PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα παροχου.



holliday
04-02-11, 20:46
Καλησπερα σας.Γνωριζει καποιος να μου πει με ποιον φορεα να επικοινωνησω ,σχετικα με προβληματα που εχω με τον παροχο μου[τηλεφωνο ,internet],ευχαριστω.

Λυκιδευς
04-02-11, 20:49
Καλησπερα σας.Γνωριζει καποιος να μου πει με ποιον φορεα να επικοινωνησω ,σχετικα με προβληματα που εχω με τον παροχο μου[τηλεφωνο ,internet],ευχαριστω.με τον παροχο σου!τι εταιρια εχεις;

holliday
04-02-11, 20:51
Καλως η κακως,μαλλον κακως οn telecoms.

Λυκιδευς
04-02-11, 21:08
Καλως η κακως,μαλλον κακως οn telecoms.
παρ τους τηλεφωνο ,τους πηρες αλλα δεν συναιτιζονται;

holliday
04-02-11, 21:11
Τηλεφωνο τους πηρα,email τους εστειλα,φωνη εν τη ερημω........ελεος....καποιος φορεας τελος παντων κατι θα υπαρχει για να κανεις οχι παραπονα αλλα καταγγελεια.

Λυκιδευς
04-02-11, 21:25
Τηλεφωνο τους πηρα,email τους εστειλα,φωνη εν τη ερημω........ελεος....καποιος φορεας τελος παντων κατι θα υπαρχει για να κανεις οχι παραπονα αλλα καταγγελεια.

διεκοψε τι συνδεση!αν επιτρεπεται τι προβλημα αντιμετωπιζεις;

xampos
04-02-11, 21:26
ΕΕΤΤ (http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/index.html)είναι η μόνη λύση και φυσικά να γύγεις από εκεί.

holliday
04-02-11, 21:35
Την συνδεση σαφως και θα διακοψω ουτε λογος να γινεται...αλλα πριν το κανω θελω να βρω καποιον φορεα οπωσ ειπα για να κανω και μια καταγγελεια.......Το προβλημα μου τωρα, εδω και 2 βδομαδες κοβεται το internet αρκετες φορες την ημερα για 3 εως 10 λεπτα,και απο χτες το βραδυ δεν εχω τηλεφωνο.πιο παλλα που ειχα και tv της on και την διεκοψα,παλι προβληματα ειχα.Αλλα οι λογαριασμοι λογαριασμοι.......και πριν την ωρα τους....καπου κουραστηκα να τους ενοχλω,και κουραστηκα να με πιανουν ΚΟΤΣΟ.

holliday
04-02-11, 21:37
Γραφαμε μαζι. το ΕΕΤΤ θα το κοιταξω.