronika.gr

Σε εμένα το Logout είναι μετά από 10-15 λεπτά απραξίας δηλαδή χωρίς πρόβλημα όπως πάντα με
λειτουργικά: winXP/winvista/ubuntu
browsers: Internet Explorer και Firefox (με AdvBlockPlus)

Τον Firefox τον δοκίμασα και στα winXP/winvista.

G

Xarry
07-01-11, 13:25
Με τι browser δε μας λετε.

KOKAR
07-01-11, 15:14
όταν κάνετε login καντε και ενα τικαρισμα στο Αυτόματη Σύνδεση και είσαστε super
όσες ώρες και εαν ειναι ανενεργό στο πρώτο refresh που θα κάνετε θα είσαστε Login.

navar
07-01-11, 16:31
όταν κάνετε login καντε και ενα τικαρισμα στο Αυτόματη Σύνδεση και είσαστε super
όσες ώρες και εαν ειναι ανενεργό στο πρώτο refresh που θα κάνετε θα είσαστε Login.
το ίδιο ισχύει και σε μένα απο την πρώτη μέρα που έκανα εγγραφή !

button
07-01-11, 17:10
είμαι απο τις 13.00 ΟΝ και δεν με πέταξε και το login όταν περνάω με CC το σύστημα έτσι εχω και 1 χρόνω να βάλω password με chrome 6 μήνες και FF κάτι χρόνια...

ωραίος τίτλος Κυριάκο

KOKAR
07-01-11, 17:46
είμαι απο τις 13.00 ΟΝ και δεν με πέταξε και το login όταν περνάω με CC το σύστημα έτσι εχω και 1 χρόνω να βάλω password με chrome 6 μήνες και FF κάτι χρόνια...

ωραίος τίτλος Κυριάκο

+1000 !!!!

plouf
07-01-11, 19:08
οχι εδώ

όμως μου συμβαίνει σε άλλο forum ελληνικό με FF .. το μον κοινό που βλέπω ειναι οτι αι εκείνο είναι vBulletin

ΚΥΡΙΑΚΟΣ 69
07-01-11, 21:04
Είμαι με Firefox και δεν θα " έκλαιγα " εάν έμπαινα κανονικά , με τα αποθηκευμένα συνθηματικά , όπως πριν.

Και επειδή δεν έχω κάνει κάποια αλλαγή στις τελευταίες δυο βδομάδες , χτύπησα την καμπάνα ..

ΘΑ σβήσω τα " Μπισκοτα " και βλέπουμε ..

KOKAR
08-01-11, 11:43
και εγώ με Firefox είμαι, χωρίς να εχω αποθηκευμένα τα συνθηματικά αλλα αν κάνεις αυτό που λέω στο ποστ 4 δεν θα εχετε πρόβλημα.

υ.γ
εχει σεταρι τον firefox όταν τον κλεινω να σβηνει ολα τα μπισκότα του...αλλα αυτο δεν εχει να κάνει με το προβλημα που λες. !