PDA

Επιστροφή στο Forum : βοηθεια για htc desire



p.gabr
13-07-11, 22:55
το κακο σκυλακι μου τα εβαλε με το αγαπημενο μου gps mio 550 και επειδη ειχε προβλημα και το τηλεφωνο μου σκεφτηκα να κανω την αγορα του αιωνος
επελεξα το htc desire ενα με ολα .καλο δεν λεω αλλα αυτα τα android με δυσκολευουν πολυ
δωστε μου παιδια το sos software για να βλεπω την sd και οτι αλλο χρειαζομαι να αρχισω να περναω κανα προγραμμα
τα βρισκω δυσκολα και μαλλον θα αναγκαστω να ενοχλησω πολλες φορες
στα mombile ειχα δοκιμασει ολα τα προγραμματα καθως και τα πλοηγησης τωρα ολα μου φαινονται βουνο

Googlis
13-07-11, 23:10
Δες τα : Titanium back up, Barcode scanner, 3g Watchdog, Advanced Task Killer, Astro File Manager, Droid Tesla, Ectrodroid, Electronicoid RealCalc, Bubble,Αυτά για άρχη, τα κατεβάζεις από το market, κάνε ένα search στο google και θα δεις τι κάνουν ακριβώς.

p.gabr
13-07-11, 23:23
ευχαριστω νικο . αν τωρα ξαναρωταω μην με δειρετε

Googlis
13-07-11, 23:26
Όχι φίλος μόνο να σαι παλουκώσουμε παίζει τίποτα άλλο!:biggrin: Μην αγχώνεσαι.... Πάντως στην αρχή το android είναι λίγο σπασα**κο αλλά μετά θα σε βολέψει πολύ κι εγώ Htc Desire έχω.

p.gabr
05-10-11, 20:09
ΤΕΛΙΚΑ δεν ειναι και δυσκολα τα android Tωρα μπορω να πω οτι τα βρισκω πολυ καλυτερα KAI ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ
Τα προγραμματα απειρα που καλυπτουν και τον πιο απαιτιτικο
Σημερα λοιπον τραβηξα ενα βιντεακι για να δειξω κατι 'αλλα στην μεταφορα στον υπολογιστη δεν ειχε ηχο ο media player
το αρχειο ειναι Ήχος/βίντεο 3GPP (.3gp) . ποιο προγραμμα αποκρινεται σε αυτου του ειδους το αρχειο και πιο προγραμμα προτεινετε για μετατροπη σε ανθρωπινο φορματ