PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΑ



ΘΥΜΙΟΣ
15-01-11, 19:18
Εχω μια απορεια και θα την πω ....οσο χαζο και αν ακουγεται.
Με ποιο τροπο εξαφανιζονται καποιες κατασκευες και συζητησεις απο hlektronika .gr?????????????????:001_tt2:

xifis
15-01-11, 19:20
azax.
τα κανει αορατα :)

ΘΥΜΙΟΣ
15-01-11, 19:25
azax.
τα κανει αορατα :)
αλλη χαζη ερωτηση ...ποιο ειναι πιο αποτελεσματικο ,το azax η η λογοκρισια;;;;;;

Nemmesis
15-01-11, 19:42
εννοεις οτι θελεις να "εξαφανισεις" καποια θεματα ή "εξαφανιστηκαν" και τα ψαχνεις??

GeorgeVita
15-01-11, 20:03
Και αν τα ψάχνεις, περίγραψέ τα να στα βρούμε εμείς!
G

ΘΥΜΙΟΣ
15-01-11, 20:31
Και αν τα ψάχνεις, περίγραψέ τα να στα βρούμε εμείς!
G
Τα βρηκα!!!!!!!
<<πηγαν>>στα επιπροσθετα!

radioamateur
15-01-11, 21:05
Η γνώμη μου είναι ότι καθάρισες την οθόνη του υπολογιστή σου με AZAX.Προφανώς αυτό θα φταίει αφού τα κάνει όλα αόρατα...
:hahahha::hahahha::hahahha::hahahha::hahahha::haha hha:

moutoulos
15-01-11, 22:13
Εχω μια απορεια και θα την πω ....οσο χαζο και αν ακουγεται.
Με ποιο τροπο εξαφανιζονται καποιες κατασκευες και συζητησεις απο hlektronika .gr?????????????????:001_tt2:

Γειά σου Θύμιο. Οι πραγματικές "συζητήσεις" δεν εξαφανίζονται ποτέ. Οι πορδήθεν "συζητήσεις" ...
φεύγουν άδοξα :laugh:.

Φαντάζομαι εννοείς αυτή (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=54255&p=407730#post407730) & αυτή (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=54251). Δεν εξαφανίστηκαν, απλά η μια εκ των δυο (δεν θυμάμαι ποια),
μεταφέρθηκε στη σωστή κατηγορία :wiink:.

ΘΥΜΙΟΣ
17-01-11, 15:01
Γειά σου Θύμιο. Οι πραγματικές "συζητήσεις" δεν εξαφανίζονται ποτέ. Οι πορδήθεν "συζητήσεις" ...
φεύγουν άδοξα :laugh:.

Φαντάζομαι εννοείς αυτή (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=54255&p=407730#post407730) & αυτή (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=54251). Δεν εξαφανίστηκαν, απλά η μια εκ των δυο (δεν θυμάμαι ποια),
μεταφέρθηκε στη σωστή κατηγορία :wiink:.
Αν αυτη ειναι η συμπεριφορα των συντονιστων απορω γιατι επιβαλεται σε επισκεπτες απαγορευση δημοσιευσεων.

moutoulos
17-01-11, 16:06
:blink:... συμπεριφορά συντονιστών?. Τι δεν σου άρεσε απο αυτό που έγραψα?. Ή τι παράπονο έχεις
ας πούμε απο μένα?.

Το πορδήθεν ... εννοώ, οι παλαιότεροι ξέρουν, υπήρχαν/υπάρχουν μέλη που απαντούν/ξεκινούν
μια συζήτηση μόνο και μόνο για καυγά (συνήθως). Αυτές τις συζητήσεις έτσι τις λέω ..., δεν ήταν
καμία σπόντα για σένα (αν κατάλαβες κάτι τέτοιο).

Οι κανονικές συζητήσεις/κατασκευές (σαν την δικία σου, άσχετα που δεν μας έκανες περιγραφή αυτής)
παραμένουν. Οι υπόλοιπες που εξελίσσονται σε καυγά ..., φεύγουν (ή καθαρίζονται, ανάλογα τα πόστ).

ΘΥΜΙΟΣ
17-01-11, 17:35
[QUOTE=moutoulos;409848]:blink:... συμπεριφορά συντονιστών?. Τι δεν σου άρεσε απο αυτό που έγραψα?. Ή τι παράπονο έχεις
ας πούμε απο μένα?.

Το πορδήθεν ... εννοώ, οι παλαιότεροι ξέρουν, υπήρχαν/υπάρχουν μέλη που απαντούν/ξεκινούν
μια συζήτηση μόνο και μόνο για καυγά (συνήθως). Αυτές τις συζητήσεις έτσι τις λέω ..., δεν ήταν
καμία σπόντα για σένα (αν κατάλαβες κάτι τέτοιο).

Δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα αν η κατασκευη μεινει η φυγει .ουτε επιδιωκω την αυτοπροβολη για κανενα απολυτως λογο.
Αν εβαλα εδω καποια απο τις κατασκευες ,παρεπιπτοντως ειναι τοσες που θα χρειαζοταν μηνες να παρουσιαστουν,ειναι γιατι ηθελα να δειξω σε οποιον πραγματικα ενδιαφερεται οτι ειναι δυνατον με λιγα χρηματα και χωρις καποιοι να τον πιανουν <<κοτσο>>να ακουσει ηχο λαμπας.
Ξαναλεω και εδω οτι απο την πρωτη στιγμη δεν εκανα καμμια προσπαθεια να παρουσιασω την κατασκευη σαν <<δικια μου>> αντιθετα εδωσα ολα τα στοιχεια αυτων που δικαιωματικα τους ανηκει.
Σε ενα τουλαχιστο ατομο που ζητησε εστειλα την αλλη κιολας μερα πληρη στοιχεια,εδω ειναι ας βγει να το πει.Το οτι δεν εβαλα εδω αυτα τα αρχεια ο καθε νοημων μπορει να το καταλαβει.
Δεν ζητησα και δεν θελω καμμια προνομιακη αντιμετωπιση απο κανενα,δεν δινω ομως και σε κανενα το δικαιωμα να με προσβαλει και μαλιστα δημοσια ουτε απ'ευθειας ουτε με υπενυγμους .
Αυτα για την ωρα α για να μη μου διαφυγει......σε καμια περιπτωση δεν εχω ουτε τη διαθεση ουτε και το χρονο να καυγαδισω με κανεναν.
Τελειωνοντας επαναλαμβανω οποιος νομιζει οτι ενδιαφερεται πραγματικα για οτι μπορω να βοηθησω δεν θα αρνηθω

moutoulos
17-01-11, 23:03
Θύμιο πραγματικά συμφωνώ με αυτά που λές 100%. Αυτό όμως που δεν καταλαβαίνω,
ποιό είναι το πρόβλημα που συζητάμε?. Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο, ή τουλάχιστον
δεν θυμάμαι να σε πρόσβαλα κάπου ...