PDA

Επιστροφή στο Forum : Πολλες φωτογραφιες ....



KOKAR
20-06-11, 21:36
με αφορμή της πρόσφατες αγγελίες που έχω βάλει εχω παρατηρήσει οτι όταν βάζω αρκετές φώτο μου βγάζει οτι εχω βάλει πολλές φωτο στην υπογραφή η στο κείμενο μου και πρέπει να αφαιρέσω
μερικές παρόλο που οι φώτο ΔΕΝ βρίσκονται στον Server του φόρουμ αλλα τις ανεβάζω στο Imageshack που σημαίνει οτι στο φόρουμ βάζω μόνο ενα Link.....
και συνεπώς δεν νομίζω οτι "βαρύνει" το site, υπάρχει περίπτωση να φτιαχτεί αυτό ?

Nemmesis
20-06-11, 23:06
να πω και εγω κατι... δεν ξερω γιατι αλλα με την imageshack εχω προβλημα... δεν με αφοινει να δω φωτογραφιες... ανταφτου μου βγαζει αυτη την photo με το βατραχακι που λεει και καλα να κανω register τον domain...πως γινεται αυτο?? http://imageshack.us/img/blocked_login.jpg

KOKAR
20-06-11, 23:12
Παναγιώτη το πρόβλημα δεν ειναι μόνο με το Imageshack, οποιοδήποτε λινκ φωτογραφίας και να βάλεις απο οποιοδήποτε site το hlektronika.gr εχει όριο στις φωτο που μπορείς να βάλεις σε ενα ποστ
και το θέμα ειναι οτι στις αγγελίες μπορείς να κάνεις ΜΟΝΟ ένα ποστ !

leosedf
21-06-11, 21:34
Παναγιώτη μπαίνεις με CYTA?

Nemmesis
21-06-11, 23:04
ναι... και υποπτευομουν οτι ισως φταει και ο παροχος μου.. μπορει να γινει τπτ?

leosedf
21-06-11, 23:10
Ναι μπορείς να αλλάξεις πάροχο :P
Γιατί με την ταχύτητα που έχουν στη cyta προβλέπεται όταν διορθωθεί να έχουμε ήδη οπτικές ίνες στα σπίτια μας.

Nemmesis
21-06-11, 23:20
μα γιατι το λες αυτο??? εγω ειχα hol 2χρονια και πληρωνα 24 και δεν ειχα ουτε 10ρα γραμμη και κανα 2φορες την βδομαδα επεφτε και το ιντερνετ... και μου λεγαν οτι φταιει η εγκατασταση στο σπιτι μου δεν εχω σωστη γραμμη... με την cyta εβαλα 12ρα γιατι το ειχα πιστεψει οτι πραγματι κατι ειναι λαθος την γραμμη μου αλλα εχω 12ρα ακατεβατη και ειμαι online 1χρονο τωρα.. απλα θυμαμε οτι ειχα προβλημα με το voip τις πρωτες μερες... και κατι ακομα βασικο... στην hol καθε φορα που τους επερνα περιμενα μιση ωρα μεχρι να το σηκωσουν και ηταν και οτι νανε αυτοι που μου απαντουσαν... ενω στην cyta σε 5 λεπτα εχω κανει την δουλεια μου...
και οτε οταν ειχα εκει ηταν καλα αλλα γιατι να πληρωνω τζαμπα λεφτα?

leosedf
21-06-11, 23:29
Και τόσο καιρό που ο κόσμος δεν μπορεί να δεί imageshack τι κάνουν?
Δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ακόμη?

KOKAR
22-06-11, 23:24
επι του αρχικού προβλήματος που έθεσα υπάρχει καμιά απάντηση ?

The Professor
23-06-11, 01:29
επι του αρχικού προβλήματος που έθεσα υπάρχει καμιά απάντηση ?

:001_tt2:

navar
23-06-11, 09:53
γιατί λέγεταί Cyta η εταιρία ?
δεν έμαθαν ακόμα ούτε τα καλώδια χαλκού και μεταφέρουν τα δεδομένα με σίτες ? :P :P

Radiometer
09-10-11, 11:10
και εγώ με CYTA που είμαι έχω πρόβλημα δεν βλέπω τις φωτογραφίες πάρα ένα βάτραχο παγωμένο :001_smile:

έχει καιρό που γίνετε αυτό, εκτός από CYTA υπάρχει κάνεις άλλως που δεν βλέπει τις φωτογραφίες με άλλο πάροχο ?

Nemmesis
09-10-11, 22:43
παιδια εγω το προβλημα μου το ελυσα απλα.... το μονο εκανα ηταν να γινω μελος στην imageshack... ειναι τοσο απλο... απλα δεν το δοκιμαζα γιατι που φαινοταν οτι δεν θα δουλευε...

abet
10-10-11, 07:45
παιδια εγω το προβλημα μου το ελυσα απλα.... το μονο εκανα ηταν να γινω μελος στην imageshack... ειναι τοσο απλο... απλα δεν το δοκιμαζα γιατι που φαινοταν οτι δεν θα δουλευε...
καλημερα Παναγιωτη
και εγω εκανα εγγραφη αλλα παλι τα ιδια τι εκανα λαθος?
μηπως επρεπε να κανω κατι αλλο μπορεις να εξηγησεις τον τροπο
σε ευχαριστω