PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποριες για κινητο HTC



Phatt
25-02-11, 19:30
Γεια χαρα, μου δωσανε ενα κινητο HTC Wildfire A3333 και εχω καποιες αποριες.
Για να σας δωσω να καταλαβετε το επιπεδο μου, το τελευταιο μου τηλεφωνο ειναι ενα Nokia N70.Κινητο με οθονη αφης δεν εχω δουλεψει ποτε.Θα ηθελα να μου πειτε τι λεει γενικα σαν τηλεφωνο(αν και φαινεται ποιοτικο) και αν εχει κατι συγκεκριμενο για το οποιο ειναι γνωστο και λοιπα.Γενικα οπως το ειδα εγω το φορτε του ειναι εφαρμογες για ιντερνετ.
Κατι τελευταιο εαν γνωριζει καποιος, ειναι δυνατον να περαστουν οι επαφες μου απο το N70 στο HTC; Ευχαριστω.

leosedf
25-02-11, 21:41
Ναι αξίζει. Η HTC είναι η κορυφή στον τομέα και είναι η μαμά πολλών συσκευών που κυκλοφορούν στο εμπόριο με άλλο όνομα και μάρκα.
Για να περάσεις τις επαφές σου ανώδυνα κάνε συγχρονισμό με το ΝΟΚΙΑ στο outlook και μετά συγχρόνισε το HTC.
Επίσης τα PDA της HTC είναι τα ποιοτικότερα απ' όλα.

rep
25-02-11, 21:50
πολυ καλη ποιοτητα.

Phatt
25-02-11, 22:40
Ευχαριστω παιδια.Κωστα, πως γινεται αυτο με τον συγχρονισμο στο outlook; :biggrin:

BESTCHRISS
03-03-11, 20:51
κανε κατι πολυ απλο ανεγραψε ολες τις επαφες απο την μνημη του τηλεφωνου Ν70 στην sim καρτα
μετα βαλε την sim στο htc και αντεγραψε τις επαφες απο την sim στην μνημη του τηλεφωνου
αλλιως εχει καποια διαδικασια

leosedf
03-03-11, 20:53
Αν το κάνει έτσι και έχει πολλά τηλέφωνα σε μια επαφή πχ θα γίνει χαμός.
Υπάρχει λόγος που εφευρέθηκε ο συγχρονισμός.

lepouras
03-03-11, 22:01
δες και αυτό είναι δωρεάν και υποστηρίζει πολλά κινητά . εγώ το έχω και με έχει εξυπηρετήσει και με πιο παλιά κινητά που δεν συνεργάζονταν με το outlook http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Sony-Ericsson/MyPhoneExplorer.shtml

Phatt
03-03-11, 23:35
Ευχαριστω παιδια, το θεμα λυθηκε, ειχε μεσα ενα μαμα προγραμμα το htc, του δινεις μαρκα και μοντελο κινητου και μεσω bluetooth συνδεεται στο κινητο-θυμα και του ρουφαει ολα τα τηλεφωνα, γρηγορα, ομορφα, καθαρα και περιποιημενα!